R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Jeszcze 18 wolnych miejsc na bieg "Tropem wilczym"

24-02-2017 09:56 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,064 | Komentarzy: 0

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole uprzejmie informuje, że na niedzielną imprezę biegową "Tropem Wilczym" upamiętniającą Pamięć Żołnierzy Wyklętych pozostało jeszcze 18 wolnych miejsc. Osoby które chciałyby uczestniczyć w tym wydarzeniu mogą dokonać zapisu w dniu zawodów 26.02.2017( niedziela) w godzinach od 10:00 do 11:30.
Foto:e-kolo | Wzór numeru startowego
R E K L A M A

Przypominamy, że biuro zawodów będzie mieściło się w budynku obsługi przy ulicy Sportowej 12 w Kole. O uzupełnieniu listy startowej do limitu 120 osób zadecyduje kolejność zgłoszeń. Tego rodzaju inicjatywa w naszym mieście organizowana jest po raz pierwszy i jesteśmy jednym z 220 miast, w którym w tym dniu taki bieg się odbędzie. 

Organizatorami są: Fundacja Wolność i Demokracja, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Stowarzyszenie Kolscy Patrioci, natomiast patronat honorowy objął Burmistrz Miasta Koła. Współorganizatorzy to: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole, Ochotnicza Straż Pożarna Koło nad Wartą, 4 Drużyna Starszoharcerska w Łubiance, PCK Zarząd Rejonowy w Kole oraz portal E-Koło.

Zapraszamy na start w dniu 26 lutego 2017 godzina 12:00 Stadion Miejski (przy budynku MOSiR)  ul. Sportowej 12 w Kole.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA