R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Zaklinował nogę pomiędzy balustradą. Pomogli strażacy

03-02-2017 20:57 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 12,012 | Komentarzy: 0

30 stycznia o godzinie 8:00 strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole otrzymali zgłoszenie, że obecne na ulicy Kajki w Kole pogotowie ratunkowe potrzebuje pomocy w uwolnieniu nogi mężczyzny.

Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

Mężczyzna leżał na parterze klatki schodowej i miał uwięzioną lewą nogę  pomiędzy drugim stopniem schodów i balustradą.  Na miejscu zdarzenia było pogotowie, które nie mogło sobie poradzić z wydostaniem nogi osoby poszkodowanej – osoba poszkodowana przytomna pod wpływem alkoholu. Strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań, następnie delikatnie odciągnięto balustradę i wspólnie z ratownikami medycznymi wydobyto uwięzioną kończynę mieszkańca budynku. Osoba poszkodowana cały czas zostawała pod opieką medyczną pogotowia.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze