(19)
× Wszystkie informacje o 31 Finale WOŚP w Kole
Zamglenie -1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
reklama
reklama

Ministrowie z wizytą w Zespole Szkół nr 1 [VIDEO]

Autor: 09 Grudzień 2016 przeczytasz w minutę
Ministrowie z wizytą w Zespole Szkół nr 1 [VIDEO]
©
(19) | Czytano:
14,309 razy | przeczytasz w minutę

Na tę wizytę społeczność pedagogów ale i uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Kole czekała od dawna a to dlatego, że jest ona swoistym wyróżnieniem i nagrodzeniem kolskiej szkoły na tle innych w regionie i kraju. Wszystko za sprawą wprowadzenia wielu innowacyjnych rozwiązań w nauczaniu, chociażby e-tornister.

R E K L A M A
19
Czytano:
14,309 razy
Udostępnij
Anna Streżyńska (Minister Cyfryzacji) oraz Maciej Kopeć (Wiceminister Edukacji Narodowej) przyjechali dziś do Koła, aby zobaczyć jak funkcjonuje szkoła, która w innowacyjności i osiągnięciach wyprzedza wiele szkół w województwie, ale i kraju.

W trakcie wizyty pokazano gościom z Warszawy jak prowadzone są lekcje z użyciem tabletów oraz innych urządzeń interaktywnych.

Przy okazji wizyty, w szkole pojawiły się ogólnopolskie media, zatem to doskonała szansa na promowanie Zespołu Szkół nr 1 w kraju.

Na spotkaniu z przedstawicielami rządu byli obecni również pomysłodawcy oraz partnerzy programu e-tornister, którzy na przykładzie uczniów ZS1 wskazywali pozytywne aspekty wdrażania takiej innowacyjności w sposób nauki.

Więcej o wizycie w poniżym materiale video.Foto: e-kolo.pl
Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (19)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
as · 13 Grudzień 2016
Z należnym szacunkiem podchodzę do kulturalnej dyskusji, a za taką uważam uwagę Marka. Obejrzałem program w TVP i wnioskuję, że widzimy to samo ale słyszymy różnie. Wizyta ministrów w Kole jest ( oczywiście dla mnie) średnią promocją miasta tym bardziej, że doskonale wiemy jaki jest stan rzeczywisty wprowadzonych rozwiązań technologicznych w tej szkole. Pani minister mówi o rozwoju sieci internetowej, pan minister o zwiększeniu ilości godzin informatyki, i to wszystko., ani słowa o Kole. O prezentach komunijnych słyszeliśmy na e-kolo, no ale to oczywiście ośmiesza szkołę. Wspaniale zachował się nasz złotousty - milczał.
koks · 13 Grudzień 2016
wstyd dla szkoly ze przyjmuje w szkole pisowskich szkodnikow polskiej oswiaty
Marek · 13 Grudzień 2016
Ja się dziwię panu, bo nie oglądał pan chyba w telewizji ogólnopolskiej o tej szkole. To co to jest jeśli nie promocja miasta???
as · 12 Grudzień 2016
No rzeczywiście idiota nie wie tego, że gospodarz idzie przodem jak chce wprowadzić gości w nieznaną przestrzeń. Na czym polega promocja miasta w tym przypadku. Widzowie dowiedzieli się, że planuje się wprowadzenie e-podręczników ale nie ma na to pieniędzy. Miasto nie da, a do komunii nie wszystkie dzieci pójdą czyli w Kole osiągnięto pozorny sukces na miarę naszego włodarza.
Maria · 12 Grudzień 2016
Wiadomo, as. Czyli szukanie dziury w całym. No cóż, ja również obejrzałam ten materiał i widzę że pan dyrektor słusznie wszedł zaraz za najważniejszymi gośćmi, bo jego zadaniem było poprowadzenie tej pani minister dalej. Widać to na filmie, jak pokazuje kierunek, w którym należy pójść. To jak najbardziej naturalne, gdyż jest gospodarzem budynku. Co do ubioru dzieci: każdy, kto się intresuje naszym kochanym miastem wie, że w tej szkole są sportowcy i chodzą w dresach. Dziwić się temu może tylko idiota. Ciekawe, że malkontenci nie zauważyli, jak wielka to jest promocja dla miasta i wyróżnienie dla tej szkoły. Poza tym bardzo mi się podoba, że nie myślą tam tylko o sobie, ale chcą coś zrobić dla dzieci z innych szkół z Koła. To niezwykłe! Brawo i jeszcze raz brawo. Nie przypominam sobie, a żyję już dłuuugo, żeby w Kole było dwóch ministrów. A co dopiero w szkole.
Mieszkaniec Kaliskiego Przedmieścia · 10 Grudzień 2016
Był Pan Poseł, a czy radni z osiedla zostali zaproszeni, czy po prostu olali i nie przyszli?
Kolanka od urodzenia · 10 Grudzień 2016
No i dobrze, szkoła stara się jak może... Niestety do tej szkoły nie chodziłam ale nie napisze, do której, bo jak sobie przypomnę, to mnie zaraz krew zalewa. Brawo zespół szkól nr 1 !
kolanka · 10 Grudzień 2016
Bardzo się cieszę ,w budowie tej szkoły pomagał mój tata sama ją ukończyłam pózniej mój syn i mam nadzieję że moje wnuki.Wspaniała informacja i ogromna promocja dla miasta.A kto szuka dziury w całym niech naprawdę zastanowi się czy sam nie działa na szkodę naszego miasta.
do asa · 09 Grudzień 2016
celniej i lapidarniej nie można tego ująć.Wiadomo as.
as · 09 Grudzień 2016
Co wg mnie wynika z tej relacji. Dyrektor szkoły to ...(każdy może to nazwać po imieniu), który w drzwiach nie przepuścił przodem pana posła (nawet jak on jest szafarzem). Dzieci poprzebierane w niecodzienne stroje chyba nie do końca wiedziały jak posługiwać się tymi \"innowacyjnymi rozwiązaniami\". Pani minister bardzo prawdziwa w ocenie nie łudzi się, że tego typu rozwiązania rząd jest w stanie sfinansować i wprowadzić, bo każde dziecko musiałoby iść do pierwszej komunii. O czym mówiła w UM tego nie wiemy i tylko możemy przypuszczać, że burmistrz pochwalił się , że przeznaczył na sprowadzenie relikwii patrona szkoły publiczne pieniądze. W tym wszystkim burmistrz wypadł najlepiej, nic się nie odzywał.
ale · 09 Grudzień 2016
mówcie co chcecie ale Pani Minister Anna Streżyńska, jest jedynym \"prawdziwym\" ministrem w tym rządzie....reszta to stołki....łki
Rafał · 09 Grudzień 2016
Mnie będzie satysfakcjonowało, jak to nie dyrekcja, ale uczniowie tej szkoły zaczną odnosić sukcesy, pozostałych szkół zresztą tak samo.
Wyborca · 09 Grudzień 2016
Śmieszni jesteście z tą gloryfikacją dla tej wizyty. Nieważne, jaka to partia. Czy nie rozumiecie, że oni to mają gdzieś. To urabianie sobie przyszłego elektoratu i zwykły partyjny interes. Ale widać, że lud to chwycił. Będą głosy na obecną partię.
Gość · 09 Grudzień 2016
Super brawa--dla Pani Minister że przyjechał--super brawa dla obu Panów Dyrektorów!!---bo to nie pierwszy raz pokazali co potrafią--i co mozna zrobić we dwoje--jak się rozumie jeden drugiego---super brawa dla Pana Burmistrza za promocje miasta{można go nie lubic,ale jest obecnym burmistrzem--i basta}---brawa dla Pana Posła---jedyny MINUS---TO zapytanie???--Co tam robi pan Fiałkowski???!!!--może mi ktos udzielić konkretnej odpowiedz??{ostatnio az za dużo go widac z p.posłem--do wyborów jeszcze czas--a moze teraz bedzie startował--TEŻ NA POSŁA--I DLA TEGO TAKI LANS???
mieszkaniec · 09 Grudzień 2016
Gratulacje dla szkoły-to wielka promocja dla miasta na arenie całego kraju. Najpierw te łazienki w TVN teraz to- super i tak trzymać!!!
agd · 09 Grudzień 2016
Jak za komuny.
Dresser · 09 Grudzień 2016
I zobaczcie, że Stasiu się nawet jakoś uczesał. To chyba wyjątkowo dla pani minister.
Maria · 09 Grudzień 2016
I to się nazywa pozytywna promocja miasta, wreszcie w czymś jesteśmy pierwsi i lepsi od innych.
Kolanin · 09 Grudzień 2016
\"To co tu robi szkoła, to jest absolutnie rewelacja\" powiedziała Minister Cyfryzacji o kolskiej szkole. Jako mieszkaniec miasta pękam z dumy!
Muzeum
Magiczny Lechistan - nowa wystawa w kolskim muzeum
12 godziny temu 308

Magiczny Lechistan - nowa wystawa w kolskim muzeum

Inne
Rusza nowy cykl Grand Prix Koło 2023
13 godziny temu 910

Rusza nowy cykl Grand Prix Koło 2023

Inne
Wolontariusze WOŚP przeszli szkolenie z bezpieczeństwa w trakcie kwesty
14 godziny temu 1,013 1

Wolontariusze WOŚP przeszli szkolenie z bezpieczeństwa w trakcie kwesty

Gmina Koło
Szkoła w Powierciu przejdzie termomodernizację. Inwestycja realizowana przy środkach zewnętrznych
16 godziny temu 2,898 7

Szkoła w Powierciu przejdzie termomodernizację. Inwestycja realizowana przy środkach zewnętrznych

Powiat Kolski
Powiat Kolski: Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed marznącymi opadami
1 dzień temu 4,949 3

Powiat Kolski: Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed marznącymi opadami

Powiat Kolski
Gmina Olszówka: Najpopularniejsze imiona wśród noworodków?
1 dzień temu 3,231

Gmina Olszówka: Najpopularniejsze imiona wśród noworodków?

18 godziny temu 512
R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz