sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło Centralny plac zabaw w Kole

Centralny plac zabaw w Kole

14-07-2010 20:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 9,104 | Komentarzy: 7
Centralny plac zabaw w Kole
Foto:
zacisze
W parku 600-lecia, który rozciąga się wzdłuż wału rzeki Warty od ulicy Zielonej, aż do stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji planowana jest budowa centralnego placu zabaw.
Na czerwcowej sesji Rady Miejskiej w Kole zabezpieczono w planie wydatków majątkowych kwotę 90.000,00 zł z przeznaczeniem na zadanie pn. „Zakup koncepcji i rozpoczęcie budowy centralnego placu zabaw Parku 600-lecia”.

W naszym mieście jak wiemy funkcjonuje kilka placów zabaw, ale nie są one nowoczesne i nie gwarantują naszym dzieciom bezpieczeństwa. Ponadto obecne place zabaw w Kole są małe, często zniszczone, pełne śmieci i porozbijanego szkła.

Powstanie nowoczesnego, dużego placu zabaw w Kole ucieszy z pewnością naszych maluchów oraz ich rodziców, a urządzenia jakie znajdą się na nim będą atrakcyjne zarówno dla przedszkolaków jak i starszych dzieci.

fot. M. Nowacki
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
~ROY 20-07-2010 07:46
.... tak zgadzam sie z zapisami " trzy grosze " zgadzam sie , to jest druzgocąca ocena społeczna poczynań obecnych władz miasta
| Zgłoś do usunięcia
~trzy grosze 19-07-2010 19:53
Przy Z.S.E-A to potrzebna jest sala sportowa z prawdziwego zdarzenia, a plac zabaw przydałby się na Starówce, taki z prawdziwego zdarzenia, ogrodzony i solidny, bo dzieciaki nie wiedzą ,co z sobą zrobić i boisko piłkarskie, albo nawet orlik, a tak to graja w koło żydowskiego pomnika,ale kogo to tam interesuje, PO wygrało, to niech się ludzie sami sobą zajmą, w/g ich dewizy.Na market brak zgody, najlepiej to z Starego Miasta zrobić slamsy, albo Wyspę bezludną, ale,jak z willi Freundereicha robi się sklep z odzieżą używaną , to czego oczekiwać po takiej władzy...-świadomości i kultury minimum, za dużo, no cóż to chociaż przyzwoitość i odrobinę rozumu.
| Zgłoś do usunięcia
~Marysia 18-07-2010 19:18
Nie mam samochodu, to będę na piechotę z dziećmi szła 3-4 kilometry na plac zabaw? Wobec tego plac zabaw nie dla dzieci biednych, a bogatych co mają samochody. Ni e podoba mi sie ten pomysł.
| Zgłoś do usunięcia
~ROY 16-07-2010 06:55
.... zamiast zaprzatać głowy ludzią ławeczkami , centralnymi placami zabaw , boiskami, które powinny byc przy każdej ze szkół i nie ma w tym względzie innych pośrednich rozwiazań bo to wynika ze przepisów oświatowych - w co jednostki oświatowe muszą mieć oraz wynika ze standartu unijnego , natomiast problemem tego miasta -moim zdaniem najważniejszym jest - miejsca pracy dla nowych kadr gimnazjalnych czy tez ze szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu i miast w regionie drugim bardzo ważnym problemem jest z pewnościa brak budownictwa komunalnego - zaznaczam komunalnego i taniego aby modzi ludzie , młode małżeństwa zaczynały dorosłe życie w godziwych warunkach i na własny rachunek i wtedy tworzymy namiastke zdrowego społeczęństwa reszta nalezy do młodzych małżęństw tego nalezy oczekiwać od władz lokalnych - aktywnosci , dynamiki działania na rzecz tego społeczenstwa
| Zgłoś do usunięcia
~GOSIA 15-07-2010 18:15
pomysł dobry ciekawe kiedy to będzie? bo jak na razie w parku 600 lecia śmierdzi od wody zero zabezpieczenia a blisko znajduje si woda psy robią gdzie popadnie i nikt z tym nic nie robi a w parku koło poczty leżą zdechłe ptaki i jakoż też nikomu nie przeszkadza że obok jest plac zabaw dla dzieci i one tam biegają
| Zgłoś do usunięcia
~kolak 15-07-2010 12:10
Plac zabaw a podczas powodzi basen:)
| Zgłoś do usunięcia
~ROY 15-07-2010 09:54
.... stara sie chłopina... aby zdążyć przed wyborami ...
| Zgłoś do usunięcia