R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

KŁODAWA: Pożar sadzy w kominie domu jednorodzinnego

15-02-2017 12:04 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 7,896 | Komentarzy: 0

W miejscowości Kłodawa w dniu 10.02.2017r. o godz. 21:32 doszło do pożaru sadzy oraz zadymienia pomieszczenia kotłowni w budynku jednorodzinnym. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole zadysponował jeden zastęp OSP Kłodawa oraz jeden zastęp z JRG Koło.
Foto:Archiwum e-kolo
R E K L A M A

 Po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren prowadzonych działań. Kierujący działaniami ratowniczymi ustalił, że w budynku jednorodzinnym wypaliły się sadze w przewodzie kominowym,  w wyniku czego doszło do zadymienia pomieszczenia kotłowni i istnieje podejrzenie obecności tlenku węgla. Strażacy ewakuowali czterech mieszkańców. Przy użyciu urządzenia pomiarowego sprawdzono pomieszczenie kotłowni, w którym stwierdzono obecność tlenku węgla. Przystąpiono do przewietrzenia pomieszczeń. Na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego w celu sprawdzenia czy nie doszło do zatrucia tlenkiem węgla u jednej z osób. Po przewietrzeniu wszystkich pomieszczeń ratownicy ponownie dokonali pomiaru urządzeniami pomiarowymi na obecność tlenku węgla. Urządzenia nie wskazały stężenia CO.

 Łączny czas trwania akcji: 1 godzina i 10 minut.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę