R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kultura i rozrywka

OSP Brdów docenione przez Radę Powiatu Kolskiego

02-02-2017 09:30 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 9,169 | Komentarzy: 0

W dniu 26 stycznia 2017 roku o godz. 13.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kole odbyła się XXIX sesja Rady Powiatu Kolskiego. Były to pierwsze obrady w tym roku kalendarzowym, w której między innymi nagrodzono druhów OSP Brdów.

Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Poza zwykłym porządkiem obrad, ważnym punktem sesji było wręczenie nagród oraz podziękowań za promocję Powiatu Kolskiego zaproszonym gościom. Pamiątkowe grawertony za działalność i wysokie osiągnięcia w dziedzinie kultury otrzymali państwo Mariola i Piotr Cedzidło z Gminnego Ośrodka Kultury oraz Bilioteki Publicznej w Babiaku.

Nagrodzona została także Żeńska Drużyna OSP BRDÓW za zajęcie III miejsca w X Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym w Licheniu Starym, które odbyły się w dniach 16-18 września 2016 r. Listy gratulacyjne za przygotowanie Żeńskiej Drużyny OSP BRDÓW otrzymali: Wojciech Kołodziejski – Preses Zarządu OSP BRDÓW, Piotr Szafrański – Naczelnik OSP BRDÓW oraz zawodniczki Żeńskiej Drużyny OSP BRDÓW: Agata Zwolińska, Magdalena Chęcińska, Agnieszka Jabłońska, Edyta Zalewska.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze