R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Zebranie sprawozdawcze jednostki OSP Kłodawa

18-01-2017 11:03 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,321 | Komentarzy: 0

W dniu 14.01. odbyło się zebranie sprawozdawcze jednostki OSP Kłodawa za 2016 rok. Podczas zebrania druh Prezes Tomasz Barański przedstawił sprawozdanie, w którym zapoznano druhów i gości z tym, czym zajmował się zarząd OSP w minionym roku.
Foto:OSP Kłodawa
R E K L A M A

Po sprawozdaniu finansowym oraz komisji rewizyjnej odczytano plan działalności na bieżący rok, w którym za cel zarząd postawił sobie: zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, wymiana 37 letniej drabiny mechanicznej na nowoczesny podnośnik hydrauliczny oraz bieżące remonty modernizacyjne remizę i teren przed remizą. Po udzieleniu absolutorium przez członków OSP zarządowi głos zabrali goście, którzy w ciepłych i miłych słowach wypowiadali się o działalności jednostki, podkreślając ciężką i bardzo owocną pracę z młodzieżą. Przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Kłodawie przekazali na ręce Naczelnika OSP Tomasza Michalaka sprzęt ratownictwa drogowego o wartości 100 000 zł, który został zakupiony z dofinansowania z WFOŚiGW w Poznaniu. Podczas zebrania wręczono również puchary za największą liczbę wyjazdów do działań ratowniczo-gaśniczych strażakom OSP, puchary w konkurencji Strażak Roku MDP w dwóch kategoriach wiekowych. Wyróżniono również 10 druhów, którzy w minionym roku reprezentowali jednostkę na zawodach krajowych MDP. Zebranie zakończyło się gromkimi brawami dla całej jednostki za ich całoroczną pracę na rzecz społeczeństwa i za niesienie hasła wyszytego na strażackich sztandarach "Bogu na chwałę, ludziom na ratunek".

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę