(7)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Częściowe zachmurzenie 9
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Zapraszamy na uroczystości patriotyczne

Autor: 10 Czerwiec 2016 przeczytasz krócej niż 1 minuta
Zapraszamy na uroczystości patriotyczne
©
(7) | Czytano:
6,468 razy | przeczytasz krócej niż 1 minuta

Burmistrz Miasta Koła wraz ze współorganizatorami zaprasza na patriotyczną uroczystość przeniesienia szczątków żołnierza Podziemia Niepodległościowego Zygmunta Wawrzyniaka ps. \"Sęp\", która odbędzie się 20 czerwca 2016 r. na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Poniatowskiego w Kole.

R E K L A M A
7
Czytano:
6,468 razy
Udostępnij
Program :
godz. 10.30 - uroczysta Msza św. na Cmentarzu Parafialnym w intencji śp. Zygmunta Wawrzyniaka ps. Sęp z wojskową asystą honorową (ceremonia przeniesienia szczątków)

godz. 12.45 - uroczysta Sesja IPN nt. Żołnierzy Wyklętych w sali sesyjnej Ratusza przy ul. Stary Rynek 1

Zapraszamy do udziału w uroczystościach
Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (7)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
olek · 10 Wrzesień 2016
jescze żyja ludzie którzy pamietaja tego faceta , bil rabowal iech ipn porozmawia ze swiadkami jego nikczemnych zachowan
wyklęty powstań ludu ziemi · 12 Czerwiec 2016
W nawiązaniu do wypowiedzi poprzedników- poprosimy o życiorys \"żołnierza\" bo jak na tak \" wielkie\" uroczystości, potwierdzeniem \" niezłomności\", jest tylko opowieść p.Pawlak -trochę to mało...
Mieszkaniec ulKolejowa · 12 Czerwiec 2016
Pan burmistrz lepiej niech zaprosi na spotkanie mieszkańców ulicy Kolejowa które obiecał dwa miesiące temu.Negocjacje z koleją to wielka ściema.Pracując na kolei doskonale wiedział że nic nie załatwi ,a więc oszukał i okłamał mieszkańców osiedla Kolejowa .Jako mieszkaniec osiedla Kolejowa domagam się opublikowania wszystkich listów intencyjnych podpisanych przez Pana burmistrza na stronach portalu E-KOŁO Mieszkańcy Koła powinni wiedzieć co się dzieje w mieście .Co to był za sponsor który przed referendum kazał opublikować kłamstwa i bzdury za które trzeba przepraszać .Ciekawy jestem czy Pan burmistrz przeprosił radną Tamborską za paszkwile które skierował pod jej adresem.Niech wreszcie ten Pan zastanowi się co mówi i co robi.
lok · 11 Czerwiec 2016
pisowskie fanatyki buduja nowa teorie patryjotyzmu popytajcie starszych ludz wokol kola co ci pseudo patryjoci robili z cywilna ludnoscia zabierajac im ostatni kawalek chleba wiekszosc to byli zwykli bandyci
ciekawy · 10 Czerwiec 2016
Uroczystości o wymiarze ogólnopolskim /wizyta ministra/- ale trochę mało informacji o śp żołnierzu. Wiemy tylko, że walczył, że został schwytany przez ub, skazany na śmierć i pochowany na kolskim cmentarzu. A może warto popytać mieszkańców okolic Sompolna i Lubstowa? Może świadkowie tych wydarzeń jeszcze żyją i pamiętają?
Judex · 10 Czerwiec 2016
Historia Polski na przestrzeni ostatnich stu lat niczego nas nie nauczyła. Nadal szukamy wrogów ale wśród swoich . Za mało lania dostaliśmy od sąsiadów i komunistów bo zapomnieliśmy o wierze chrześcijańskiej i szacunku do drugiego człowieka. Historii nie da się zakłamać .Dlatego parzę z obrzydzeniem na dzisiejszych patriotów chcących odnowa uczyć patriotyzmu .Mocne słowa ale prawdziwe.
vbnm · 10 Czerwiec 2016
PIS buduje nowy kult - kult żołnierzy \"wyklętych\". Dziś ktoś mało \"wyrobiony historycznie\"(np.tzw.patriotyczna młodzież) uwierzy, że to nie Armia Krajowa ale wyklęci ponosili główny ciężar walki. To bolesny i niejednoznaczny fragment historii, i źle jeśli gra się tym politycznie. A ekshumacje i przenoszenie szczątków o kilkanaście metrów na tym samym cmentarzu ????? No comment.
Wypadki
Nietrzeźwy kierowca sprawcą kolizji na autostradzie A2
1 dzień temu 11,599 3

Nietrzeźwy kierowca sprawcą kolizji na autostradzie A2

Polityka
19:00 - wywiad na żywo z Przewodniczącym Rady Miejskiej Koła
1 dzień temu 10,999 33

19:00 - wywiad na żywo z Przewodniczącym Rady Miejskiej Koła

Polityka
Będzie powtórka z głosowania nad kredytem dla MZEC! Zwołano sesję nadzwyczajną
1 dzień temu 21,959 72

Będzie powtórka z głosowania nad kredytem dla MZEC! Zwołano sesję nadzwyczajną

Gmina Grzegorzew
Grzegorzew: eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej
1 dzień temu 3,895

Grzegorzew: eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Biblioteka
Laureaci konkursu plastycznego
2 dni temu 1,067

Laureaci konkursu plastycznego "Motanka"

Miasto Koło
Niedziela Palmowa - początek Wielkiego Tygodnia
2 dni temu 864

Niedziela Palmowa - początek Wielkiego Tygodnia

1 dzień temu 318
R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz