R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Propozycja biegu Wilczym Tropem

09-01-2017 08:41 | Źródło: MOSiR Koło | Wyświetleń artykułu: 7,511 | Komentarzy: 0

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole serdecznie zaprasza do uczestnictwa w pierwszej imprezie biegowej jaka odbędzie się w tym roku w naszym mieście.

Foto:MOSiR | Trasa biegu
R E K L A M A

Będzie to bieg „Tropem Wilczym” -  Pamięci Żołnierzy Wyklętych” na dystansie 1963 metry. Ideą biegu jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia anty­komunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP jak również upowszechnienie biegania jako najprostszej formy ruchu oraz zdrowego stylu życia. Będzie to pierwsza tego  typu impreza biegowa w naszym mieście. Organizatorami biegu Tropem Wilczym są ; Fundacja Wolność i Demokracja, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Stowarzyszenie Kolscy Patrioci. Patronat Honorowy objął Burmistrz Miasta Koła, natomiast medialny Potral E-KOLO.pl. Impreza odbędzie się w dniu 26 lutego 2017. Start o godzinie 12:00 Stadion Miejski (przy budynku MOSiR)  ul. Sportowej 12 w Kole.

Zapisów można dokonywać na stronie: www.mosir.kolo.pl w zakładce Tropem Wilczym.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze