sim
kol-net
Wiadomości Powiat Kolski Nowy Sekretarz Gminy Grzegorzew wybrany

Nowy Sekretarz Gminy Grzegorzew wybrany

02-02-2017 08:49 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,845 | Komentarzy: 7
Nowy Sekretarz Gminy Grzegorzew wybrany
Foto:archiwum e-kolo
zacisze
Zakończył się nabór na stanowisko Sekretarza w Gminie Grzegorzew. Wybrano jedną z ośmiu zgłoszonych kandydatur. Kto będzie pełnił teraz tą ważną funkcję?

UG w Grzegorzewie Informuję, że w wyniku procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko została wybrana Pani Aneta Niestrawska zamieszkała w Kłodawie.

Wybrana kandydatka poza spełnieniem wymagań niezbędnych spełniła w najwyższym stopniu wymagania dodatkowe w zakresie: preferowanego wykształcenia (administracja) oraz posiada najdłuższy staż pracy w jednostkach samorządu terytorialnego w tym 6 lat i 10 miesięcy pracowała na stanowisku sekretarza gminy. Zatem posiadanie preferowanego wykształcenia oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku zdecydowało, o wyborze Pani Anety Niestrawskiej na stanowisko Sekretarz Gminy.
-czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
Rafał 05-02-2017 19:40
@marine OK. Tylko zauważ, że ludzie zwolnieni przez Jego Osobę automatycznie byli odsądzeni od czci i wiary i nie o nich mi chodzi, bo to Jego Osoba tłumaczył. Pytam natomiast te Bohuny i inne klakierskie tabuny tylko o to, co się stało, że koleś z Kramska będący jeszcze półtora miesiąca temu najlepszym, superfachowym specjalistą tutaj nie został wybrany? Zbyt szanowne nogi na tak skromne progi, czy jak?
| Zgłoś do usunięcia
marine 05-02-2017 19:11
ale rafał zauważ, że z uznaniem nie spotkały się także oferty złożone przez ludzi z Koła - i to przez jakich. Tak się wyśmiewasz z Kramska, a co myśleć o tym ? Paweł Kozioł powiedział Więcławskiemu jak robił konkurs na sekretarza w Wilkowyjach - to po co ja bym ten konkurs robił gdybym nie wiedział kto go ma wygrać.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 05-02-2017 19:05
@Bohun Przejdź raczej do tego, co jest sensem, bo tacy jak ty twierdzą, że dawniej był u nas zatrudniany Grzegorzew, a teraz kto? To o czym tu rozmawiać? Kozajda teraz według takich jak ty i Jego Osoba jest niewiarygodny, wiarygodny był, gdy prowadził szmatławiec wydawany przez Jego Osobę, czy się mylę? Pytam jeszcze raz, dlaczego tak wspaniały fachowiec, dlaczego taki superspecjalista jak ten z Kramska nie został wybrany? Czy on może tak jak ta "mająca traumatyczne przeżycia kobieta" nawet na sprzątaczkę tak naprawdę by się nie nadawał i wcale tutaj nie drwię ze sprzątaczek, bo w tym zawodzie trzeba niemało determinacji, dokładności, zaangażowania, a jak jest brudno, to zwyczajnie to widać, nie da się wmówić ludziom, że ktoś inny jest winien? Tymczasem Ilonka, no, sorry, robi takie wrażenie, jakby sama chciała pakować się w problemy. Tu Norwegia, tu Holandia, tu praca jako rzecznik Jego Osoby. Rozumiem, że jednak wreszcie ty "prostujesz", bo ktoś dla Jego Osoby robić to "musi". Zatem jak to jest? Gdzie jest teraz zatrudniony nasz dyrektor od MZUKu, MZECu i ich łączenia, ten superspecjalista, ten superfachowiec ze Starego Miasta, co miał taki obiecujący być? W ministerstwie? W jakiejś państwowej spółce? W województwie? Gdzie jest zatrudniony wspaniały naczelnik rozwoju? Gdzie jest zatrudniona Blondyna? Jego Osoba sprowadzał nam najlepszych? Może jakieś instytucje unijne ich teraz zatrudniają? Może zagraniczne? Wreszcie dlaczego nawet tutaj nie wybrali tego najlepszego przecież kandydata? Tak tutaj zawsze klakierzy tłumaczyliście, że Jego Osoba zawsze najcięższymi negocjacjami, największym, najtrudniejszym staraniem ich tutaj ściąga. Co temu naszemu nabytkowi z Kramska wyszło nie tak? Może jednak wróci?
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 04-02-2017 17:16
@Bohun Widzisz, ważne, że dla takich jak ty jestem nadal na tyle ciekawy, że czytasz moje komenty, gdziekolwiek coś napiszę i próbujesz coś tam odkręcić zgodnie z linią Jego Osoby, jak ta celebrytka z Krwon, co to ją za granicą obmacywali (jejku, jaka krzywda, aż u Drzyzgi się rozkleiła!), a tutaj karierę robi. Tylko widzisz, chyba jesteś równie jak Ilonka skuteczny. Ludzie Jego Osobę umieją ocenić sami i jednak więcej jest takich opinii jak te moje, niż jak te twoje. Cóż, skoro już jesteś tutaj rzecznikiem Jego Osoby, to raczej wytłumacz, o co zresztą tutaj ciebie już pytałem, jak to się stało, że "Krawaty" nie chciały superspecjalisty, fachowca najwyższej klasy, jakiego nam do Koła Jego Osoba swoim ogromnym (jak zwykle!) staraniem sprowadził? Zbyt dobry, zbyt super jak na Grzegorzew ten nabytek z Kramska?
| Zgłoś do usunięcia
Bohun 05-02-2017 10:36
Czytaj ze zrozumieniem ,poziom twojej tępoty jest powiedział bym Gargantuiczny drwisz i ubliżasz każdemu kto nie podziela twojego chorego punktu widzenia o mieszkańcach Grzegorzewa piszesz (krawaty) z kobiet które miały jakieś tam traumatyczne przeżycia szydzisz jesteś złym człowiekiem i tyle, oceniasz każdego i wszystkich tylko negatywnie jakakolwiek polemika z tak chorym człowiekiem(chorym z nienawiści) jest bez sensu ty i tak będziesz wiedział co jest dobre oczywiście w twoim mniemaniu ,pogarda i nienawiść dla drugiego człowieka to twoje drugie imię wstyd mi za ciebie tak po prostu i żal .....
Rafał 03-02-2017 09:55
A taki ładny, hamerykanski, ten superspecjalista, ten superfachowiec Jego Osoby i co? Chyba dlatego odchodził, żeby tu startować? Przecież Goście, ale, ole, Bohuny, vicki, kulfony i w ogóle całe klakierskie tabuny przekonywały, że Jego Osoba wybiera dla nas w Kole, jak to mówi dla "szanownych panstwa mieszkanców" (obowiązkowo przez "n" bez kreseczki) zawsze "creme de la creme", najlepszych z najlepszych, to "Krawaty" się nie na tym nie znają?
| Zgłoś do usunięcia
Bohun 04-02-2017 09:35
Wspinasz się na wyżyny debilizmu i samozachwytu nic nie idzie po twojej myśli i dobrze, sączysz swój jad jak zwykle metodycznie i bez polotu twoje marne pióro jest i służy tylko tobie stałeś się nudny wysil się troszeczkę bo to co piszesz to nuuuuda.....