R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Przez trzy godziny był Wójtem Babiaka

23-03-2017 08:35 | Źródło: Babiak Informacje na Bieżąco | Wyświetleń artykułu: 19,388 | Komentarzy: 1

W dniu 22.03.2017 Pan Miłosz Stasiak z Babiaka zrealizował to, co wylicytował podczas WOŚP 2017. Mianowicie za 390 zl wylicytował, że będzie przez trzy godziny pełnił funkcję Wójta Gminy Babiak. Propozycję taką złożył obecny Wójt Wojciech Chojnowski.
Foto:Babiak
R E K L A M A

Pan Miłosz zapoznał się z pracą Urzędu, wizytował inwestycje drogowe w Zwierzchocinach, analizował w terenie koncepcję zagospodarowania Placu Kościuszki i ulicy Bocznej oraz zapoznał się z pracą komunalną. Dziękujemy Panu Miłoszowi za efektywnie spędzony czas i szacunek do pracy samorządowców, wyrażony w licytacji i chęci poznania naszej pracy "od kuchni".

Walka o krzesło wójta była bardzo ostra. Na początku walkę toczyło 6 osób, a następnie gdy kwota się podwyższała, licytacja zeszła na dwóch Panów siedzących obok siebie. Do tego eleganckiego fantu nasz Pan Wójt dorzucił 40 letnią Tajlandii whisky. Mam nadzieje że na współpracę z Panem Wójtem mogę liczyć również podczas następnego finału. I dziękuję za ten rok”
- mówi Patryk Kędzierski organizator licytacji

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA