R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

V edycja konkursu Życzliwa twarz świętego Mikołaja

11-01-2017 09:22 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,705 | Komentarzy: 0

10 stycznia 2017 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy gościł laureatów V edycji międzyośrodkowego konkursu plastycznego na " Najbardziej życzliwą twarz świętego Mikołaja". Laureaci to uczniowie Specjalnych Ośrodków z Turku, Stemplewa i Koła, którzy dziś odbierali przyznane nagrody.
Foto:
R E K L A M A

Wyłoniono osiem nagród głównych oraz osiemnaście wyróżnień.  Fundatorem nagród książkowych oraz toreb z logo w konkursie, było Stowarzyszenie " Przyjaciele świętego Mikołaja ". Miłym akcentem, ale także okazją do wzruszeń był koncert kolęd i pastorałek przygotowany przez uczniów szkoły podstawowej nr 3, pod opieką pań: Aleksandry Szacownej- Błaszczyk oraz Heleny Bartosik. Życzliwa twarz świętego Mikołaja stała się okazją do spotkania w miłej atmosferze,nawiązującej do niedawno minionych Świąt Bożego Narodzenia. Ponadto dla uczniów to okazja do nawiązywania nowych przyjaźni, a dla ich opiekunów, do wymiany doświadczeń w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które pomagały w przeprowadzeniu uroczystości, za życzliwą i bezinteresowną pomoc.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę