R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

IX Zjazd Absolwentów Ekonomika 2017

31-03-2017 10:23 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,254 | Komentarzy: 2

27 maja tego roku odbędzie się IX Zjazd Absolwentów kolskiego Ekonomika. Za naszym pośrednictwem organizatorzy , czyli Stowarzyszenie "Ekonomik" zaprasza wszystkich absolwentów do udziału w spotkaniu.

Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

Moment jest szczególny, w roku 2017 obchodzimy 70-lecie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych im. St. i Wł. Grabskich w Kole. Niech to spotkanie w murach naszej szkoły da Wam pewność, że współtworzymy zupełnie wyjątkową wspólnotę kolskiego Ekonomika. Niech towarzyszy nam wiara w moc powrotu, chociaż na chwilę do lat młodości, ciekawość zmian, tęsknota za przyjaciółmi sprzed lat i urzekający czar wspomnień i niezapomnianych wzruszeń.Mamy nadzieję, że z okazji wspólnego spotkania, różnych pokoleń Absolwentów, skorzysta jak najwięcej osób.

Nie może Cię zabraknąć !

- zapraszają organizatorzy

Wszystkie niezbędne informacje odnośnie zapisów znajdują się na stronie szkoły - www.ekonomikkolo.pl . Rejestracja uczestników trwa do 20 kwietnia.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze