Lekki deszcz 15.2

Wygrana GKS Osiek Wielki na koniec rundy

Autor: 21 Listopad 2015 przeczytasz w minutę
Wygrana GKS Osiek Wielki na koniec rundy
©
(0) | Czytano:
2,900 razy | przeczytasz w minutę

Zwycięstwem zakończył rundę jesienną GKS Osiek Wielki. Derbowy pojedynek dwóch GKS-ów Olszówki i Osieka Wielkiego zakończył się zwycięstwem 4:2 chociaż do przerwy to rywale Osieka prowadzili po dwóch bramkach grającego prezesa Grzegorza Wolskiego (28 i 30). Bramki dla naszego GKSu zdobyli Mateusz Szymczak (26), Marcin Materla (68), Maciej Kawka (76) i Krystian Żywanowski (85)

R E K L A M A
0
Czytano:
2,900 razy
Udostępnij
Mecz rozgrywany był przy bardzo mocno wiejącym wietrze co utrudniało grę jednym i drugim.

Nie wiadomo jakby potoczyły się losy spotkania gdyby gospodarzom udało się zdobyć trzecią bramkę. Na szczęście GKSu uderzenie z rzutu wolnego nie znalazło drogi do bramki.

Na wyrównanie kibicom przyszło czekać do 68 minuty. Wiatr był trochę sprzymierzeńcem Marcina Materli, który uderzył mocno i precyzyjnie, a bramkarz gospodarzy również mógł zachować się zdecydowanie lepiej.

Wraz z upływem spotkania zaczęła się rysować przewaga Osieka, a gospodarze z każdą minutą opadali z sił. Nasz zespół stwarzał sobie coraz lepsze sytuacje do strzelenia gola. W 76 minucie po indywidualnej akcji Krystiana Żywanowskiego Maciej Kawka kieruje piłkę do pustej bramki. Na pięć minut przed końcem na listę strzelców zapisuje się również Krystian Żywanowski, który zdobywa ostatnią derbowego pojedynku.

Było to ostatnie spotkanie rundy jesiennej. Nadchodzi czas podsumowań minionych miesięcy.

GKS OSIEK WIELKI

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
>