(28)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Miejscowe opady deszczu w pobliżu 8.9
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Uroczyste otwarcie chlewni u posła Galemby

Autor: 17 Maj 2016 przeczytasz w minutę
Uroczyste otwarcie chlewni u posła Galemby
©
(28) | Czytano:
29,026 razy | przeczytasz w minutę

W dniu 16 maja br. w miejscowości Kiełczew w gm. Koło odbyła się uroczystość otwarcia nowego budynku chlewni w gospodarstwie należącym do posła na Sejm RP Pana Leszka Galemby.

R E K L A M A
28
Czytano:
29,026 razy
Udostępnij
W otwarciu chlewni brali udział przedstawiciele władz lokalnych, firm i instytucji z terenu powiatu kolskiego. Swoją obecnością uroczystość zaszczycił przedstawiciel Ministerstwa Rolnictwa w osobie Pani Ewy Lech Podsekretarza Stanu oraz poseł Ryszard Bartosik.

Podczas uroczystości otwarcia nowego obiektu w gospodarstwie rodziny Galembów pan poseł poinformował wszystkich, że obiekt ten jest wynikiem wielkiego zaangażowania syna Gilberta, który zaprojektował i zaplanował inwestycję w ramach konkursu w jakim wystartował w 2013 roku o nazwie „Jak zreformować gospodarstwo mojego ojca?”, który z resztą wygrał.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (28)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Dla portalu e-koło P. Bartka · 17 Maj 2016
Jutro o godz. 11.00 uroczyście otwieram nowy gołębnik. Wizytę zapowiedziało 2 kandydatów na osłów i wielu znakomitych adwersarzy. Bedzie wino musujące Szampanskoje igristoje i placek drożdżowy. Oczekuję kogoś z portalu i opisania tego na waszej stronie. Zapraszam.
Bogdan · 21 Maj 2016
A co to jest chlewnia ? domyślam się, że to musi być jakiś kompleks sportowy, informacja musi być ważna, skoro na czołowym miejscu na portalu. - dobrze, niech otwierają takie obiekty, trzeba krzewić kulturę i sport. Jedno mnie martwi, dlaczego w Kiełczewie, nie można było budować bliżej KOŁA - Wrząca Wielka, czy Czołowo. I kto to jest ten Fundator Pan Galemba.
Adam · 19 Maj 2016
Co za jaja , otwierają chlew ok chlewnię z taką pompo jak by to była fabryka mercedesa , jaki portal takie wiadomości
Dla Nie dla referendum. · 18 Maj 2016
Ja również wierzę, że młodzież będzie miała swój rozum i właśnie pójdzie na referendum. Nie zabierzesz nam, bo pewnie jesteś działaczem PISu póki co prawa do wyboru.
NIE dla referendum · 18 Maj 2016
To jedno z wydarzeń powiatu. Zazdrościcie, że coś robią? Ze im się chce? Nieładnie!Nie chcecie o tym przeczytać...czytajcie o czymś innym. Proste. Ja jak nie chce to nie czytam i już. Portal jest nie tylko dla zainteresowanych tym aby młodzi poszli do urn i zagłosowali przeciwko burmistrzowi. Na facebuku gdzie się da wstawiają swoje grafiki nawołujące młodych do pójścia i głosowania ale nie wspomną, że tu chodzi o to aby ludzie poszli bo bez względu na wynik wtedy wygrana te od referendum cwaniaki. Mam nadzieję, iż młodzi naprawdę będą swój rozum mieli nie pójdą na referendum.
e-kolo portal dla rolników · 17 Maj 2016
tak sie zastanaiwa nad sensem tego artykułu...Włascwie wiadomość można okreslic jako sensacje wsród wszystkich portali regionalnych- nie przeznaczonych dla rolników. Bo włąsciwie co moze obchodzic mieszkańców miasta, ze gdzieś na wsi ktos otworzył chlewnię? Gdyby to był 1 kwietnia, to odebrałbym to jako zart, ale to nie jest 1 KWIETNIA. Czy ktoś w tej redakcji dostał świńskiej gorączki? CZY OD TERAZ E-KOLO BEDZIE NA SWOICH ŁAMACH POWIADAMIAŁ O KAZDEJ WIEJSKIEJ INICJATYWIE? Jesli tak, to rozumiem ze portal po prostui zmienia profil z informatora miejskiego na rolniczy. Jesli nie to o co chodzi? Taki lokowany świński przekaz?
Natalia · 17 Maj 2016
Ludzie po co wy tu hejtujecie wgl ?... żenada
njiko · 17 Maj 2016
Ale żeby Antoniego z kompania reprezentacyjną nie zaprosić ?????? Wstyd !!!
kot · 17 Maj 2016
jak burmistrza odwolaja to pojdzie na chlewmistrza do galemby
Dla portalu e-koło P. Bartka · 17 Maj 2016
Jutro o godz. 11.00 uroczyście otwieram nowy gołębnik. Wizytę zapowiedziało 2 kandydatów na osłów i wielu znakomitych adwersarzy. Bedzie wino musujące Szampanskoje igristoje i placek drożdżowy. Oczekuję kogoś z portalu i opisania tego na waszej stronie. Zapraszam.
Wikkipedysta · 17 Maj 2016
Kto był w reszcie? Skoro Gilbert Galemba wygrał z resztą, to na prawdę ciekawe. A tak NAPRAWDĘ... Kiedy tutejsi PiSmacy nauczą się tego, że takie słowa jak ZRESZTĄ, WRESZCIE, PONADTO, SPOZA, ZNAD, SPOD, ZZA, itp. należy zapisywać jako pojedyncze wyrazy?
Brawo · 17 Maj 2016
To teraz świń będzie jeszcze więcej. Gratulacje.
Ozzyidrix · 17 Maj 2016
A ja nie rozumiem, co was wkurza w tym newsie. No przecież to nasz reprezentant, namaszczony przez Naczelnika Państwa, naszej kochanej małej ojczyzny, naszej ukochanej Partii, pierwszy rolnik powiatu kolskiego, przodownik pracy, na roli i w parlamencie w którym działa niestrudzenia na rzecz swoich krajan, aby okręg koniński rósł w siłę a ludziom żyło się dostatnio. No przecież w tej chlewni znajda pracę tysiące ludzi z naszego powiatu i zmniejszy się w Kole bezrobocie. A przy okazji Pan poseł wybuduje piękna dwupasmową drogę do swojej chlewni jak Pani Premier do swojego domu, żebyśmy mogli z pracy w tej chlewni wrócić do swoich domów, gdzie nasz żony i kochanki będą na nas czekać z zupą (byle nie za słoną) w rozgrzanym łożu, bo 500+ na ziemi nie leż! Czy nie dostrzegacie tej dobrej zmiany, nie widzicie, że wstajecie z kolan (pewnie większości z was kiedy to czytacie strzyka raz w jednym raz w drugim)? Nie dostrzegacie tego, że w pół roku Polska odbudowała się z ruin? Więc jak możecie w ogóle narzekać na new o tym, że nasz dobrodziej otworzył chlewnie. Jesteście nie dość, że bezczelni, to jeszcze niewdzięczni... A gdyby ktoś nie zrozumiał o czym piszę to proponuję zajrzeć do słownika i sprawdzić pojęcie \"sarkazm\". Cóż, moi drodzy, mamy takie newsy jakie w Dzienniku Telewizyjnym codziennie o 19.30, można by rzec, że mamy newsy na miarę naszych możliwości... Nasze lokalne media wzorują się na tych jedynych słusznych. Trzeba było na niego nie głosować, a nie teraz marudzić. Ruszyć swoje cztery litery, a nie siedzieć w domu i głosować na kogoś innego a nie na latyfundystę, który głosował za tym, żeby jego koledzy zza miedzy nie mogli sprzedać majątku rolnego i nie mogli dostać kredytu hipotecznego na budowę domu, bo banki nie chcą kredytów udzielać. Ale co go to obchodzi, w końcu ma nową chlewnię. Wiecie, ja też dziś zorganizowałem konkurs. Konkurs na najlepsze śniadanie. W szranki stanęło wielu znakomitych kucharzy (czyli ja). Niestety nie udało mi się wygrać, musiałem się zdyskwalifikować, za niekupienie pieczywa... PS. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz! Ave Satan! I w ogóle całusy dla posłanki Pawłowicz ;)
Lukasz · 17 Maj 2016
Agencja Moody\'s po zapoznaniu sie z poziomem inteligencji mieszkancow Kola, ktorzy pisza swoje jakze wyczerpujace komentarze na kazdy temat i udzielaja sie medialnie pokazujac swoj poziom, postanawia obnizyc ocene miasta do zaoraja trawe posieja nazwe ob...a i tyle beda pamietac o KOLE niestety prosze o wybaczenie, ze pod tym artykulem to pisze ale to byl pierwszy artykul a dluzej tego waszego gledzenie czytac sie nie da.
Obserwator · 17 Maj 2016
Poseł Galemba chyba przewiduje sytuacje i szykuje miejsce dla oderwanych od koryta. Brawo wszystko na czas
bok · 17 Maj 2016
zle chlopie zrobiles ze nie zaprosiles prezesa na otwarcie chlewni bedzie to ostatnia twoja kadencja pozostanie praca w chlewni
Małgorzata · 17 Maj 2016
@Kamila Co do nabożeństwa, to według mnie mogła być na przykład msza z ewangelią \"O synu marnotrawnym\", który w końcu świnie pasał i ich żarcie jadał, bo to rok Miłosierdzia, a kazanie o świniach odrywanych od koryta. To kolskie pisowskie towarzycho do tego jest zdolne, człowieka, który stworzony na obraz Boży też przecież co rusz do świń przyrównują, mówiąc o odrywanych od koryta. Tylko to ma krótkie nogi, w niedzielę 22 maja oderwijmy nie tylko jednego osobnika, można oderwać całe stadko przebierające nóżkami, by tuczyć się na naszym, fundując ludziom niebotyczne wzrosty cen miejskich usług. Dziwię się, jak ci biedni emeryci mogą im klaskać, czym ich tak zaślepił, czym omamił? Pracą dla córek? Obietnicami geotermii? Ile lat minie? Gdzieś jest taniej? Balneologii? Kiedy basen straty przynosi, kto to wybuduje, za co? Może drogiej wody, gdy weźmie kredyty przewyższające wartość wodociągów?
srutututu · 17 Maj 2016
kolanin chyba sobie żarty stroisz.....a co to za regionalne wydarzenie , otwarcie chlewni, może wszystkie obory, chlewnie, kurniki i budy dla psów będziecie otwierać uroczyście w obecności mediów, a syn jak syn, są zdolniejsze dzieci......
kkk · 17 Maj 2016
samochód w loterii paragonowej też wygrała koleżanka współorganizatorki tej loterii. Skojarzenia nasuwają się same....
kolanin · 17 Maj 2016
W końcu to portal regionalny. Co innego powinni publikować? Gratulacje panie Leszku. Szczególnie zdolnego syna.
Kamila · 17 Maj 2016
Biało-czerwona szarfa była, a jakieś okolicznościowe nabożeństwo też? Galemba szafarz, \"tak mi dopomóż Bóg\" do przysięgi dodawał, to może sam biskup chlewnię mu wyświęcał, albo chociaż ksiądz? Każdy lokalny biznes niby jest ważny, bo to przynajmniej teoretycznie może wzbogacać region. Śmieszy mnie jednak ta patriotyczno-katolicka wrzawa ludzi, dla których drugi człowiek jest tylko wtedy \"przydatny\", gdy sami mogą wykorzystać go jako swój instrument, inaczej to nas wszystkich oni mają - wiadomo gdzie. PiS w Kole to dno, sobiepaństwo robiące coś innego, niż deklarują krajowi liderzy. Zobaczmy co Maciaszek zrobił dla Koła, chce wszystko, owszem, posprzątać, ale też oddać swoim kolesiom. To my będziemy płacić krocie jak woda, ciepło, wywóz śmieci będą w prywatnych rękach. Czy Galemba będący lokalnie pierwszą osobą partii tego nie widzi? Pamiętajmy, w niedzielę 22 maja można im dać jasny sygnał, co o nich myślimy!
buba · 17 Maj 2016
Rozumie że poseł zorganizował konkurs, a jego syn go wygrał, nie no to prawdziwa sensacja. Gratulujemy synowi, a nagrodę kto ufundował???
sabina · 02 Marzec 2018
NAGRODĘ UFUNDOWAŁ ZAPEWNE P.JAROSŁAW KACZYŃSKI.......szkoda jeszcze że nie anulował 4 milionów kredytu p. posłowi.............................TAKI MAMY KRAJ I TAKICH MAMY POLITYKÓW----- "WYKSZTAŁCONYCH"......
nadwarcanin · 17 Maj 2016
zresztą...
tetete · 17 Maj 2016
a ja otwieram dziś moje szambo, będą wybierać , zapraszam kolskie media , dajcie foto z tego wydarzenia na e-kolo.....wstydu nie macie, to ma być wydarzenie, o którym pisze się na e-kolo ??????
lok · 17 Maj 2016
nie piszcie takich bzdur kogo to obchodzi co pisowski posel otwiera w swoim gospodarstwie
super, to zaszczyt dla koła- nowa chlewnia w oklic · 17 Maj 2016
ale się cieszę, będzie nowa chlewnia, będą nowe wieprze, knury i prosiaki! co za radość! jaki zaszczyt spotkał nasze miasto! e-kolo, szukajcie dalej, pewno w okolicy znów ktoś otworzy chlewnię, albo może nowy kurnik wybuduje, jestem pełen podziwu dla redakcji e-kolo, za błyskotliwość, polot i inteligencję.
Mirka · 17 Maj 2016
A gdzie znajdę list grupy popierającej Burmistrza napisany w imieniu mieszkańców. Niedawno go czytałam a teraz nie mogę go znaleźć.
Marek · 17 Maj 2016
NIE NO TO JEST HIT , JUŻ POWIADOMIŁEM TVN 24 , BRAVO E KOŁO JUTRO OTWIERAM NOWĄ OBORĘ DLA ZWOLENNIKÓW MACIASZKA NA KOBYLACIE MYŚLĘ ŻE BĘDZIECIE O TYM PISALI ALE SIĘ UŚMIAŁEM
Miasto Koło
Czesław Cieślak odwołany z funkcji Prezesa OSM Koło!
1 dzień temu 53,459 16

Czesław Cieślak odwołany z funkcji Prezesa OSM Koło!

Zatrzymania
Trzeźwa reakcja na nietrzeźwego kierującego. Poszukiwany z blisko 3 promilami
1 dzień temu 13,227 1

Trzeźwa reakcja na nietrzeźwego kierującego. Poszukiwany z blisko 3 promilami

Powiat Kolski
Przedecz stoi przed szansą zmiany burmistrza? Radny powalczy o urząd
2 dni temu 8,989 2

Przedecz stoi przed szansą zmiany burmistrza? Radny powalczy o urząd

Gmina Babiak
Gmina Babiak: wykaz nieruchomości do wynajęcia w miejscowości Lubotyń
2 dni temu 3,584

Gmina Babiak: wykaz nieruchomości do wynajęcia w miejscowości Lubotyń

Gmina Babiak
Aktywne ferie brdowskich wioślarzy
2 dni temu 1,766

Aktywne ferie brdowskich wioślarzy

Polityka
Kolejne pytania radnych o spółki: jaka będzie cena za wodę? czy woda termalna niszczy urządzenia? i wiele innych
2 dni temu 9,406 32

Kolejne pytania radnych o spółki: jaka będzie cena za wodę? czy woda termalna niszczy urządzenia? i wiele innych

R E K L A M A