R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Gmina Kłodawa z dofinansowaniem 1 365 050.14 zł

21-03-2017 10:14 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,060 | Komentarzy: 0

W ramach konkursu zamkniętego dla Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 8 Edukacja, Działanie 8.1 Ograniczenie i zapobieganie przedwczesnemu kończeniu nauki szkolnej oraz wyrównanie dostępu do edukacji przedszkolnej i szkolnej, Poddziałanie 8.1.2 Kształcenie ogólne – projekty konkursowe.
Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

Gmina Kłodawa otrzymała dofinansowanie w wysokości  1 365 050,14 zł na realizację projektu „Razem możemy więcej - kompleksowy program wspomagający uczniów i szkoły w Gminie Kłodawa”. W ramach projektu zostaną doposażone pracownie matematyczne,fizyczne, chemiczne i biologiczne w sprzęt i pomoce dydaktyczne ponadto dofinansowane zostaną zajęcia dodatkowe i specjalistyczne dla uczniów a także szkolenia dla nauczycieli.

Na ogłoszony konkurs zostało złożonych 371 wniosków. Po przeprowadzonej weryfikacji tylko 102 wnioski zostały zakwalifikowane do dofinansowania. Gmina Kłodawa w projektach niezintegrowanych otrzymała najwyższą ilość punktów. W chwili obecnej oczekujemy na podpisanie umowy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA