Burmistrz Miasta Koła i Miejski Dom Kultury zapraszają na KONCERT POKOJU, który odbędzie się 23 września 2016 r. o godz. 19.00 w MDK-u. Wstęp wolny!"> Burmistrz Miasta Koła i Miejski Dom Kultury zapraszają na KONCERT POKOJU, który odbędzie się 23 września 2016 r. o godz. 19.00 w MDK-u. Wstęp wolny!"> Zapraszamy na Koncert Pokoju - Kolski Portal Internetowy e-kolo.pl
(3)
Mgła 12
Popularne tagi:

Zapraszamy na Koncert Pokoju

Autor: 21 Wrzesień 2016 przeczytasz w minutę
Zapraszamy na Koncert Pokoju
©
(3) | Czytano:
3,889 razy | przeczytasz w minutę

Burmistrz Miasta Koła i Miejski Dom Kultury zapraszają na KONCERT POKOJU, który odbędzie się 23 września 2016 r. o godz. 19.00 w MDK-u. Wstęp wolny!

R E K L A M A
3
Czytano:
3,889 razy
Udostępnij

Koncert zainicjowany przez Arkadiusza Słysza, koordynatora zespołu i aranżera, realizowany będzie w 2 odsłonach, pierwsza stanowić będzie prezentacja utworów biblijno-patriotycznych, zaś drugą prezentacja utworów lwowsko-biesiadnych.

Wystąpią kolscy artyści: Robert Cesarz (narracja, wokal), Krzysztof Toruński (skrzypce), Andrzej Trębacki (gitara), Anna Trębacka (wokal), Andrzej Szymański (gitara basowa), Marta Brzozowska (wokal), Dominik Białecki (wiolonczela, wokal), Rafał Stegenta (saksofon), Marceli Uciński (harmonijka, flet, "tenor") i chór "FRATRES"!

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (3)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Rafał · 24 Wrzesień 2016
I jak? Jego Osoba Wielki Menedżer był na tym koncercie i jednak się myliłem, czy znowu przepracowuje się dla naszego wspólnego dobra? Pewnie teraz znowu będą STACHAnowcy, ale tym razem od imienia. Tylko dobrze by było, gdyby oprócz wstępnych rozmów i zapraszania tutaj tych poważnych inwestorów, mających różnorakie wizje rozwoju biznesmenów jeszcze mógł sfinalizować, choć kilka, kilkanaście procent mozolnie omawianych interesów. Ten facet ma jednak taki \"akord\", jak w starym peerelowskim dow... o kontroli na budowie, gdzie pracownik biegający z pustymi taczkami tłumaczy się, że nie ma czasu nawet ich załadować.
Rafał · 23 Wrzesień 2016
Co z poprzednimi wpisami tutaj? Bo, zdaje się, komentowałem już ten artykuł... - ale OK, dość już o tym. Cieszy mnie to, że znowu w Kole będą nowe inwestycje, nowe domy, nowe drogi, nowe fabryki - bo rozumiem, że Jego Osoba prowadzi ważne rozmowy biznesowe dzisiaj do późna w nocy? Skąd to wiem? Dziś znowu jakieś chyba większe wydarzenie kulturalne jest, bo nawet taki koncert nie jest co dzień, a wszak gdy coś się dzieje w kulturze, wtedy i Jego Osoba zwykle bardzo zajęty. Czy się mylę? Pewnie nie, zresztą okaże się wieczorem, czy Jego Osoba, w końcu organizator, na koncercie będzie. Niedługo zresztą to chyba Łódź będzie chciała się przyłączać do Kolskiej Strefy Ekonomicznej, nie na odwrót. Że co? Że Łódź swoją strefę już ma, a my nie? Nie szkodzi. Jego Osoba tymi swoimi rozmowami z ministrami, z posłami, z prezydentem i premier, z obcym kapitałem i Wszystkimi Świętymi ten stan rzeczy na pewno zmieni.
Małgorzata · 22 Wrzesień 2016
Arkadiusz Słysz to teraz w MDK pracuje? Raczej go kojarzę z niepełnosprawnymi dziećmi i ośrodkiem pani Pedy, a Cesarz to już wszędzie? Katecheta, były radny, fara, szkoła, no, no...
Biblioteka
Basia w pociągu relacji
1 dzień temu 974

Basia w pociągu relacji "Pisarz-Czytelnik"

Biblioteka
Zofia Stanecka w Kole
1 dzień temu 1,714

Zofia Stanecka w Kole

Inne
Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [17.05.2024 -24.05.2024]
1 dzień temu 2,069

Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [17.05.2024 -24.05.2024]

Gmina Przedecz
Prezydent Andrzej Duda ponownie w naszym powiecie!
1 dzień temu 12,956 11

Prezydent Andrzej Duda ponownie w naszym powiecie!

Miasto Koło
Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy
2 dni temu 3,270 2

Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy

Miasto Koło
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik
2 dni temu 2,513

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik

1 dzień temu 1714
R E K L A M A