R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kultura i rozrywka

W MDK-u padał śnieg czyli...Koncert Zimowy ZS nr 1

20-02-2017 07:59 | Źródło: ZS1 | Wyświetleń artykułu: 6,859 | Komentarzy: 1

Tradycją Zespołu Szkół nr 1 w Kole są coroczne koncerty w Miejskim Domu Kultury, podczas których dzieci i młodzież prezentują swoje liczne talenty muzyczne, wokalne, aktorskie i taneczne. W dniu wczorajszym odbył się - składający się z trzech części: świątecznej, zimowej i karnawałowej - Koncert Zimowy. Sala dosłownie pękała w szwach i było wspaniale!
R E K L A M A

Od wielu dni w szkole i MDK-u trwały próby piosenek, wierszy, układów choreograficznych i scenek kabaretowych. Jak zwykle w organizację koncertu - przygotowanie strojów, rekwizytów i scenografii włączyli się rodzice i przyjaciele szkoły. W koncercie wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych, edukacji wczesnoszkolnej i starszych klas szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści, a także absolwenci szkoły. Zimowy nastrój uzupełniała wspaniała scenografia, zmieniające się zimowe i karnawałowe obrazy, deszcze konfetti a nawet...padający na scenę śnieg.

I choć święta już dawno za nami warto było przypomnieć sobie tamten czas - stąd pierwsza część koncertu. W drugiej widzowie odkrywali uroki pięknej i mroźnej zimy, a w trzeciej części rozgrzewały nas gorące rytmy karnawału. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania koncertu - naszym nauczycielom, rodzicom (zwłaszcza za wspaniałe stroje i elementy wystroju sceny). Naszym uczniom gratulujemy wspaniałego zaprezentowania się na dużej scenie. Reżyserem spektaklu była p. Monika Strugarek. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA