R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Spłonęły dwa samochody w Kole. To podpalenia!

16-01-2017 13:45 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 21,605 | Komentarzy: 0

Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole w dniu 14 stycznia 2017r. o godz. 17.42 wpłynęło zgłoszenie o pożarze dwóch samochodów w Kole przy ul. Józefa Chełmońskiego i przy ul. 3 Maja. Na miejsce pożaru zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole.
Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Po dojeździe na miejsce  zdarzenia  zastępów przeprowadzono rozpoznanie, w wyniku  którego ustalono, że  przy ul. Józefa Chełmońskiego pali się samochód dostawczy marki Mercedes- Benz Sprinter - pożarem objęty jest cały przód pojazdu. W odległości kilkudziesięciu metrów  od płonącego  Mercedesa przy ulicy 3 Maja znajduje się samochód osobowy marki Renault Scenic który został ugaszony przed przybyciem zastępów straży pożarnej przez osobę postronną. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu działań, podaniu prądów gaśniczych piany na palący się samochód dostawczy.  W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległ przód Mercedes - Benz Sprinter (komora silnika oraz wnętrze przedziału pasażerskiego), częściowemu spaleniu uległ przód pojazdu osobowego Renault Scenic .

Prawdopodobnie przyczyną pożaru było podpalenie -dochodzenie w sprawie przyczyny pożaru prowadzi Policja. W działaniach brało udział 8 strażaków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA