R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

O planach na najbliższy rok i podsumowaniu 2016

07-01-2017 10:14 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 13,072 | Komentarzy: 29

Zakończył się 2016 rok, jaki był dla miasta Koła według Burmistrza Stanisława Maciaszka? oraz jakie plany i cele postawił sobie na 2017? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w rozmowie jaką udało nam się zrealizować w tym tygodniu.
Foto:e-kolo | Stanisław Maciaszek o planach w 2017 roku
R E K L A M A

W trakcie rozmowy Stanisław Maciaszek mówił o dofinansowaniach jakie udało się w ostatnim czasie pozyskać m.in. na budowę ulicy Piaski w Kole oraz budynku mieszkalnego. Usłyszeliśmy również o planach co do kina (budowa dodatkowej sali/sal kinowej), propozycji skierowanej do radnych celem pobudzenia współpracy, rozprawach toczących się w Sądzie Pracy między Urzędem a zwolionymi pracownikami, kontroli inspekcji pracy w kolskich wodociągach, modernizacji otoczenia Miejskiego Domu Kultury, itd.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału.

 R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (29) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA