R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Gabrysia z drużyną AZS Mistrzynią Polski w tenisie ziemnym

21-06-2016 09:22 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,420 | Komentarzy: 0

W miniony weekend na kortach AZS Poznań został rozegrany finał TALENTIADY – czyli drużynowych mistrzostw Polski do lat 10. Gabi wystartowała w barwach AZS Poznań. Do ścisłego finału po wcześniejszych eliminacjach regionalnych dotarło 14 drużyn z całej Polski.

Foto:
R E K L A M A
Walka była bardzo zacięta i do ostatniej chwili nie wiadomo było kto zwycięży, gdyż przed ostatnią konkurencją na czele sklasyfikowane zostały aż trzy drużyny z taką samą ilością punktów: drużyna ze Szczecina, Radomia, oraz wspomniany AZS.

Rozegrana finałowa konkurencja należała jednak do drużyny Gabrysi i to oni właśnie zostali Mistrzami Polski TALENTIADY 2016.

W nagrodę klub AZS dostał ogromny puchar a dzieciaki prezenty oraz medale.

Gabrysia w ramach rewanżu za wsparcie drużyny AZS, będzie jeździła raz w tygodniu na treningi przygotowawcze do Poznania, które mają na celu wzmocnienie siły, szybkości oraz zwinności na korcie naszej kolskiej zawodniczki.

Cały sukces kolskiej tenisistki to jej ciężka praca, praca trenera oraz poświęcenie rodziców.

Źródło: Marek Wdzięczny
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze