(63)
Miejscowe, średnie lub ciężkie opady deszczu z grzmieniem w okolicy 19
Popularne tagi:

Gdzie podziały się naklejki na szybach basenu?

Autor: 12 Maj 2016 przeczytasz w ok. 2 min.
Gdzie podziały się naklejki na szybach basenu?
©
(63) | Czytano:
35,260 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Redakcyjny telefon rozdzwonił się dziś w jednej sprawie - o naklejki na szybach pływalni w Kole. Dlaczego zniknęły? O tym w poniższym artykule.

R E K L A M A
63
Czytano:
35,260 razy
Udostępnij
Sprawę nagłośnił Sebastian Szczesiak - Radny Rady Powiatu Kolskiego i były pracownik kolskiej pływalni. Prawdopodobnie po Jego wpisie na Facebook'u pojawiły się kolejne pytania (wpis dostępny poniżej).

Zadzwoniliśmy do kierownika basenu - Bogumiła Nuszkiewicza, który tak opisał sytuację:
"Zdjęliśmy naklejki na oknach przy brodziku dla dzieci i bocznych (od strony Zespołu Szkół Technicznych w Kole). Na największej szybie, gdzie na naklejkach widniała kolska Starówka, usunęliśmy tylko po jednym rzędzie od dołu i góry. Zmiany podyktowane są chęcią zaoszczędzenia na energii elektrycznej i cieplnej. Dotychczas naklejki blokowały dostęp do naturalnego światła z zewnątrz prawie w 100%, zatrzymywały również ciepło, które mogło ogrzewać za darmo wnętrze basenu. Często sami klienci pływali sugerowali, że dobrze byłoby wpuścić do środka trochę słońca. Tak też uczyniliśmy. Okna, z których zdjęto całkowicie folię, są na innej wysokości niż okno główne, dzięki czemu nie będzie problemu z brakiem "prywatności". Montaż kolorowych naklejek sfinansowała firma Wood-Mizer (6 tysięcy złotych), którą poinformowaliśmy o zdjęciu części z okien. Ile zaoszczędzimy? To dopiero będziemy wiedzieć po kilku miesiącach, lecz o niższych rachunkach za energię elektryczną jestem przekonany, gdyż przez zaklejone okna musieliśmy uruchamiać lampy w środku od otwarcia do zamknięcia basenu. Teraz znacznie ograniczymy używanie światła sztucznego. A argument o wzroście glonów jest mylny - obecnie stosowana chemia do wody z pewnością sobie poradzi i bez tej części naklejek." - powiedział Bogumił Nuszkiewicz.

Poniżej prezentujemy wpis na facebook'u Radnego Szczesiaka:


R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (63)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
KOlankA · 15 Maj 2016
Do Mirka: nikt w tym mieście nie robi nic bezinteresowanie każdy ma jakis w tym cel
Kol. od ur. · 15 Maj 2016
Nie byłam na basenie może nie powinnam zabierać głosu niemniej ciut mnie wnerwił wpis Borysa. Jeśli chodzi o śmieci...no cóż mój drogi panie...nie każdy bierze worek i zbiera. Może czas i na Pana? A glony na basenie? Nie wiem jak to jest nie znam się ale bywam na basenie znajomej, ma na świeżym powietrzu w okolicy Koła. Nigdy nie miała problemu z jakimiś tam glonami bo są ponoć specjalne ku temu środki. A na powietrzu to wiadomo narażony na tzw promienie słoneczne i inne skutki atmosferyczne. Tyle w temacie. Każdy uczy się na własnych błędach. jeśli się okaże, że naklejki jednak być powinny to zapewne będą. Nie wierzę, że nikt tu przynajmniej raz w życiu nie popełnił jakiegoś błędu. Ba, z pewnością bezbłędnym nie jest pan radny Szczesiak . tak samo inni. Kamieniem nikt nie rzuci. Czasami błędy kosztują, ale nie zawsze. Z drugiej strony ja byłam zadziwiona i zapewne nie tylko ja. Ktoś kogo chciał zwolnić przełożony chce być nadal Jego podwładnym. I to teraz bezpośrednim. Aż nie wierzę. Chyba, że P. Szczesiak wierzy w moc referendalną i zmianę burmistrza to wtedy rozumiem. Zresztą p. Szczesiak chyba sam chodził z podpisami. Tak słyszałam, że po Broniewskiego ale czy prawda? Czy ludzie kłamią?Bo czasami ludzie nas okłamują to fakt. Albo inaczej: wprowadzają nas w błąd. Jeśli nieprawda to proszę o wybaczenie. I nie ciąganie mnie po sądach bo sądów nie lubię. Tak mam, nie lubię i już. A i jeszcze jedno: osoby publiczne mają to do siebie, że ludzie znają ich z nazwiska ale osoby prywatne naprawdę nie muszą podawać swoich personaliów. Są osobami prywatnymi. A jeśli chodzi o tę podjętą rękawicę ale przecież ludzie ją podnieśli i dyskutują. Co innego gdyby tak ominęli zupełnym milczeniem... ignorancją. Wtedy byłoby gorzej bo to by znaczyło, że nie mają ochoty nawet rozmawiać. A tu proszę dyskutują! Mają inne zdanie? TO nie znaczy, że hejter!!! Ostatnio wszystkich tych, którzy mają inne zdanie zaraz nazywa się hejterami. Chcecie aby Was omijano szerokim łukiem i milczano? No cóż. Można i tak. Oczywiście mam na myśli z ludzi nie obrażąjących inwektywami przeciwników w polemice.BO dzieciaków udających dorosłych zawsze wielu. To wiemy. dzieciaków chcących się wyżyć w necie i frustratów się ignoruje.
znajomy · 14 Maj 2016
..dlaczego znów tyle hałasu wokół tego nieszczęsnego basenu ..naklejki zostały usunięte bo pewnie był jakiś tam powód, skoro to była zła decyzja to konsekwencje poniesie zarządzający...A jesli chodzi o pana radnego który tak się martwi społeczeństwem i w każdym wywiadzie czy wpisach podkreśla to sukcesywnie to zapewniam, że jest o wiele więcej istotnych spraw w naszym mieście w których szanowny pan mógłby się wykazać w ramach swojej działalności jako radny i społecznik..Jestem stałym klientem basenu uważam że wszystko jest w porządku mój komfort jesli chodzi o bezpieczeństwo jest jak najbardziej odpowiedni ..a jeśli ktoś chce rozgłosu i szumu wokół siebie to mu się udało ale pewnie nie o taki szum chodziło prawda???::))
Mirka · 14 Maj 2016
Jesteście podli. Jakim prawem oceniacie ludzi w ten sposób. Ten Pan Sebastian dla mnie jest naprawdę wartościowym człowiekiem. Do Borys - być może i twoje śmieci zbierał bo miasto jest czyste także dzięki działalności takich ludzi jak Pan Sebastian. On i jemu podobni mieszkańcy Koła, którzy chodzą i zbierają śmieci, które niejeden z was wyrzucał są na prawdę wielcy. Cieszycie się, że miasto jest ładnie posprzątane - zobaczcie ile śmieci pozbierali i to bezinteresownie. Czemu ich nie wspieraliście, bo co - zbieranie śmieci to coś gorszego, widocznie dla nich nie. To, że Pan Burmistrz kazał posprzątać ulice za nasze pieniądze to piszecie, chwalicie go. To, że paru mieszkańców robi to bezinteresownie to już jest coś złego. Właśnie to powinno być nagłaśniane. Zastanówcie się co piszecie i jak oceniacie na forum człowieka. Jeżeli macie jakieś prywatne sprawy do tego Pana to forum nie jest do tego odpowiednim miejscem.Oby los nie odwrócił się przeciwko wam.
Borys · 14 Maj 2016
zatrudnić go przy segregowaniu śmieci bo to mu dobrze wychodzi specjalista heheheheheheh
Pan · 14 Maj 2016
Dziwie się ludziom którzy wchodzą w polemikę z takim ++$$$#### .... !!!!!!!!!!!!!!!
Do Pana Radnego Powiatowego · 14 Maj 2016
Nadmienił Pan że aplikował na stanowisko Kierownicze.Prowadząc Własną działalność od ponad 30 lat zapewniam szanownego pana nie zatrudniłbym takiego człowieka jak pan nigdy podkreślam nigdy, zero pokory, zero samokrytyki,zero lojalności .Właśnie o lojalności tu mowa.Taka placówka jak Basen to nie pański folwark gdzie się doi krowy .Spróbuj pan poprowadzić własną działalność życie pana zweryfikuje NATYCHMIAST.(małe litery nie przypadkowe).
Rafał · 13 Maj 2016
Poziom dyskusji osiągnął jakieś okolice dna. Smutne to trochę, bo jeśli chodzi o mnie, to może nie jesteśmy na jakiejś towarzyskiej stopie, jednak znam radnego Sebastiana z jego prac, jego działań. Dotąd sprawiał nienajgorsze wrażenie, a tu... jednak trochę zawodu jest. Tym razem, to anonimowi piszący mają więcej racji. Rola radnego jest nieco inna, nieważne czy pytający stąd, ważne jakie jest pytanie. Owszem, kwalifikacje nabywamy będąc zatrudnionymi i tego raczej należało oczekiwać. Ktoś zatrudniając mnie, wówczas niedoświadczonego, stwierdził, że jeśli nie da mi szansy, to nie da mi szansy na takie stanowisko być może już nikt. Nuszkiewicz też doświadczenia automatycznie nie miał, doświadczenie zdobywamy wyłącznie praktycznie, czyli pracując. Zostaje jednak nadal pytanie, czy radny Szczesiak rzeczywiście chciał mieć Maciaszka jako szefa? Serio radny Sebastianie liczyłeś na to, że zatrudni cię na stanowisko kierownicze człowiek, który wnioskował o twoje zwolnienie jako wówczas zwyczajnego pracownika?
agata r · 13 Maj 2016
22 maja nie idę do urny
realista · 13 Maj 2016
Szanowny Panie Radny Powiatu Kolskiego - nikt tu nie poda nazwisk, bo przecież mieszkamy w Kole! Nikt nie chce usłyszeć w sklepie albo w banku w kolejce \" o to ten/ ta co to w internecie coś tam napisał/ ła ...\" i wytykanie palcami albo nagabywanie czasami pozytywne ale czasami nie. Kiedyś ktoś tu napisał, że można sprawdzić kto co napisał. A jak? Chyba, że portal poda, prawda?
do anny · 13 Maj 2016
pisze się dwuh, nie dwuch:-)
KOlankA · 13 Maj 2016
Do Anna: gdzie widzisz tu oszczędności skoro na ich miejsce trzeba wybrać kogoś innego? Zastanów się najpierw potem pisz
Anna · 13 Maj 2016
Proponuje zaczac oszcedzac moze zwolijmy p.Bogusia kierownika basenu i p Stasia burmistrza niby tylko dwuch a jaki zysk
Marek · 13 Maj 2016
Córka prosi, żebym kupił jej naklejki na okładki książeczek z księżniczkami. Kurde, kompletnie się na tym nie znam. Znacie może kogoś, kto pomoże mi rozwiązać ten problem?
Tadek · 13 Maj 2016
Jak tak czytam te komentarze, to stwierdzam, że mamy w Kole wysokiej klasy specjalistę od pływalni, tylko nie potrafimy wykorzystać jego nadnaturalnych umiejętności i przepotężnej wiedzy....... buahahahaha:-)
gość · 13 Maj 2016
współczuć to można tylko panu radnemu z powodu bzdur jakie wypisuje.
Sebastian Szczesiak - Radny Powiatu Kolskiego · 13 Maj 2016
Wyczerpaliście już swoje pomysły czy jeszcze wymyślicie jakąś bzdurę? Mam wysoką tolerancje i pozostaje mi tylko wspólczuć takim ludziom, w każdej chwili służę pomocą w rozwiązaniu Waszych problemów.
Karol · 13 Maj 2016
Posiada w zarządzaniu śmieciami ......
aleks · 13 Maj 2016
Gdyby takowe posiadał to pewnie już dawno by się pochwalił
KOlankA · 13 Maj 2016
W tym mieście nie można normalnie oficjalnie nikomu nic zarzucić bo zaraz taka osoba jest napiętnowana. Każdy dobrze o tym wie i Pan Radny też o tym wie. Każdy kto by sie z Pana przeciwników tutaj przedstawił od razu będzie na ustach części mieszkańców
zenek · 13 Maj 2016
Panie szczesiaczku idź pan posprzątać śmieci kolo swojego domu a nie ...isz głupoty jaki ty to kasjer specjalista jesteś. O zarządzaniu wiesz tyle co te śmieci leżące na ulicach proponuje nimi pozarzadzac.
gość · 13 Maj 2016
Mnie też bardzo interesuje doświadczenie Pana Radnego Powiatu Kolskiego na stanowiskach kierowniczych.Dowiemy się w końcu czy takowe posiada?
kkk · 13 Maj 2016
Szanowny Panie Radny, trudno mi dyskutować o Pana domysłach pragne zapewnić iż nigdy w zyciu się nie spotkaliśmy i nie znam Pana prywatnie. Po prostu zależy mi na dobru naszego miasta i pytania jakie zadałem Panu zadałbym każdemu kto oglosilby chec sprawowania funkcji kierowniczej na basenie lub innej podobnej placówce. zapewniam również, iż nie musze sobie, jak Pan to ładnie okreslil :dodawać odwagi\"... zapewniam, iż mi jej nie brakuje. poza tym zadawanie pytan, które zapewne uslyszalby Pan na każdej rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalisty nie mowiac o kierowniku nie wymaga specjalnych pokładów odwagi ... I po raz kolejny zapewniam, iż jestem mieszkancem Koła.. :) Pozdrawiam.
Sebastian Szczesiak - Radny Powiatu Kolskiego · 13 Maj 2016
Szanowny Panie, dla osób które usilnie starają się pozostać anonimowymi mam ograniczone zaufanie, to normalny odruch. Nie wymagam od Pana upubliczniania Pana danych ( domyślam sie z kim prowadze ten dialog), zapraszam na spotkanie w dogodnym dla Pana terminie. Dla innych Czytajacych podaję informację iż kilka dni temu prowadzilem bardzo podobny dialog na Facebooku z osobą nie mieszkająca nawet w Wielkopolsce. Szanowni Państwo macie tu wyraźny przykład o którym pisałem wcześniej, jesteśmy anonimowi i to dodaje nam odwagi. Szanowny Panie kończe ten dialog gdyż nie wszystkich może on interesować, ponawiam jednak zaproszenie na spotkanke. Pozdrawiam i być może do zobaczenia, wszystko zależy od Pana :)
kkk · 13 Maj 2016
Szanowny Panie Radny, napisałem iż jestem mieszkancem miasta Kola i nie zycze sobie ujawniania swoich danych. Ale to kwestia zaufania do swoich wyborcow lub w tym przypadku jego braku. Tak czy inaczej nie sadzi Pan, ze po prostu uczciwie byłoby gdyby Pan odpowiedział na moje pytanie i poinformowal mieszkancow miasta (w tym swoich wyborców czyli ludzi dzięki którym piastuje Pan obecna funkcje radnego) o swoim doświadczeniu, które spowoduje iż plywalnia pod Pana ewentualnymi rzadami będzie w dobrych rekach? Pozdrawiam,
Sebastian Szczesiak - Radny Powiatu Kolskiego · 13 Maj 2016
Bycie osobą publiczną nie obliguje mnie do dyskutowania z osoba anonimową, jaką mam pewność ze rozmawiam z Mieszkańcem Powiatu Kolskiego, może Pan/Pani napisać co tylko zechce bo brak odpowiedzialność za pisane słowa. Jako Radny, osoba publiczna nie unikam rozmów Mieszkańcami wrecz przeciwnie, anonimowe wpisy są jednak dla mnie mało wiarygodne. Pozdrawiam
Sebastian Szczesiak - Radny Powiatu Kolskiego · 13 Maj 2016
Szanowny no właśnie kto? Nie zamierzam dyskutować z anonimową osobą. Dane kontaktowe podałem, zapraszam do rozmowy, później o efektach możemy wspólnie poinformować Mieszkańców. Pozdrawiam
kkk · 13 Maj 2016
Szanowny Panie Radny, jeszcze jedna uwaga dotyczaca Pana ostatniego wpisu - to Pan jest osoba publiczna a nie ja. jestem osoba prywatna, mieszkancem Koła i zadaje Panu pytanie jako mieszkaniec przedstawicielowi lokalnej władzy. Nie widze powodu dla którego mam ujawniać swoje dane osobowe. jak wspomniałem to Pan jest osoba publiczna a nie ja. Pozdrawiam,
kkk · 13 Maj 2016
Szanowny Panie Radny, nie przypominam sobie zebym Pana obrazal. zadałem pytanie o Pana doświadczenie w kierowaniu placówkami publicznymi jak basen. czy ma Pan takowe? skoro ubiegał się Pan o stanowisko kierownicze w kolskiej pływalni, która jest dobrem wspólnym mieszkancow kola owi mieszkancy maja prawo wiedzieć czy osoba ubiegajaca się o szefowanie takiej placówce spelnia wymagania i będzie dobrym managerem. Ponawiam wiec pytanie: w jakich placowkch publicznych piastowal pan stanowisko kierownika, dyrektora? Iloma ludzmi Pan zarzadzal? przez jak dlugi okres czasu? proszę o wymienienie kilku sukcesow Pana jako managera. Pozdrawiam,
Sebastian Szczesiak - Radny Powiatu Kolskiego · 13 Maj 2016
Uwielbiam czytać anonimowe komentarze ludzi którzy nie mają pojęcia o czym piszą i zależy im tylko na obrażaniu. Żaden z wypowiadajacych się tu Czytelników nie ma odwagi aby podyskutować na powyższy temat twarzą w twarz, podałem kontakt do siebie i co, cisza. Internet daje Państwu anonimowość i korzystacie Państwo w pełni z tego przywileju. Pytanie tylko brzmi co to daje, nie lepiej rozmawiać ze sobą zamiast wylewać swoją frustrację? Odważyłem się skrytykować publicznie decyzję i nikt nie podniósł rękawicy aby jej bronić. Stać Państwa na to samo, na wyjście z cienia forum i z imienia i nazwiska bronić swojej racji, wątpię. Pozdrawiam jednak serdecznie i polecam chwile refleksji nad Waszym zachowaniem.
gość · 13 Maj 2016
Pan Szczesiak zrobił dla basenu to, co mógł zrobić najlepszego. Mianowicie przestał tam pracować. Nieważne czy musiał czy chciał odejść. Drugiej równie niemiłej osoby nie znam.
zdziwiona · 13 Maj 2016
Ile lat przepracował p. były kasjer na stanowisku kierowniczym w Pływalniach. Wykształcenie jedno ale doświadczenie drugie. Jeśli ma ileś tam już lat kierowania takim obiektem to faktycznie ma prawo mieć żal, że Jego kandydaturę odrzucono. No ale jeśli nie ma a pracował jako kasjer sprzedający bilety wstępu na basen. No to jakie to doświadczenie? Czym poparte? O co tu chodzi? Ja rozumiem Malinowa Mamba robi sporo dobrego, imprezy sportowe dla dzieci. Super! Tyle,że to nie jest doświadczenie w kierowaniu takim obiektem. Rozumiem, każdy chce się rozwijać i awansować. Pan Szczesiak ma już swoje lata przecież. Zrozumiałe. Chce awansować. Pani była szefowa kierowała jednak wcześniej innym obiektem. I miała doświadczenie w kierowaniu a i tak się potknęła o coś tam. Z racji nadzoru wielu szefów odeszło z winy pracowników.W Jej wypadku pewnie tak było. Bo przecież niezły z Niej manager.
NIE dla referendum · 13 Maj 2016
Masa basenów na powietrzu i glonów nie ma...mamy basen obok domu glonów nie ma a basen na powietrzu. Co prawda nie rozmiarów olimpijskich ale jest. I ma już 3 lata. Ludzie, opamiętajcie się. P. Szczesiak zwolnił się bo co? Chce na burmistrza? On powinien zajmować się tym w czym najlepszy:sportem i imprezami dla dzieci. Po co się pcha tam gdzie nie zda egzaminu? Miasto to nie jest mały folwark. Na tym trzeba się znać się. Mieć wykształcenie ekonomiczne najlepiej, administrację samorządową albo politologię itd. A wf? To raczej do szkoły? Ja nie wiem jak wykształcony jest pan Szczesiak, z pewnością dobrze i inni ewentualni kandydaci na burmistrza ale co pewne to to, że nauczyciele do szkół. Wuefiści do orlików albo do szkół. Ciekawe kto tam w ukryciu się chowa,ten kandydat na burmistrza jak ktoś się wyraził\" dobry człowiek: ale w czym dobry? Bo dobry manager to akurat rzadko dobry człowiek. On musi być ze stali . Dobry człowiek na burmistrza? A przecież musi niejednemu odmówić i już dobrym być przestanie. NIE dla referendum!
Marlena · 13 Maj 2016
Z tego co pamiętam ten gość jak pracował na kasach, wiele osób narzekało, że gra sobie na komputerze podczas pracy i taki to przejaw jego kierownictwa. Bardzo dobrze że zniknął z tego obiektu, a teraz mąci i jątrzy byleby obrazić obecnego kierownika. Panie radny, gdzie pan pracował na stanowisku kierowniczym? może pan kieruje ludźmi podczas akcji sprzątania miasta albo zamku?? ale to nie wystarczy, aby objąć kierownictwo nad pływalnią.
buli · 13 Maj 2016
ma i to ciężki ...
stały klient · 13 Maj 2016
Myślę że on ma problem sam ze sobą:):(
Ada · 13 Maj 2016
A ja bym chciała wiedzieć co konkretnie macie do Sebastiana??? Chodzi o to, że ma problem z Burmistrzem??? Czy też Burmistrz z nim... Ja też go mam i spora część naszego społeczeństwa. Coś jeszcze????
stały klient · 13 Maj 2016
Jestem stałym klientem pływalni i muszę powiedzieć,że bardzo się cieszę iż ten pan już tam nie pracuje.Gdy wchodziłem na basen i słyszałem od progu jego piskliwy, wrzeszczący głos to miałem ochotę się wrócić. Wszyscy tam są mili i na szatni i na recepcji i ratownicy i sprzątający a ten pan tam to pomyłka. Teraz uczepił się naklejek aby znowu o sobie przypomnieć.
ciekawska · 13 Maj 2016
Czy Pan Radny przypadkiem nie przymierza się do roli Burmistrza? Pracował jako kasjer, prowadził konkurencyjną stronę pływalni o ile nie była to pierwotna strona pływalni. Przegrał konkurs na kierownika i hejt na pływalnię robi. Zresztą na \"swojej\" stronie pływalni również pisał niepochlebne komentarze jeszcze jako pracownik pływalni i na pływalnię i na Burmistrza
aleks · 13 Maj 2016
Panie radny, taki pan wykształcony, nadający się na kierownika, a uważa pan, że Nuszkiewicz to na podstawówce zakończył edukację? Widać u pana wyraźny przerost formy nad treścią
Sławek z KS Tęcza · 13 Maj 2016
uuu się Pan Radny boi podglądania ... no niezłe ciacho z niego ... chętnie bym go popodglądał ... mniam, mniam ...
Sławka · 13 Maj 2016
Może Pan Radny zdobył swoje doświadczenie zarządzając kasami pływalni?!
kkk · 13 Maj 2016
Szanowny Panie Radny, z ciekawoscia zapoznałem się z Pana wpisem dotyczącym gotowości objecia funkcji kierowniczej na kolskiej pływalni. Rozumiem, iż ma Pan wszelkie uprawnienia itd. Ale co z PAna doświadczeniem zawodowym? O ile pamiętam pracował Pan jako sprzedawca biletow (kasjer). Jakie ma Pan doświadczenie w kierowaniu takim (lub podobnym) obiektem, w zarzadzaniu ludzmi itd.. P.s. Tylko proszę nie odpowiadać, ze p. Nuszkiewicz również nie ma takiego doświadczenia bo nie o nim teraz rozmawiamy. Pozdrawiam
Rafał · 12 Maj 2016
Panie Sebastianie, hejt, niehejt, jaka różnica? Tutaj poziom dyskusji raczej wiadomy, poziom dyskusji w ratuszu, czy w jakiejkolwiek przestrzeni publicznej, też raczej wiadomy. IMHO trochę mało poważne te działania. Jeśli chodzi o basen, cóż, skoro faktycznie składał pan te dokumenty, to nawet nie ma pana co żałować. Wynik był przesądzony z oczywistych powodów, gdybym był Maciaszkiem, tak samo bym pana nie brał nawet pod uwagę, zresztą - serio pan chciał z nim współpracować, mieć takiego szefa? To masakra jakaś.
Floruś · 12 Maj 2016
Pan Sebastian jak widać nie może przeboleć że wybrany został Nuszkiewicz i znów zaczyna się wojna o stołki. Nie dajcie się wciągać w te prywatne gierki. Słońce świeci od wieków i nigdy basenom nie szkodziło.
gość · 12 Maj 2016
A ja widzę, że Pan Bogumił Nuszkiewicz świetnie sobie radzi z zarządzaniem basenem. W dodatku z tego co wiem robi to sam. Bez zastępcy i doradców w postaci krytyka, jakim jest radny z papierami. Nie jestem fachowcem od folii ale stwierdzam, że bardzo przyjemnie pływa mi się na kolskiej pływalni, na atmosferę również nie mogę narzekać. Jak dla mnie to wystarczający powód, żeby ocenić Pana Bogumiła bardzo pozytywnie. Folię na oknach pozostawiam bez komentarza. A dziwi mnie to, że radny zwolnił się sam ot tak po prostu. W dzisiejszych czasach to raczej niespotykane.
akwarysta · 12 Maj 2016
Nie wiem jak to jest w basenie ale mniemam, że podobnie jak w akwarium, Ustaw akwarium przy oknie a wchodzi glon i trzeba stosować więcej chemii. Jeśli tu będzie tak samo to oszczędności na ogrzewaniu będą niezauważalne w zimie (bo tylko o zimę chodzi), natomiast ilość chemii pewnie wzrośnie. A latem słońce będzie więcej przeszkadzać jak pomagać
Olek · 12 Maj 2016
Strona południowa to jest ta od strony szatni . Więc tam brakuje dużych okien które faktyczne by ogrzaly pomieszczenie . A te naklejane to są zachodnie wiece tylko latem będzie tam trochę Słońca , gdyż są Dłuższe dni . Ps. Oby nie było teraz za gorąco . Bo pewnie już nikt nie będzie Sponsorowac obiektów użytków publicznych .🚿
Sebastian Szczesiak - Radny Powiatu Kolskiego · 12 Maj 2016
Informuję Państwa że skladałem dokumenty w konkursie na Kierownika Pływalni i spelnialem wszystkie warunki w tym dot. wykształcenia oraz doswiadczenia. Konkurs zostal odwolany a Kierownikiem a nie Dyrektorwm jak sie tytuuje tego Pana zostal Pan Nuszkiewicz. Uwazam to za zly wybor bo temu Panu brak kompetencji do kierowania takim obiektem. Potrafie mowic o tym otwarcie gdyz jest to moje osobiate zdanie oparte na spostrzezeniach ppdczas pracy z tym Panem. Na kontiwc dodam ze nie jestem zwolniony, odszedlem sam gdyz uwazam ze Pan Nuszkiewicz nie powinien pracowac zarowno na poprzednim stanowisku jak i obecnym. Nadal posiadam dokumenty aplikacyjne zaintwresowanych zapraszam do wgladu.
dddd · 12 Maj 2016
A to on składał aplikacje na kierownika?
rak · 12 Maj 2016
Coś mi się wydaje że dużych oszczędności to nie będzie
zuza · 12 Maj 2016
były kasjer specjalista ha ha ha .........
on · 12 Maj 2016
co papiery na kierownika nie przeszły to teraz szuka dziury w ... :D
koles · 12 Maj 2016
a ja mam w ... co ten pan ma do powiedzenia, jest osobą nieznaczącą dla miasta także lata mi to koło nosa co sobie wymyśli. Kolejny zwolniony i jego wypociny
Sebastian Szczesiak - Radny Powiatu Kolskiego · 12 Maj 2016
Napiszę jeszcze raz bo niektórzy mają problem z odczytaniem moich słów. Jako Radny Powiatu stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo i zdrowie jego mieszkańców. Kto tego nie rozumie to już jego problem. Jeżeli ktoś z Państwa chce ze mną podyskutować na ten temat zapraszam serdecznie i proszę o kontakt Sebastian.Szczesiak@powiatkolski.pl lub poprzez profil FB. Anonimowe wpisy traktuję jalp zwykły hejt. Miłego popołudnia.
Naklejki a nie ma ważniejszych spraw w powiecie? · 12 Maj 2016
To tak ważki temat naklejki, ze aż radny powiatowy się tym zamartwia? Nie ma innych w powiecie ważniejszych tematów??? Nie ma? P.Szczesiak ponoć pracował na basenie a kiedy dostał pracę? Za byłego burmistrza? A jaką pracę wykonywał? Ratownik? Czy coś ważniejszego? Nie obchodzi w sumie to nas ale zadziwia strona\" Pływalnia\" zadziwia!!! Nie ta oficjalna ale ta druga. Bo po co Ona? Po co?
gość · 12 Maj 2016
Argument Pana Sebastiana jest bardzo zasadny zgadzam się ,że warunki w jakich powinno się przebywać na basenie powinny być komfortowe - podam przykład : osobiście wolę pływać przy włączonym świetle po godzinie np 16 tej ,a nie obserwować kiedy zajdzie słońce to włączą światło , bicze wodne w brodziku są włączane jak Pan Dyrektor jest w brodziku po wyjściu mówi \" możesz już wyłączyć \" Dlaczego ?
lutek · 12 Maj 2016
Jakie miasto takie problemy.
gość · 12 Maj 2016
Powiedzcie kiedy na tym basenie zacznie się coś dziać np: jakieś zawody pływackie dla dzieci i dorosłych , coś co pozwoli się rozwijać ( może Dyrektor nie wie jak to zrobić ) a przecież jest dużo osób które to mają pojęcie o prowadzeniu takiego obiektu może kogoś z odpowiednimi kwalifikacjami powinien Pan Dyrektor zatrudnić. Wydaje mi się, że sprawa oszczędności została przespana na etapie projektowania basenu ponieważ takie rozwiązania techniczne były w 20 wieku popularne.
Sebastian Szczesiak - Radny Powiatu Kolskiego · 12 Maj 2016
Szanowni Państwo, dla tych którzy regularnie korzystają z Pływalni bardzo ważnym aspektem jest to w jakich warunkach pływają. Niezrozumiałym dla mnie jest fakt dlaczego Pan Nuszkiewicz zaniża koszt całkowity tej inwestycji, dlaczego wprowadza w błąd społeczeństwo. Są odpowiednie dokumenty które dokladnie wskazują jaki byl koszt i nie jest to suma którą tu sie podaje. Jako były pracownik doskonale jest mi znana ta sprawa. Następnym bardzo ważnym aspektem jeat to iż najpierw zdjęto wyklejkę z bocznych szyb a dopiero później poinformowano o tym sponsora. O rewelacjach z oszczednosciami podawanymi wyżej nie warto się wypowiadać. Odrobina wiedzy w tym temacie wystarczy aby obalić te bajki. W każdej chwili slużę swoim doświadczeniem i wiedzą aby pomóc w zarządzaniu tym obiektem z którego korzystają nie tylko mieszkańcy Koła ale i całego Powiatu, oczywiście społecznie. Zależy mi przede wszystkin na bezpieczeństwi i zdrowiu pływających a nie oszczednościach.pozdrawiam
ehhh · 12 Maj 2016
ale faktycznie to radny rozdmuchal (jako byly pracownik basenu) całą sprawę i z tego co widze u niego na fb - to tylko czeka na jakiekolwiek potkniecie ze strony dyrektora nuszkiewicza, aby moc to publicznie napisac
dddd · 12 Maj 2016
Sensacja na skale światową! Na pewno wpłynie to na rozwój miasta...
kkkk · 12 Maj 2016
eeeeeee ... Pan Radny boi się, ze ktoś go będzie podgladal..? brak naklejek to naprawdę poważny temat dla naszego miasta godny aby zainteresować nim media ogólnopolskie a być może i swiatowe...
Biblioteka
Basia w pociągu relacji
3 godziny temu 291

Basia w pociągu relacji "Pisarz-Czytelnik"

Biblioteka
Zofia Stanecka w Kole
5 godziny temu 594

Zofia Stanecka w Kole

Inne
Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [17.05.2024 -24.05.2024]
6 godziny temu 692

Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [17.05.2024 -24.05.2024]

Gmina Przedecz
Prezydent Andrzej Duda ponownie w naszym powiecie!
9 godziny temu 7,178 3

Prezydent Andrzej Duda ponownie w naszym powiecie!

Miasto Koło
Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy
1 dzień temu 2,742 2

Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy

Miasto Koło
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik
1 dzień temu 2,165

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik

5 godziny temu 594
R E K L A M A