sim
Koflexwerk
Wiadomości Miasto Koło Zimowe strzelanie z pneumatyka

Zimowe strzelanie z pneumatyka

09-02-2017 08:00 | Źródło: Ryszard Borysiewicz | Wyświetleń artykułu: 2,264 | Komentarzy: 0
Zimowe strzelanie z pneumatyka
Foto:Ryszard Borysiewicz
zacisze
Pomimo przenikliwego zimna, w sobotę 4 lutego 2017 r., w godzinach dopołudniowych na strzelnicy w LOK przy ul. Pułaskiego 8 w Kole pojawiło się 11 młodych strzelców chcących uczestniczyć w konkursie strzeleckim z pneumatyka, zorganizowanym przez Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK "Kolska Starówka".

Po udzieleniu instrukcji bezpiecznego zachowania się na strzelnicy przez kierownika klubu każdy z zawodników oddał po 8 strzałów do tarczy oddalonej od stanowiska strzeleckiego o 10 m. Po podliczeniu uzyskanych punktów w kategorii dziewcząt zwyciężyła Kinga Tyburek (37 pkt), przed Dagmarą Borkowską (23 pkt) i Darią Bobkiewicz (16 pkt). W kategorii chłopców zwyciężył Dawid Augustyniak (34 pkt), przed Emanuelem Szadkowskim (28 pkt). Trzecie miejsce i 20 pkt wystrzelał Arek Augustyniak. Celność swojego oka sprawdziły również osoby dorosłe. W kategorii pań zwyciężyła Alina Szadkowska (27 pkt) przed Ireną Tyburek (25 pkt). Z panów, strzałami do tarczy popisał się jedynie Sławomir Ścibiorski uzyskując 52 pkt. Zawody prowadził Andrzej Kowalski.
 
Na koniec pamiątkowe zdjęcia i ciepły poczęstunek w świetlicy klubowej. Wszystkim niezwykle smakowało pieczywo ze smalcem. Każdy uczestnik konkursu tradycyjnie obdarowany został tabliczką czekolady.
 
Ponadto Klub zaprasza dzieci oraz młodzież w okresie ferii zimowych codziennie na dodatkowe seanse filmowe video w godz. 17.00-19.00, a także w tych samych godzinach na chleb ze smalcem i gorącą herbatę.

 

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!