R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Nowy Sekretarz Gminy Grzegorzew wybrany

02-02-2017 08:49 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,677 | Komentarzy: 7

Zakończył się nabór na stanowisko Sekretarza w Gminie Grzegorzew. Wybrano jedną z ośmiu zgłoszonych kandydatur. Kto będzie pełnił teraz tą ważną funkcję?
Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

UG w Grzegorzewie Informuję, że w wyniku procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko została wybrana Pani Aneta Niestrawska zamieszkała w Kłodawie.

Wybrana kandydatka poza spełnieniem wymagań niezbędnych spełniła w najwyższym stopniu wymagania dodatkowe w zakresie: preferowanego wykształcenia (administracja) oraz posiada najdłuższy staż pracy w jednostkach samorządu terytorialnego w tym 6 lat i 10 miesięcy pracowała na stanowisku sekretarza gminy. Zatem posiadanie preferowanego wykształcenia oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku zdecydowało, o wyborze Pani Anety Niestrawskiej na stanowisko Sekretarz Gminy.
-czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA