R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Wyciek paliwa. Fioletowy proszek wokół studzienek

12-02-2016 10:41 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,763 | Komentarzy: 0

Wiele pytań w dniu wczorajszym i dzisiejszym kierowani do redakcji nasi czytelnicy odnośnie fioletowego proszku rozsypanego wokół studzienek na ulicy Niezłomnych, Włocławskiej i Powstańców Wlkp. Powiatowa Komenda Państwowej Straży Pożarnej wyjaśnia zdarzenie.
Foto:
R E K L A M A
Po przybyciu na miejsce zdarzenia i dokonanym rozpoznaniu stwierdzono, że na ulicach: Włocławska, Niezłomnych, Powstańców, Broniewskiego, Wojciechowskiego, 20-stycznia oraz na rondzie Włocławskim znajduje się plama oleju, która zagraża środowisku. Plama oleju znajdowała się na dwóch pasach ruchu. Padający deszcz spowodował, że olej spływał do studzienek kanalizacyjnych.

Ratownicy przy pomocy sorbentu Pumex zabezpieczyli około 30 studzienek kanalizacyjnych na ulicach: Włocławska, Niezłomnych, Powstańców, Broniewskiego, Wojciechowskiego, 20-stycznia oraz na rondzie Włocławskim.

W trakcie prowadzonych działań na miejsce przybyły służby Powiatowego i Wojewódzkiego Zarządu Dróg oraz Policja. Strażacy zlokalizowali i zabezpieczyli również dwie plamy oleju na drodze wewnętrznej osiedlowej przy bloku nr 43 na osiedlu Sienkiewicza. Powiadomiono Spółdzielnie Mieszkaniową w Kole ( przedstawiciel nie stawił się na miejsce zdarzenia do czasu zakończenia działań).

Za wyjaśnienie sytuacji dziękujemy Rzecznikowi Prasowemu.
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę