R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Lekcja bezpieczeństwa w SP3

30-01-2017 18:23 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,503 | Komentarzy: 0

Dbając o bezpieczeństwo uczniów w Szkole Podstawowej nr 3 w dniu 27 .01.2017 roku zorganizowano spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z reprezentantem Komisariatu Policji w Kole. Mundurowy sierż. sztab. Paweł Zając odwiedzili uczniów klas I – III, podczas choinki szkolnej .
Foto:SP3
R E K L A M A

Dzielnicowy z rejonu nr 1 mówił  o bezpieczeństwie w życiu codziennym w domu, w szkole oraz podczas zabawy. Rozpoczynają  się ferie zimowe, w związku z tym przypominał również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach, ostrzegał przed zjeżdżaniem na sankach z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic.Dzieci z uwagą i dużym zainteresowaniem wysłuchały krótkiej pogadanki na temat bezpiecznego poruszania się po drodze i zagrożeń wynikających z nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego. Spotkania tego typu mają charakter prewencyjny i z pewnością przyczyniają się do poprawy wiedzy młodych ludzi na tematy zagrożeń, z którymi czasem nieświadomie mogą się spotkać.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę