(29)
Częściowe zachmurzenie 17
Popularne tagi:

O planach na najbliższy rok i podsumowaniu 2016

Autor: Redakcja e-kolo.pl 07 Styczeń 2017 przeczytasz w minutę
O planach na najbliższy rok i podsumowaniu 2016
© e-kolo
(29) | Czytano:
13,681 razy | przeczytasz w minutę
Stanisław Maciaszek o planach w 2017 roku

Zakończył się 2016 rok, jaki był dla miasta Koła według Burmistrza Stanisława Maciaszka? oraz jakie plany i cele postawił sobie na 2017? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w rozmowie jaką udało nam się zrealizować w tym tygodniu.

R E K L A M A
29
Czytano:
13,681 razy
Udostępnij

W trakcie rozmowy Stanisław Maciaszek mówił o dofinansowaniach jakie udało się w ostatnim czasie pozyskać m.in. na budowę ulicy Piaski w Kole oraz budynku mieszkalnego. Usłyszeliśmy również o planach co do kina (budowa dodatkowej sali/sal kinowej), propozycji skierowanej do radnych celem pobudzenia współpracy, rozprawach toczących się w Sądzie Pracy między Urzędem a zwolionymi pracownikami, kontroli inspekcji pracy w kolskich wodociągach, modernizacji otoczenia Miejskiego Domu Kultury, itd.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału.

 

MATERIAŁ WIDEO
MATERIAŁ WIDEO


R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (29)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Pytający · 07 Styczeń 2017
p. burmistrzu nieetyczne jest żeby pan sam się oceniał? A czy etyczne jest by zięć radnej świadczył usługi dla obiektu stanowiącego wydział Urzędu Miejskiego? Czy etyczne jest by firma radnej bądź spokrewnionej rodziny świadczył usługi dla miejskiej spółki?
wiola · 11 Styczeń 2017
12-15 tysięcy hahahaha!!! to tak jak SIEDLISKA ! Farsa! A może Łęczyca przywozi połowę Łodzi do siebie?
Bogumił · 10 Styczeń 2017
Takiego niewdzięcznika, jak dyrektor MDK, to zwolniłbym natychmiast! Dlaczego on nie docenia tak wielkich starań? Nowe SIEDLISKA, dwie sale kinowe na 50 i 100 miejsc czynne cały czas, przedpremierowe wyświetlenia filmów, zarobki o wiele, wiele większe niż obie Grabowskie, a ten co? Jeszcze płacze do Rady Kultury? Wstydź się Panie Radku!
GośćII · 11 Styczeń 2017
Przepraszam a co robiła Pani Grabowska oprócz tego że brała wynagrodzenie
Anna · 10 Styczeń 2017
Z iloma osobami Maciaszek ma wywiad ? Wydaje się iż poza fifkiem niema nikogo więcej , a ciągle ten z siwą czupryną mówi szanownio państwo , szanowni państwo , śmiech na sali bo burmistrz nie wie co oznacza słowo oszczędności , w porównaniu do poprzednika zatrudnienie wzrosło ok 40 % , A tak nawiasem jakie wykształcenie posiada jego OSOBA ???
Gość · 09 Styczeń 2017
12-15 tys. widzów w Łęczycy? 15 tys. to Łęczyca nie ma nawet mieszkańców.
Gość · 09 Styczeń 2017
12-15 tysięcy widzów miesięcznie w Łęczycy? 15 tysięcy to Łęczyca nie ma nawet mieszkańców.
Tyrion Lanister · 09 Styczeń 2017
Sensum! Non verba spectamus!
Sanny · 09 Styczeń 2017
Nie ma kasy na "siedliska", a fikcja tworzenia kolejnych sal kinowych. Jak długo jeszcze będziemy słuchali tych bzdur. Burmistrz to niech zajmie się miastem, a MDK niech zostawi opłacanemu tam dyrektorowi.
JOLA · 09 Styczeń 2017
SIEDZISKA !!!
Nikola · 09 Styczeń 2017
Kiedy Redaktor zada temu panu pytanie o wykształcenie? My czytelnicy czekamy. Teraz wyglądało to tak, jakby te pytania też UM układał do tego wywiadu. Trochę szkoda, że e-kolo aż tak się daje wciągać w to wszystko.
xxx · 08 Styczeń 2017
Czytelnicy zakopali ten komentarz
Józef · 09 Styczeń 2017
To co, może jak tatuś pewnej dość nowej pani naczelnik (ot, taka tam funkcyjka, jak z jednego wydziału nagle dwa zostały utworzone) stwierdzisz, że najlepiej tamtego do sądu? Pływalnia jest, przedszkole jest, tego nie zabrał, to jego prywatne nie jest, tylko miejskie. Tyle osób tego chciało. Teraz co? Co mamy nowego dobrego? Gdyby nie zadłużenie, byłby nadal tamten. Kolesiostwo teraz jeszcze gorsze, wręcz partyjnackie, ale bardziej pezetperowskie niż czysto pisowskie nawet. Wtedy Grzegorzew, teraz okoliczne mniej lub bardziej miasta, od Jarocina, aż do Łodzi. Gdzie inwestorzy, gdzie inwestycje? W tych bajeczkach, co to je co jakiś czas słyszymy? My, normalni mieszkańcy mamy tego dość.
yyy · 08 Styczeń 2017
A ten chce ten dług powiększyć o 9 mln zło, poprzez emisje obligacji, które później trzeba będzie wykupić.
Hubert · 08 Styczeń 2017
Redaktorze, kup temu człowiekowi coś na następny wywiad, żeby miał gdzie nadgarstki trzymać. Stuka facet zegarkiem jak dziecko komunijne. Ilu tam was było i kto z tej redakcji, że "szanowni państwo" i "szanowni państwo"? To przecież nie rewia.
Rafał · 08 Styczeń 2017
OK, nie będę kolejny raz smiał się z ważnych negocjacji, wielkiego kapitał, ogromnych inwestycji i z niby takich przyczyn nieobecności Jego Osoby w czasie różnorakich imprez, zwłaszcza koncertów. Żadna to też tajemnica, że jeżeli jest na jakiejś imprezie Leszek Galemba, to taka impreza ma raczej być bez Jego Osoby. Wczoraj tak też było. Tylko niech pracownicy UM umieją się jakoś zachować, bo oprócz Jego Osoby reprezentują też w jakimś sensie nas, "mieszkanców". Jeśli supernaczelnik, nie, nie prawa ręka Jego Osoby, raczej ten, którego Jego Osoba jest ręką lewą, ignoruje obecność chyba naszego teraz największego Artysty, Pana Dyrygenta Krzysztofa Lityńskiego, to jest chyba coś nie tak. Niespecjalnie mnie to zresztą dziwi, ale martwić, martwi. Może warto więc by było zabezpieczyć w budżecie jakieś pieniądze na szkolenia również w tym aspekcie?
Obserwator · 07 Styczeń 2017
I dobrze że oceny jego osoba nie wystawiła burmistrzowi Stanisławowi bo mógłby być niezadowolony.... Moim zadaniem za brak współpracy ze wszystkimi zasługuje na 1!!!
Listopad 2018 · 07 Styczeń 2017
Do końca kadencji pozostało 692 dni (1 rok i 11 miesięcy)
Małgorzata · 07 Styczeń 2017
Oj-tam, gadanie. Szanowni Państwo, Japonczycy znajdowali chętnych pilotów w czasie IIWŚ, Arabowie mają swoich bohaterów "W Imię Allaha, Najwyższego, Wszechmogącego", to i tutaj ktoś na sekretarza się znajdzie. Może być gdzieś z Bieszczadów, czy od Białegostoku, byle tylko był człowiek o przekonaniach KODziarskich (jak dojdzie do uszu Prezesa, to tłumaczenie, że transformacja na dobrą stronę) i będzie pasować. Kino i siedliska ("zła" oczywiście), to też wiadomo - szkoły są, więc i widownia będzie, jak trzeba, to nawet przymusowa.
michał · 07 Styczeń 2017
pan burmistrz będzie ocenial inspektora pracy brawo od 25 lat bylo referendum to wystarczy totalna kompromitacja. wniosek na park 600 lecia odwalili . tragedia
xx2xx · 07 Styczeń 2017
A my zastanawialiśmy się czy Pani Radna zmieniła opcję polityczną bo tak często gości z rodziną w ratuszu ,na sesjach składa podziękowania dla pana burmistrza a tu jak widać chodzi o czysty biznes prywatny. To jest wielce nie etyczne.Czu pozostali radni tego nie widzą, co robi komisja rewizyjna,pan przewodniczący rady ? My zwykli zjadacze chleba dowiadujemy się dopiero o takich "legalnych "przewałkach dopiero na portalu. Niebawem rozstrzygną się sprawy zwolnionych pracowników,z jakiej puli burmistrz będzie płacił odszkodowania? Słuchając wywiadu kilkakrotnie b.powtarzał słowo siedliska ,nie jesteśmy polonistami ale w MDK wymieniane będą siedziska. Oj gdzie Ci doradcy?
Pytający · 07 Styczeń 2017
p. burmistrzu nieetyczne jest żeby pan sam się oceniał? A czy etyczne jest by zięć radnej świadczył usługi dla obiektu stanowiącego wydział Urzędu Miejskiego? Czy etyczne jest by firma radnej bądź spokrewnionej rodziny świadczył usługi dla miejskiej spółki?
LEPSZA ZMIANA · 07 Styczeń 2017
My przeciwnicy to może niekoniecznie, ale dlaczego klakierstwo nie używa choćby imion? Nawet nazwisk? Miasto kwitnie, "siedliska" będą, jest wspaniale, chociaż może jeszcze radni w karygodnym stylu wszystko blokują.
Marek · 07 Styczeń 2017
Wymagając od kogoś wymagaj najpierw od siebie (lepsza zmiano)
Marek · 07 Styczeń 2017
Wymagając od kogoś wymagaj najpierw od siebie (lepsza zmiano)
Rafał · 07 Styczeń 2017
Hahahahahah Urząd Miasta, .Nowoczesna i ORMO czuwają, żeby o Jego Osobie nie było kilku słów prawdy? Nawet radna PiS Wioleta Skrzypczak już nie wierzy w bzdety Jego Osoby i w aspekcie budżetu głosuje normalnie, zgodnie z interesem Miasta, nie waszym, "szanowne państwo" kulfony, bohuny i inne elementy z zewnątrz.
Monika · 07 Styczeń 2017
Czytelnicy zakopali ten komentarz
Marek · 07 Styczeń 2017
Panie Rafale mów za siebie !
Bohun · 07 Styczeń 2017
Zaprzestań używać określeń wielu mów za siebie te bzdety bynajmniej mi się znudziły znalazł się mentor....
Rafał · 07 Styczeń 2017
Szanowni panstwo, zgadzam się z Jego Osobą tylko co do jednego. Zmiana na jednym stanowisku byłaby wręcz konieczna. Jego Osoba jest już dwa lata, to bardzo długo. Stanowczo zbyt długo. Wielu mieszkanców życzyłaby zatem sobie (czyli nadrzędnej władzy), żeby Jego Osoba namyślił się, szanowni panstwo, w aspekcie odejścia ze stanowiska.
Miasto Koło
Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy
11 godziny temu 2,043 2

Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy

Miasto Koło
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik
13 godziny temu 1,810

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik

Powiat Kolski
Przebudowa drogi powiatowej nr 3413P w miejscowości Długie zakończona
13 godziny temu 5,758 1

Przebudowa drogi powiatowej nr 3413P w miejscowości Długie zakończona

Miasto Koło
Stowarzyszenie Klubu Seniora Trzecia zmiana w Kole: Zmiany w Zarządzie i plany na wakacje
14 godziny temu 3,688

Stowarzyszenie Klubu Seniora Trzecia zmiana w Kole: Zmiany w Zarządzie i plany na wakacje

Powiat Kolski
Planowane wyłączenia prądu przez operatora w powiecie kolskim 23.05.2024
14 godziny temu 3,367

Planowane wyłączenia prądu przez operatora w powiecie kolskim 23.05.2024

Miasto Koło
Minister Krzysztof Hetman gościem naszego podcastu [WIDEO]
1 dzień temu 1,393 1

Minister Krzysztof Hetman gościem naszego podcastu [WIDEO]

R E K L A M A