(1)
Bezchmurnie 11.8

Druga zawodowa walka Sebastiana Jarońskiego

Autor: 09 Wrzesień 2016 przeczytasz w minutę
Druga zawodowa walka Sebastiana Jarońskiego
©
(1) | Czytano:
19,023 razy | przeczytasz w minutę

Zawodnik z Koła został już oficjalnie przedstawiony jako ten, który wystąpi podczas dwunastej Gali Sportów Walki MMA. Przypomnijmy, że pierwsza walka zawodowa Sebastiana odbyła się w trakcie 10-tej gali GSW.

R E K L A M A
1
Czytano:
19,023 razy
Udostępnij
Walka odbędzie się w hali SP 2 w Gostyniu przy ulicy Wrocławskiej 264. Jego przeciwnikiem będzie Jakub Kosicki. Starcie 2x5min. z ewentualną 3-minutową dogrywką.

Sebastian zadebiutował 12 marca tego roku, podczas GSW 10, kiedy w efektowny sposób pokonał dwukrotnie starszego od siebie Rafała Konopiełkę z Ostrowa.

Zawodnik z Koła uważany jest za najbardziej perspektywicznego zawodników MMA w Wielkopolsce, co w połączeniu z efektownym stylem i efektywnym stylem - zapewni na pewno bardzo emocjonującą walkę.

Do walki przygotowywany będzie przez Mariusza Zwolińskiego przy wsparciu kilku osób z Koła. Wszelka pomoc sponsorów jest oczywiście mile widziana, tak aby mógł się odpowiednio przygotować do walki

Bilety na galę będzie można nabyć w Sklepie Kibica ul.Toruńska 16 w Kole.

Już dziś trzymamy kciuki za Sebastiana!

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Twoja wierna fanka · 09 Wrzesień 2016
Będę trzymam kciuki zebys nie popuscil na jakiejś stacji