sim
geberit produkcja
Wiadomości Miasto Koło Pierwsi wolontariusze rozliczyli kwestę

Pierwsi wolontariusze rozliczyli kwestę

15-01-2017 11:19 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,305 | Komentarzy: 11
Jubiler Euro Koło
Pierwsi wolontariusze rozliczyli kwestę
Kilku wolontariuszy dotarło już ze swoimi puszkami do sztabu, gdzie pracownicy kolskich banków liczą pieniądze. Około godziny 10:30 było już 1 000 złotych. Pogoda sprzyja więc na ulicach miasta nie brakuje aktywnych kwestujących.

Rozpoczął się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całym kraju, ale i za jego granicami wolontariusze zbierają fundusze na fundację Jurkaw Owsiaka. W Kole tego dnia odbywa się tradycyjnie na ulicy Prusa koncert oraz wydarzenia towarzyszące. Z naszą kamerą odwiedziliśmy już piłkarzy grających w turnieju im. Daniel Gołdyna. O godzinie 16:00 zapraszamy na koncerty. O godzinie 19:00 gwiazda wieczoru zespół BOYS, a tuż po nich - światełko do nieba, czyli pokaz fajerwerków.

 

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (11)
Kol od ur. 16-01-2017 14:34
Hubert , nie chcesz nie dawaj.Nie masz widocznie chorujących dzieci i dobrze! Dlatego zapewne to nie wiesz ile sprzętu w szpitalach ze znaczkiem WOŚP dziwne, ze nie NFZtu.Zapytaj czy NFZ chciało ten sprzęt zakupić. Zapytaj lekarzy, dyrektorów szpitali. Przecież możesz..dowiesz się prawdy. Tyle w temacie. Dodam: brat mojej koleżanki, ksiadz też daje na WOŚP i daje od lat zanim był księdzem dawał i daje teraz .Bo jest Człowiekiem.
| Zgłoś do usunięcia
John 16-01-2017 07:26
Ci panowie zasłaniają twarz bo nie znają ustawy takie to ochraniacze
| Zgłoś do usunięcia
Ala 15-01-2017 19:12
:",.....Jakoś w ferworze tej corocznej nawalanki nikt nie chce zauważyć, że Owsiak genialnie wykorzystał dwie bardzo istotne sytuacje społeczne: 1. Po upadku komuny padły także wszelkie tzw. zakładowe dofinansowania dla dzieci, a więc padły świetlice, kółka zajęciowe, SKS-y, kolonie, zabawy okolicznościowe, czyli prawie wszystkie wspólnotowe zajęcia dla zwykłych dzieciaków. W tę pustkę weszła Orkiestra ze swoim wspólnotowym i pomocowym przesłaniem i był to strzał w dziesiątkę – dzieciaki to pokochały. 2. Dzieciaki podrosły, a państwo miało dla nich tylko jedną ofertę – głupia szkoła i saksy. A przecież nawet Jaruzelski rozumiał problem, stąd festiwale w Jarocinie. I znowu Owsiak wskoczył w pustkę, wykorzystując ją oczywiście do dalszej indoktrynacji ideowej. Na dobrą sprawę dzisiejsza, zwykła, niebogata młodzież z prowincji ma tylko dwie oferty – albo różnego rodzaju spotkania i wyjazdy formacyjne pod egidą Kościoła albo Owsiaka. Reszta imprez/wyjazdów kosztuje i to sporo, jeszcze tylko harcerstwo ma jakąś ofertę, ale nie jest to masowe. .......". ...z sieci.
| Zgłoś do usunięcia
Hubert 15-01-2017 18:53
Aha... no nieźle. Najlepiej nie interesować się wydawaniem publicznych pieniędzy? Terroryzm w firmach. terroryzm w szkołach, terroryzm w urzędach, bo jak nie dasz lewakowi, to jesteś czarna owca.
| Zgłoś do usunięcia
Hubert 15-01-2017 14:20
Fajne zdjęcie. Panowie z zasłoniętymi buźkami (pewnie im wstyd) i dzieci na zimnie do tego przed klasztorem. Lewak, syn milicjanta, który w przypadku pytań o faktury jego prawdziwych fundacji wrzeszczy wniebogłosy. Szkoda, że terroryzm emocjonalny szerzy się zwłaszcza wobec najmłodszych. Dziwi jednak przede wszystkim to, że szef jest antychrześcijański, czego nie ukrywa, a kwesta od tych "złych" katoli, w dużej mierze przed kościołami i czasowo w okolicach mszy.
| Zgłoś do usunięcia
hubertus 15-01-2017 15:26
Hubercie Ci Panowie nie zasłaniają twarzy bo się wstydzą. Z racji wykonywanej pracy nie mogą jej ujawniać. Jeśli ci się nie podoba WOŚP to się nią nie interesuj i kasę daj Rydzykowi.
kolanin 15-01-2017 15:21
mm 15-01-2017 13:21
Ala pewnie woli księdzu dać pieniążki
| Zgłoś do usunięcia
ja 15-01-2017 12:56
Ala zmądrzej Ty i nie wypisuj bzdur bo kto chce to pomaga , a dla dzieci to dobra zabawa dla słusznej sprawy.
| Zgłoś do usunięcia
t 15-01-2017 12:30
Jak za male zeby rozumiec to nie odbieraj im radosci z pomagania
| Zgłoś do usunięcia
Ala 15-01-2017 11:59
Ludzie nic nie mądrzejecie!. Szkoda tylko tych dzieci, ale one jeszcze za małe by rozumieć.
| Zgłoś do usunięcia