W związku z przystąpieniem do programu „Profilaktyki schorzeń układu oddechowego”, który finansowany jest z budżetu województwa wielkopolskiego, Burmistrz "/> W związku z przystąpieniem do programu „Profilaktyki schorzeń układu oddechowego”, który finansowany jest z budżetu województwa wielkopolskiego, Burmistrz "/> Burmistrz Koła zaprasza na bezpłatne badania rentgenowskie - Kolski Portal Internetowy e-kolo.pl
Wiatr ze śniegiem 3.6
REKLAMA

Burmistrz Koła zaprasza na bezpłatne badania rentgenowskie

Autor: 12 Lipiec 2016 przeczytasz w minutę
Burmistrz Koła zaprasza na bezpłatne badania rentgenowskie
©
(0) | Czytano:
2,236 razy | przeczytasz w minutę

W związku z przystąpieniem do programu „Profilaktyki schorzeń układu oddechowego”, który finansowany jest z budżetu województwa wielkopolskiego, Burmistrz Miasta  Koła zaprasza na bezpłatne badania, które odbędą się w dniu 18 lipca 2016 r. w godz. 11.00 – 16.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kole.

R E K L A M A
0
Czytano:
2,236 razy
Udostępnij

W związku z powyższym, zapisów na badania rentgenowskie połączone z badaniem spirometrycznym (badanie określające sprawność płuc) można dokonać w  Urzędzie Miejskim w Kole – Wydział Oświaty i Spraw Społecznych  (tel. 0/63 26-27-552) w godz. 8.00 – 15.00 – od dnia 11.07.2016r. do dnia 15.07.2016r - Ratusz Miejski, pok. nr 111

Badania wykonywane są   w ruchomym ambulansie. Miejsce postoju ambulansu: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, ul. Szkolna 2B.

Uwaga!    

Na badania należy zgłosić się z dowodem osobistym.

Wykonawcą programu jest Wojewódzki Specjalistyczny Zespół ZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy   w Wolicy k/Kalisza.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
Polityka
Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu
1 godzinę temu 3,097 12

Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu

Inne
Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy
17 godziny temu 1,733

Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy

Gmina Koło
Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim
17 godziny temu 1,421

Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim

Sport
Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym
20 godziny temu 4,913 1

Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym

Miasto Koło
Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK
1 dzień temu 4,493 3

Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK

Inne
GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie
1 dzień temu 4,284

GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz