R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

DĄBIE: Pożar w budynku wielorodzinnym

23-09-2016 09:34 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,552 | Komentarzy: 0

21 września o godzinie 15:51 wezwano strażaków do pożaru w budynku wielorodzinnym w Dąbiu. Po przybyciu na miejsce okazało się, że pali się kuchnia.
Foto:
R E K L A M A
Wejście do budynku prowadziło do dwóch mieszkań. W obu nie było lokatorów. Pomieszczenie kuchni było oddzielone od mieszkania drzwiami. Brak osób poszkodowanych.
Zabezpieczono teren prowadzonych działań. Odłączono zasilanie energii elektrycznej w mieszkaniu. Ratownicy w sprzęcie ODO weszli do pomieszczenia kuchni z linią gaśniczą, podali jeden prąd wody w natarciu i ugasili pożar. Następnie przy pomocy kamery termowizyjnej sprawdzono pomieszczenie pod kątem występowania zarzewi ognia. Nadpalone przedmioty wyniesiono z mieszkania.

Za pomocą agregatu oddymiającego przewietrzono pomieszczenia. Pożar powstał od kuchni opalanej paliwem stałym. Sprawdzono pomieszczenia miernikiem wielogazowym pod kątem występowania tlenku węgla - nie stwierdzono zagrożenia. Pouczono użytkownika o zakazie używania instalacji elektrycznej do momentu sprawdzenia przez osobę uprawnioną.

Prawdopodobną przyczyną było wypadnięcie żaru z kuchni węglowej na podłogę.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę