R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar na Włocławskiej. Paliła się skrzynka elektryczna

23-09-2016 07:18 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,047 | Komentarzy: 2

We wtorek informowaliśmy Państwa o pożarze w jednym z bloków przy ulicy Włocławskiej w Kole. Na miejscu pojawiła się jednostka PSP Koło oraz OSP Trzęśniew. Dziś znamy powody interwencji strażaków.
Foto:
R E K L A M A
W dniu 20.09.2016r. o godz. 09:37 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Włocławskiej w Kole. Na miejsce pożaru zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz zastęp z OSP Trzęśniew, a także zastęp z OSP Ruszków Pierwszy. W wyniku przeprowadzonego rozpoznania KDR ustalił, że pali się skrzynka elektryczna na klatce schodowej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji ludzi oraz ugaszeniu pożaru przy użyciu gaśnicy proszkowej. Wszystkie mieszkania oraz klatka schodowa zostały przewietrzone. Na miejsce zdarzenia przybyła Policja, Pogotowie Energetyczne oraz Pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej. Po zakończeniu działań mieszkańcy wrócili do swoich mieszkań. W działaniach udział brało łącznie 16 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny powstania pożaru prowadzi Policja.


Tekst mł. asp. Kamil Jasiński

Zdjęcia KP PSP KOŁO
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę