sim
Artbud
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. projektu JEREMIE w ratuszu

Zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. projektu JEREMIE w ratuszu

27-07-2015 10:52 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,552 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. projektu JEREMIE w ratuszu
Foto:
Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą na spotkanie informacyjne o Pożyczkach w ramach Inicjatywy JEREMIE. Spotkanie odbędzie się 4 sierpnia br. o godz. 12.00 w sali narad Ratusza Miejskiego w Kole, ul. Stary Rynek 1 i zostanie poprowadzone przez ekspertów z Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie. Inicjatywa JEREMIE (ang. Joint European Resources for Micro-to-Medium Enterprises) to program Unii Europejskiej, którego inicjatorem jest Komisja Europejska.

JEREMIE jest atrakcyjną formą wsparcia finansowego, oferowanego mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, również podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą – tzw. start-up’om. Celem inicjatywy jest pomoc przede wszystkim tym firmom, które rozpoczynają działalność gospodarczą, nie posiadają historii kredytowej lub zabezpieczeń o wystarczającej wartości. Zaletą tego programu jest to, że odchodzi od tradycyjnego dotacyjnego modelu wsparcia przedsiębiorstw na rzecz uruchomienia odnawialnych instrumentów finansowych, takich jak niskooprocentowane pożyczki i poręczenia kredytów. Oprocentowanie pożyczki w skali roku wynosi 2%, min. kwota pożyczki to 10 tys. zł, max. kwota pożyczki to 250 tys. zł. Pożyczka może zostać przeznaczona min. 30% na inwestycję i max. 70% na obrót.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!