R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Nadal nie postawiono ostatecznych zarzutów ws. pobicia

28-03-2017 11:42 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,572 | Komentarzy: 1

Nadal prowadzone jest śledztwo dotyczące zgonu 43-latka, który został pobity w nocy z wtorku na środę ubiegłego tygodnia. Do tej pory dokonano oględzin miejsca zdarzenia, zwłok mężczyzny. Wobec dwóch osób zastosowano tymczasowy areszt.

Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć wynika, że do pobicia doszło podczas zakrapianej alkoholem imprezie (prawdopodobnie napastnicy byli również pod wpływem narkotyków), gdzie z niewyjaśnionych jeszcze powodów - dwójka z nich zaczeła bić  43-latka. Ciało mężczyzny znaleziono na podwórku jednej z kamienic przy ulicy Toruńskiej w Kole. Wiemy również, że jednym ze sprawców i "kolegów" zmarłego był młodszy o 10 lat mieszkaniec Koła.

Prokuratura oczekuje na ostateczne wyniki sekcji zwłok oraz opinii biegłego i wtedy zadecyduje jaki paragraf zostanie przypisany do czynu, a więc jak będzie sformułowany akt oskarżenia wobec mężczyzn.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze