sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Ferie w ZS1 zakończone

Ferie w ZS1 zakończone

07-02-2017 13:57 | Źródło: ZS1 | Wyświetleń artykułu: 2,503 | Komentarzy: 0
Ferie w ZS1 zakończone
zacisze
W pierwszym tygodniu ferii zimowych grupa dzieci z Zespołu Szkół nr 1 w Kole uczestniczyła w zajęciach zorganizowanych przez placówkę. Nie brakowało atrakcyjnych zajęć sportowych, kulinarnych, komputerowych i plastycznych oraz zabaw na świeżym powietrzu i zwiedzania miasta, a także pouczającej "lekcji bezpieczeństwa" - spotkania ze strażakiem .

Jak co roku  szkoła przygotowała ofertę zajęć dla tych dzieci, które w pierwszym tygodniu ferii przebywały w Kole. Zarówno najmłodsze dzieci z klas I-III jak i starsi uczniowie uczestniczyli w zajęciach sportowych na sali gimnastycznej (gry zespołowe, ogólnorozwojowe zabawy sportowe), grali w tenisa stołowego, rozwijali swoje uzdolnienia plastyczne i korzystali z zajęć komputerowych. Ciekawe zajęcia dotyczące bezpiecznego zachowania i unikania zagrożeń przez dzieci przeprowadził przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej w Kole.

    Dużą radość i satysfakcję sprawiły dzieciom zajęcia gospodarstwa domowego, czyli wspólne gotowanie pysznej zupy i pieczenia ciasta. Dzieci miały także okazję poznać bliżej historię miasta odwiedzając Muzeum Technik Ceramicznych i kolski Ratusz. I choć zimowa aura nie dopisała - brakowało śniegu - to jednak uczniowie bawili się na placu zabaw Nivea i przyszkolnej ślizgawce.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!