sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło S. Dąbrowski nie jest już Sekretarzem UM w Kole

S. Dąbrowski nie jest już Sekretarzem UM w Kole

30-12-2016 19:34 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 16,292 | Komentarzy: 10
S. Dąbrowski nie jest już Sekretarzem UM w Kole
Foto:
zacisze
Pełniący obowiązki zastępcy sekretarza Urzędu Miejskiego w Kole Sławomir Dąbrowski od 1 stycznia 2017 r. nie będzie już sprawował swojej funkcji.
Burmistrza Miasta Koła nie przedłużył umowy panu Dąbrowskiemu, która obowiązywała do końca roku. Przypomnijmy, że swoją funkcję sprawował od początku listopada czyli tylko dwa miesiące.

Obecna Sekretarza Miasta Koła Pani Bogusława Szczecińska nadal przebywa na zwolnieniu chorobowym.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (10)
Rafał 02-01-2017 16:05
To jest właśnie żałosne. Dlaczego w ogóle ten koleś był zatrudniony? Według Jego Osoby stanowisko sekretarza miało być całkowicie zbędne, później zatrudnił tego kolesia dokąd Szczecińska będzie miała chorobowe, teraz co? Znowu nietrafna decyzja kadrowa? Znowu "brak współpracy", "niespełnione oczekiwania", "znaleziony jeszcze wyższej klasy fachowiec"? Jego Osoba wie jak ma wyglądać prawidłowe zarządzanie zasobami ludzkimi? Kto będzie chciał tutaj współpracować? Miasto sięga dna.
| Zgłoś do usunięcia
Kondrad 31-12-2016 18:33
Jak dobrze, że opuściłem to miasto i ten chory i zacofany kraj. Ludzie tracicie życie, będąc tam gdzie jesteście. Miasto zacofane, przypomina ruinę, a kraj z najgorszym prawem i władzą.
| Zgłoś do usunięcia
Do czytelniczki 31-12-2016 15:27
To fakt, pytanie czym się kierował (względami finansowymi?) godząc się obejmować funkcję Sekretarza na 2 m-ce?...bo jak można było w prasie przeczytać, propozycję objęcia funkcji Sekretarza wcześniej otrzymał pracownik Starostwa Powiatowego i z tej propozycji nie skorzystał. Podobnie było w przypadku "chętnych" na stanowisko radcy prawnego UM. Jak widać, dla niektórych "kandydatów" pieniądze to nie wszystko, niektórzy cenią sobie inne wartości i nie chcą się utożsamiać zarówno z panem burmistrzem jak i z tym co się dzieje w mieście. Praca i pieniądze to nie wszystko. Tylko ktoś zdesperowany podejmie się pracy z obecną władzą, mając w świadomości że ta praca może być tylko na 2 lata. Jeśli by to ode mnie zależało Dyrektor MDK-u czy Prezes Wodociągów wraz z z niektórymi fachowcami (którzy nie czają tematow branżowych) w RN są pierwszymi do odwołania
| Zgłoś do usunięcia
czytelniczka 31-12-2016 14:50
Co do komentarza "an" to nie zauważyłam, żeby Pan Dąbrowski postępował niedemokratycznie i nie bardzo rozumiem jak demokracja może upadlać drugiego człowieka. Jeżeli chodzi o bogactwo CV, to trudno mieć chyba za złe jemu to, że jak otrzymał propozycję objęcia funkcji na 2 miesiące, na czas choroby dotychczasowej Pani Sekretarz , to że tę propozycję przyjął, a co dalej będzie to zobaczymy.
| Zgłoś do usunięcia
CV 31-12-2016 13:16
i Tak się tworzy bogactwo CV, krótko bo krótko, ale kolejna pozycja jest :)
| Zgłoś do usunięcia
TOMEK 31-12-2016 12:13
TO TERAZ "PRAWNIK BEZ DYPLOMU" NA SEKRETARZA! TO DOPIERO BĘDZIE HIT!
| Zgłoś do usunięcia
pawel 30-12-2016 20:56
obawiam się że skoro burmistrz nie jest w stanie odpowiednio dobrać najbliższych współpracowników, to jego "wielkie" plany inwestycyjne mogą być równie nietrafne... na początku wychwalanie zalet, a potem szybki koniec, czasem z hukiem... ponadto zastanawia mnie powoli stan zdrowia naszego włodarza :-)
| Zgłoś do usunięcia
an 30-12-2016 20:13
Pan Dąbrowski musi dorosnąć do demokracji a demokracja nie polega na upadlaniu drugiego człowieka brawo Panie Burmistrzu
| Zgłoś do usunięcia
Obserwator 30-12-2016 20:00
A takie miał bogate cv i tak pięknie zachęcał do emisji obligacji.... Sławku będzie nam cie brakowało
| Zgłoś do usunięcia
Jojo 30-12-2016 19:56
Podobnie jego poprzednicy, pójdzie na L4, bo to jakaś zakaźna choroba na tym stanowisku!
| Zgłoś do usunięcia