(11)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Wiatr ze śniegiem 2.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Transmisja Sesji Rady Miejskiej [VIDEO]

Autor: 25 Maj 2016 przeczytasz w ok. 3 min.
Transmisja Sesji Rady Miejskiej [VIDEO]
©
(11) | Czytano:
11,184 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

O godzinie 13:00 rozpocznie się transmisja na żywo obrad majowej Sesji Rady Miejskiej. Poniżej znajduje się również porządek obrad.

R E K L A M A
11
Czytano:
11,184 razy
Udostępnij1. Otwarcie Sesji
2. Stwierdzenie quorum.
3. Powitanie gości.
4. Propozycje do porządku obrad.
5. Informacja z działalności międzysesyjnej Burmistrza Miasta Koła.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Sprawozdanie z działalności Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole za 2015 rok.
8. Sprawozdanie z działalności Muzeum Technik Ceramicznych w Kole za 2015 rok.
9. Sprawozdanie z działalności Miejskiego Domu Kultury w Kole za 2015 rok.
10. Sprawozdanie z działalności Żłobka Miejskiego w Kole za 2015 rok.
11. Sprawozdanie z działalności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole za 2015 rok.
12. Sprawozdanie z działalności Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole za 2015 rok (Sprawozdanie Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole z realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w 2015 roku; Sprawozdanie Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole z realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Narkotykowych w 2015 roku ).
13. Sprawozdanie z działalności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kole za 2015 rok oraz „Ocena Zasobów Pomocy Społecznej w roku 2015” (Sprawozdanie; "Ocena Zasobów Pomocy Społecznej w roku 2015" ).
14. Sprawozdanie z realizacji programu współpracy Gminy Miejskiej Koło z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za rok 2015 (zobacz).
15. Informacja o umorzeniach, odroczeniach i zwolnieniach podatkowych za 2015 rok.
16. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Strategii Rozwoju Miasta Koła na lata 2016-2020 (projekt uchwały; projekt Strategii).
17. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XXVIII/203/2008 Rady Miejskiej w Kole z dnia 27 czerwca 2008 roku w sprawie ustalenia regulaminów, zasad i trybu korzystania z gminnych obiektów użyteczności publicznej – Środowiskowej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Szkolnej 2B w Kole oraz Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej 12 w Kole .
18. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Broniewskiego 19A w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty .
19. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Garncarskiej 19 w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty .
20. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Garncarskiej 24 w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty.
21. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Garncarskiej 29 w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty.
22. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Grodzkiej 9 w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty .
22. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Nagórna 1 w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty .
23. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Stary Rynek 7 w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty.
24. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Zawadzkiego 22 w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty.
25. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie na rzecz Gminy Miejskiej Koło nieruchomości gruntowej, położonej w Kole, przy ul. Zielonej oraz rurociągu umieszczonego w sąsiednich nieruchomościach.
26. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetu miasta Koła na 2016 rok.
27. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kole o złożonych w okresie międzysesyjnym interpelacjach.
28. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
29. Wolne głosy i wnioski.
30. Protokół z XXII Sesji Rady Miejskiej w Kole.
31. Protokół z XXIII Sesji Rady Miejskiej w Kole.
32. Zamknięcie obrad XXIV Sesji Rady Miejskiej w Kole.
Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (11)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
do ddd · 03 Czerwiec 2016
do ddd: może faktycznie masz rację, nam jednak was Maciaszkowi klakierzy nie będzie żal ani trochę, jak na idola z Dąbrowic niedługo będziecie kląć, gdy opłaty wzrosną, a lipiec za cztery tygodnie. Gdzie to on się schował ten wasz burmistrz kochany? Taki sukces, to i kwiaty, i śpiewy przeważnie są, a tutaj co? Ajjj......... musiałby raczej radną najpierw przepraszać. Chyba zatem już tak do końca kadencji będziemy oglądać jego zgierską \"prawą rękę\".
ddd · 01 Czerwiec 2016
lok żal mi ciebie i twoich bliskich
lok · 31 Maj 2016
lok do mieszkaniec ciebie kolski analfabeto wygnac z kola na wies
Wikipedysta · 30 Maj 2016
Bardzo to piękne, że radni, zwłaszcza jedna pani, zwracają się do ROZUMU i to w wołaczu, tym rzadziej używanym przypadku deklinacji! Bo niby kto ROZUMIE? Rozumiem zatem, że musi chodzić o rozum, inaczej to nie rozumiem, czy nasi radni i radne rozumieją, co mówią, czy może tylko \"rozumią\"?
MIRKA · 27 Maj 2016
Pan Karolak, jako były dyrektor szpitala powinien najlepiej wiedzieć iż szpital podlega pod starostę a nie pod burmistrza.Dziwię się ,czyżby chodziło tylko o zasianie fermentu?
Benek · 25 Maj 2016
Poziom osób popierajacych burmistrza i jego gazetę bez komentarza. Każdy sam oceni. ... jak lubisz czytać bajki to zapraszam do biblioteki. Dobrze ze radni prostuja informacje
mieszkaniec · 25 Maj 2016
WYJE***AC RADNYCH!!! A jak chcecie miec w biuletynie info z waszej działalonosci to sami sobie znjadzcie sponsora a od biuletyna z ratusza wara. JESZCZE RAZ MOWIE ZMIENIC RADE!!!
mieszkanka · 25 Maj 2016
Wieści z ratusza krytykowane przez radnych Koła to nie gazetka radnych ,chcą takich dobrych wieści niech ze swoich diet ufundują pismo i niech raczą mieszkańców prawdą i tylko prawdą, będziemy wdzięczni !
kolanka · 25 Maj 2016
A ja uważam, że bardzo dobrze, że się o tym mówi. Bo skoro napisano nieprawdę to trzeba o tym mówić a nie wyjaśniać z kimś w urzędzie a i tak nie wiadomo kto to napisał bo pod artykułami nie ma podpisu.
do radnych · 25 Maj 2016
szanowni Radni, proszę Was, nie róbcie pod koniec sesji przeglądu prasy lokalnej. Ok, nie zgadzacie się z czymś to dzwonicie, idziecie do osoby odpowiedzialnej i koniec. A nie tutaj godzina o tym co się w prasie pojawiło.
kolo · 25 Maj 2016
No i co panie Kozajda? Dostał pan po łapkach. Wszystkie kłamstwa wyjdą na jaw.
Polityka
Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu
3 godziny temu 5,241 16

Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu

Inne
Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy
18 godziny temu 2,094

Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy

Gmina Koło
Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim
18 godziny temu 1,487

Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim

Sport
Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym
21 godziny temu 5,138 1

Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym

Miasto Koło
Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK
1 dzień temu 4,624 3

Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK

Inne
GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie
1 dzień temu 4,338

GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz