sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Muzeum PÓŁKOLONIE ZIMOWE "FERIE W MUZEUM"

PÓŁKOLONIE ZIMOWE "FERIE W MUZEUM"

21-01-2017 10:11 | Źródło: Muzeum Technik Ceramicznych w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,230 | Komentarzy: 0
PÓŁKOLONIE ZIMOWE
Foto:MTC
zacisze
Ferie w Muzeum to zajęcia od 6 lutego do 9 lutego dla dzieci uczęszczające do szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Koło w wieku od 8 do 13 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Podczas "Ferii w muzeum" przewidywane są zajęcia warsztatowe z zakresu lokalnego dziedzictwa kulturowego i historycznego, wycieczki do Kujawsko - Dobrzyńskiego Parku Etnograficznego w Kłóbce oraz zwiedzanie i udział w zajęciach - "Kajet, tabliczka i obsadka, czyli w szkole pradziadka" oraz wizyta w Kowalu - mieście, w którym urodził się król Kazimierz Wielki, przed 655 laty założyciel naszego miasta, a także wycieczka do Zamku Czartoryskich w Gołuchowie i udział w zajęciach - "Czy zamek jest miejscem niezwykłym?"

Zgłoszeń można dokonywać do dnia 1 lutego osobiście, telefonicznie (63 27-21-559), pocztą elektroniczną (muzeum@kolo.pl ) lub drogą pocztową na adres muzeum (62-600 Koło, ul. Michała Kajki 44) - decyduje data wpływu listu do muzeum. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc: 15.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko dziecka, imiona i nazwiska rodziców/opiekunów, telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów, PESEL dziecka, adres zameldowania dziecka i nazwę szkoły do której uczęszcza. W przypadku zgłoszenia nie zawierającego wszystkich danych, zgłoszenie takie nie będzie brane pod uwagę do czasu jego uzupełnienia.

Najpóźniej do 1 lutego należy dostarczyć dokładnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną oraz pisemną zgodę rodziców/opiekunów (do pobrania na www.muzeum-kolo.pl lub odbioru w siedzibie muzeum).

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Muzeum Technik Ceramicznych
Kontakt z autorem: muzeum@kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!