sim
kol-net
Wiadomości Powiat Kolski Koncert dla Powodzian w Dąbiu

Koncert dla Powodzian w Dąbiu

16-07-2010 10:48 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,049 | Komentarzy: 1
Koncert dla Powodzian w Dąbiu
Foto:
zacisze
Początek wakacji już za nami. Pogoda upalna i sprawia, że jedyną rozrywką na którą mamy ochotę to wyjazd nad wodę i schłodzenie rozgrzanego organizmu. Jednak na terenie naszego powiatu również latem odbywają się imprezy plenerowe. Wprawdzie minęło już kilka dni od tego wydarzenia, ale chcemy przybliżyć Państwu to co działo się 10 lipca na stadionie Zrywu Dąbie - mianowicie Koncert charytatywny dla Powodzian.
Impreza zaczęła się o godzinie 15.00. Występy sceniczne rozpoczęły zespoły ludowe z naszego regionu. Pierwszą gwiazdą, która zgodziła się zagrać koncert tylko i wyłącznie za zwrot kosztów transportu był zespół Masters na czele z Pawłem Jasionowskim. Zaprezentował on łącznie pięć piosenek. Nie zabrakło oczywiście największego hitu "Żono moja". Wywiad z liderem grupy już w najbliższym czasie na łamach naszego portalu. O godzinie 17.00 przybyli kolejni goście. TARZANBOY, który jest już "wiekowym" wokalistą - jednak energii i charyzmy na scenie mógłby mu pozazdrościć nie jeden 18-latek. Nie zabrakło również konińskiej formacji DISCOVER, która została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność. Na scenie pokazali się również: X-COLLECTIVE oraz Janusz Nastarowicz. Bardzo pozytywną osobistością, która pojawiła się w Dąbiu był klown - szczudlarz Pampallini. Ostatnią gwiazdą wieczoru był zespół MAXEL, który niestety zagrał tylko trzy swoje największe przeboje i pojechał na następny koncert. Kilka zespołów odmówiło udziału w ostatniej chwili, tj. LONG&JUNIOR oraz JUNIOR.

Podczas koncertu zbierano również pieniądze na rzecz poszkodowanych w tegorocznej powodzi. Kwota jaką udało się zebrać wyniosła 6.222,13 zł

Był to dzień w którym żar lał się z nieba, a w telewizji odbywał się "mały finał" MŚ, jednak mieszkańcy Dąbia i okolic pojawili się na imprezie i razem z zespołami bawili się do samego końca.

Koncert prowadziła grupa konferansjerska Zbyszka Pietrzaka.

Już niedługo na naszym portalu zobaczycie relację video, oraz wywiady z zespołami.

ZESPÓŁ MASTERS NA SCENIE

GALERIA ZDJĘĆ
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~mieszkanka kola 16-07-2010 11:25
popieram w 100% takie akcje. nie kazdego interesowal mecz a pomoc mogl kazdy. nie wiadomo czy ktos z nas w przyszlosci nie bedzie potrzebowal pomocy tak samo jak mieszkancy dabia.
| Zgłoś do usunięcia