sim
bricomarche
Wiadomości Kultura i rozrywka OSP Brdów docenione przez Radę Powiatu Kolskiego

OSP Brdów docenione przez Radę Powiatu Kolskiego

02-02-2017 09:30 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 8,170 | Komentarzy: 0
OSP Brdów docenione przez Radę Powiatu Kolskiego
Foto:Starostwo Kolskie
zacisze
W dniu 26 stycznia 2017 roku o godz. 13.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kole odbyła się XXIX sesja Rady Powiatu Kolskiego. Były to pierwsze obrady w tym roku kalendarzowym, w której między innymi nagrodzono druhów OSP Brdów.

Poza zwykłym porządkiem obrad, ważnym punktem sesji było wręczenie nagród oraz podziękowań za promocję Powiatu Kolskiego zaproszonym gościom. Pamiątkowe grawertony za działalność i wysokie osiągnięcia w dziedzinie kultury otrzymali państwo Mariola i Piotr Cedzidło z Gminnego Ośrodka Kultury oraz Bilioteki Publicznej w Babiaku.

Nagrodzona została także Żeńska Drużyna OSP BRDÓW za zajęcie III miejsca w X Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym w Licheniu Starym, które odbyły się w dniach 16-18 września 2016 r. Listy gratulacyjne za przygotowanie Żeńskiej Drużyny OSP BRDÓW otrzymali: Wojciech Kołodziejski – Preses Zarządu OSP BRDÓW, Piotr Szafrański – Naczelnik OSP BRDÓW oraz zawodniczki Żeńskiej Drużyny OSP BRDÓW: Agata Zwolińska, Magdalena Chęcińska, Agnieszka Jabłońska, Edyta Zalewska.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!