(31)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Bezchmurnie -1.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Dożynki Powiatowo-miejskie. Część oficjalna [VIDEO]

Autor: 05 Wrzesień 2016 przeczytasz w minutę
Dożynki Powiatowo-miejskie. Część oficjalna [VIDEO]
©
(31) | Czytano:
12,594 razy | przeczytasz w minutę

Dożynki to ważne święto przede wszystkim dla społeczności rolniczej. Wszyscy tego dnia mogą podziękować im za trud pracy włożony w wyniki produkcji rolnej. Wczoraj na Stadionie MOSiR w Kole odbyły się największe dożynki - Powiatowo-Miejskie.

R E K L A M A
31
Czytano:
12,594 razy
Udostępnij
Organizatorem święta był Starosta Kolski oraz Burmistrz Miasta Koła.

O godzinie 14:00 rozpoczęły się uroczystości dożynkowe, prowadzone przez pracowników dwóch jednostek samorządowych, odpowiedzialnych za organizację. Przed mszą świętą na placu pojawiły się poczty sztandarowe oraz piękne wieńce dożynkowe przygotowane przez większość gmin w naszym powiecie.

W konkursie na najpiękniejszy wieniec czołowe miejsca zajęli:
1. Sołectwo Mikołajówek
2. Sołectwo Ponętów Dolny
3. Sołectwo Chrzanowo.

Po mszy sprawowanej przez proboszcza parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Kole, starosta oraz burmistrz podzielili się ze zgromadzonymi gośćmi i mieszkańcami chlebem.

Na koniec części oficjalnej głos zabrali: Wieńczysław Oblizajek starosta kolski, Stanisław Maciaszek burmistrz Koła, Leszek Galemba Poseł RP oraz przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego.
Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (31)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
Rafał · 07 Wrzesień 2016
@Floruś A ty co, \"ziemia tej soli\"? Sam krytykujesz zespoły, ale mnie krytykować jest jeszcze fajniej? W Uniejowie, Ślesinie, Sompolnie jest chyba normalniej niż w Kole, tam widocznie włodarze nie dzielą tak mieszkańców jak ten tutaj Wielki Menedżer.
Floruś · 07 Wrzesień 2016
Widząc po wpisach, nie wszyscy w Kole potrafią się bawić. Wystarczy jechać do Ślesina-Sompolna- Uniejowa .Tam widać radość z danego dnia, wszyscy się bawią , tańczą i korzystają z tego co im Włodarze zafundowali. W Kole tylko sieją nienawiść taka zbieranina jak rafał czy ela...tylko wstyd przynoszą miastu.
Julka · 06 Wrzesień 2016
Odezwał się nie Dureń
do Rafał · 06 Wrzesień 2016
Nie przejmuj się tymi durniami niedługo obudzą się głową w nocniku.Przecież to zgniła komuna
ela,rafał czy ktoś tam jeszcze · 06 Wrzesień 2016
Facet odleciałeś.....
Tadek · 06 Wrzesień 2016
Jezu Rafał sam piszesz na swoją cześć peany HORROR.
Do Pani Eli · 06 Wrzesień 2016
Człowiek myślący to taki który pomyśli zanim coś powie ten cały Rafał to gość który sam się nakręca a rajcuje go niezmiernie poniżanie i ubliżanie innym
agata r · 06 Wrzesień 2016
burmistrz jest dobry ,a rafał jest sfrustrowany i tyle,rafał nie szanuje ludzi co widać jak się wypowiada .
ela · 06 Wrzesień 2016
@wszystkich i Rafała. Rafał jest człowiekiem myślącym i nikt, a przede wszystkim burmistrz nie nabierze go na swoje bajania. To ogromna zaleta Rafała, że potrafi na naszą kolską rzeczywistość patrzeć racjonalnie i oceniać krytycznie. Jeśli jednak po drodze trafi się jakiś cham, to słusznie musi być nazwany po imieniu chamem. Nic w tym wyniosłego, takie życie. Pozdrawiam Rafał.
Marianna · 06 Wrzesień 2016
Do pana o imieniu Rafał kim pan jest pępkiem świata czy co ? masz pan mniemanie o sobie że ho ho Pana wpisy są ohydne i aroganckie krytykuje Pan wszystko i wszystkich to i tobie się należy
Myślący · 06 Wrzesień 2016
Do Rafał was będzie każdy kto nie w sitwie będzie raził akurat Burmistrz z prostym kręgosłupem wsadził kij w mrowisko od lat udeptywane .Slepota was opanowała nie widzicie jak zmienia się miasto widzicie tylko to ze kolesia wam zwolnił i nie macie wejść
Rafał · 05 Wrzesień 2016
Ilu jeszcze yam \"was\" jest? Czekam na kolejne wpisy.
Rafał · 05 Wrzesień 2016
Pozdrawiam serdecznie pilnujących moich wpisów \"dyżurnych z zaprzyjaźnionych miast\". Przecież wiem, że w Jarocinie, Koninie, Starym Mieście, Kutnie, czy Łodzi wy pseudopisowscy spadochroniarze to Wielkiego Menedżera chwalicie. Ktoreś z was obudziło sąsiadkę/sąsiada, czy jesteście po prostu parą? (bo żeby Stanisław i przyboczna, to nie sądzę. ale... kto wie ;-) To co się dziwić, że jak jedno wychodzi, to słyszy jak to drugie wodza chwali? Jednak uwierzcie, u nas w Kole go przeklinamy, choć ci co się go boją, robią to po cichu. BTW: Gratuluję wam czasu reakcji, świetny i premia za to powinna być.
Joanna · 05 Wrzesień 2016
Ludzie normalni nie zaczynają od słów HOŁOTO nie życzę sobie tego bo czasem też tu piszę.
Kazio · 05 Wrzesień 2016
Rafał czy jak się tam podpisujesz rzucasz obelgami na prawo i lewo piszesz zawsze w sarkastycznym tonie i jeszcze pytasz o co im chodzi zanim opublikujesz komentarz to go przeczytaj nie przyszło ci do głowy że obrażasz ludzi ??
do rafał · 05 Wrzesień 2016
Facet odleciałeś odstaw te prochy,leki nie wiem co ty tam bierzesz ale to ci szkodzi na mózg
Do Rafał · 05 Wrzesień 2016
Byłeś jesteś i będziesz BUCEM ani krzty kultury jesteś po prostu chamem chodzę po ulicy do sklepu i jakoś nie słyszę przekleństw ni obelg w stosunku do Burmistrza a wręcz odwrotnie wyjdz z tej swojej nory i porozmawiaj ze zwykłymi mieszkańcami a nie aparatczykami ze swojego otoczenia.
Rafał · 05 Wrzesień 2016
Zastanówcie się, hołoto (a może nawet tylko jedna osobo pisząca tutaj w imieniu \"zwolenników\" Wielkiego Menedżera, skoro to mnie o takie rzeczy posądzasz), tak, mówię wprost i powtarzam HOŁOTO, o co wam chodzi. Krytykować źle, chwalić jeszcze gorzej? Może już my, ludzie normalni, trzeźwo oceniający rzeczywistość nie powinniśmy żyć, nie powinniśmy nic mówić? Czy to tylko opinie ze strachu przed idolem i z zazdrości o naszą, ludzi wolnych, niezależność? W ilu jestem osobach? To juź jakaś ratuszowa paranoja, \"kompleks Rafała\"? Przecież wystarczy wyjść na ulicę, do sklepu, gdziekolwiek, by usłyszeć niejedną osobę przeklinającą tego idola czerwonych emerytów, ale jak ktoś jest ze Zgierza, Ozorkowa, Jarocina, Turku, to tego nie słyszy i udaje, że tego nie wie, i komuś takiemu się wydaje, że razem złapał za nogi Maciaszka i Pana Boga.
Floruś · 05 Wrzesień 2016
Mam uwagi do organizatorów Dożynek. Byłem na tym festynie do samego końca. Zespół muzyczny który wystąpił na końcu po godz. 23oo był nie przygotowany strojenie trwało za długo, grali chyba na czas.Brak profesjonalizmu i przeróbka znanych przebojów nie dawała satysfakcji. Zaniepokoiła mnie interwencja ochrony. Panowie chodzili czwórkami i szukali okazji by wykorzystać swoje pałki. Zobaczyli że dwóch chłopaków kłóci się przy stoliku, ale się nie bili. Skoczyli watahą na nich wykręcając im ręce i wyprowadzili w ustronne miejsce by nikt nie widział co z nimi zrobią.Moim zdaniem nie było potrzeby do takiej akcji.Wystarczyło im zwrócić uwagę i rozdzielić.Takie zachowanie ochrony odbiegało od profesjonalizmu i było nie potrzebne. Reszta imprezy bardzo udana zwłaszcza występ Orkiestry Band ze Szkoły Muzycznej oraz Cyganów.
ktoś · 05 Wrzesień 2016
rafał ! dlaczego nie wpisałeś się swoim drugim i trzecim imieniem ?? bo jak wiemy rafał , marek ,greco , judex to jedna i ta sama osoba .....
Judex · 05 Wrzesień 2016
To co piszecie wygląda mi to na analfabetyzm wtórny .Nie długo i tak nic z tego nie zostanie
Do Rafał · 05 Wrzesień 2016
Wspiąłeś się na wyżyny sarkazmu .
Oj Ela · 05 Wrzesień 2016
W złym znaczeniu użyłaś słowa (urzekła) i co fajnie być krytykowaną ???
Pablo · 05 Wrzesień 2016
Mam kilka słów do Eli coś co cię urzeka jest piękne a nie krytykuje się rzeczy pięknych .(urzeczony-stan oczarowania kimś lub czymś)Pani Burmistrz ma prawo się pomylić lub przejęzyczyć Burmistrz także jesteśmy omylni dość tego bezgranicznego krytykanctwa są władze na uroczystości żle niema ich też żle no to do cholery kiedy ma być normalnie?
Pawel · 05 Wrzesień 2016
Oj Ela straciłaś przyjaciela potrafisz tylko krytykować napisz może coś ożywczego fajnego a nie tylko krytyka z tego co wiem to nie masz Nobla z Literatury ?
Coś taka · 05 Wrzesień 2016
Coś taka wrażliwa na odmianę wyrazów elo helo patelo Tej Pani czyli Pani Skupin nie sięgasz chyba wiesz gdzie pewnie zazdrość cie rozp...... a i z tąd te twoje zasr.........e wpisy idź za wczasu do psychiatry niech cie uleczy z tej podłości perfidnej ohydnej w stosunku do Tej Pani.
Elka · 05 Wrzesień 2016
Znalazła się loża szyderców ty Ela jesteś strasznie elokwentna no ale na pewno nie tak ładna jak nasza Pani Burmistrz !cóż po prostu brzydko się chwytasz .
ax · 05 Wrzesień 2016
pytanie do znawców tematu: czy na czas festynów i innych uroczystości, CISZA NOCNA NIEOBOWIĄZUJE? Niedziela, godzina 23:30, gdzie większość ludzi śpi lub chce zasnąć do pracy, o małych dzieciach nie wspominając - a za oknem jakieś dudnienie, łupanka, chaos. Wydawało mi się, że cisza nocna jest OD 22-6. Czy na czas tak zasnych i wielkich uroczystości jak zeszłej nocy, jest ona wydłużana? Zniesiona? Jak to jest?
ela · 05 Wrzesień 2016
Mnie, tak jak Rafała urzekła obecność naszego włodarza i jego głębokie przemyślenia, które wyraził w przemówieniu. Od wczoraj wiem, że rolnicy są\"ziemią tej soli\", a pani premier w \"swoim ekspozie\" coś tam powiedziała. Naszego złotoustego przebiła pani zastępca burmistrza. Słowo wieńce w dopełniaczu liczby mnogiej powinno brzmieć - wieńców, a nie \"wieńcy\". Rozumiem to, w końcu wystąpiła pani w roli burmistrza , a nie prawnika.
ziutek · 05 Wrzesień 2016
Do Rafał co ci w życiu człowieku nie wyszło? sprawia ci przyjemność ciągłe krytykowanie ? Chyba ktoś ci za to płaci ,jak nie jesteś ślepy to zauważyłeś że na dożynkach był też starosta
Rafał · 05 Wrzesień 2016
Jestem głęboko wdzięczny i wysoce zobowiązany zwłaszcza Szanownemu Panu Burmistrzowi Stanisławowi Maciaszkowi za to, że wśród rozlicznych obowiązków, biznesowych rozmów, spotkań z inwestorami, delegacji i innej pracy dla \"wspólnego dobra\" znalazł jeszcze czas, by uczestniczyć w tych skromnych dożynkach, po prostu SZACUN!
Polityka
Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu
9 godziny temu 12,334 27

Kolski cieplik prosi miasto o poręczenie kredytu

Inne
Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy
1 dzień temu 3,366

Walne zebranie jednostki OSP Ruszków Pierwszy

Gmina Koło
Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim
1 dzień temu 2,021

Dobry występ warcabistów z SP Wrząca Wielka na finale wojewódzkim

Sport
Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym
1 dzień temu 6,003 1

Orzeł Grzegorzew dominuje w meczu inauguracyjnym

Miasto Koło
Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK
1 dzień temu 5,028 3

Folklorem Malowane - jarmark wielkanocny w kolskim MDK

Inne
GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie
1 dzień temu 4,537

GKS Osiek Wielki: remis na otwarcie

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz