sim

Wiadomości Na sygnale Seryjny włamywacz złapany!

Seryjny włamywacz złapany!

22-07-2015 09:55 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,370 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Seryjny włamywacz złapany!
Foto:
Policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Koło, który na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy włamywał się do budynków gospodarczych i kradł elektronarzędzia oraz przewody elektryczne. Mężczyzna skradzione przedmioty sprzedawał w punktach skupu złomu. 28-latkowi za popełnione czyny grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
W minionym tygodniu kolscy policjanci odnotowali kilka przypadków kradzież z włamaniem do budynków gospodarczych na terenie powiatu kolskiego, a także jedno włamanie do punktu skupu złomu, podczas którego złodziej zawsze kradł elektronarzędzia, przewody elektryczne oraz miedziany złom. Policjanci po analizie zgromadzonych informacji od osób poszkodowanych wywnioskowali, że w większości miejsc, gdzie dochodziło do kradzieży widziany był 28-letni mieszkaniec gminy Koło, który wcześniej był już notowany za kradzieże z włamaniem.

W miniony weekend policjanci zatrzymali 28-latka, który przyznał się do kilku kradzieży na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy. Okazało się, że mężczyzna kradł z budynków gospodarczych m. in. spawarki, klucze nasadowe, młotowiertarki, przewody elektryczne wraz z mufami, prostowniki, ale i także postanowił okraść jeden z punktów skupu złomu zabierając m. in. 50 kg miedzianego złomu. Łączną kwotę na jaką zatrzymany mężczyzna dokonał kradzieży wyceniono na kwotę około 8 000 złotych. Podczas wykonywania czynności policjanci ustalili również, że mieszkaniec gminy Koło na początku lipca włamał się do osobowego auta i dokonał kradzieży odtwarzacza CD wraz z głośnikami.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, kradzieży i kradzieży z włamaniem za które grozi 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają, gdzie zatrzymany mężczyzna sprzedawał skradzione fanty. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP w Kole nie wykluczają, że 28-latek usłyszy kolejne zarzuty związane, z kradzieżami na terenie powiatu kolskiego.

KPP KOŁO

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
symforian 22-07-2015 23:45
Ojców sukcesu jest wielu, tylko porażki nie ma.
| Zgłoś do usunięcia