(49)
Lekki deszcz 7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Nowy Film Promocyjny Miasta Koła

Autor: 05 Kwiecień 2017 przeczytasz w minutę
Nowy Film Promocyjny Miasta Koła
© Urząd Miejski w Kole
(49) | Czytano:
10,144 razy | przeczytasz w minutę

Drodzy mieszkańcy, turyści oraz wielbiciele naszego pięknego miasta! Mamy zaszczyt zaprezentować Wam nowy Film Promocyjny Miasta Koła. Powstał on z okazji 655 rocznicy lokacji miasta. Pracowaliśmy nad jego powstaniem przez wiele miesięcy. No i się udało! Kosztowało nas to wiele trudu. Zdjęcia kręcono kilkanaście tygodni, często za pomocą dronów. Obraz trwa kilka minut, ale można w nim zobaczyć całe miasto.

R E K L A M A
49
Czytano:
10,144 razy
Udostępnij

W filmie pokazano wiele obszarów aktywności miasta m.in. sport i kulturę. Jest też część poświęcona gospodarce. Nie brakuje akcentów historycznych i pięknych widoków miasta. Ciekawy montaż ma zachęcać turystów do odwiedzenia miasta a przedsiębiorców do podejmowania inicjatyw gospodarczych. Obraz ma przyjemną w odbiorze oprawę muzyczną. Będziemy dzięki niemu promować się w ciągu najbliższych lat. Film jest dostępny również na stronie fb MojeMiastoKolo

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (49)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Kolanin · 06 Kwiecień 2017
Panie Burmistrzu swojego wizerunku już pan nie poprawisz, nie uda się wyciszyć wszystkiego. Tych spraw jest po prostu za dużo, a Sesje Rady Miasta jak wyglądają każdy widzi.
czytelnik · 08 Kwiecień 2017
Od 23 do 38 sekundy prosze uzbroic sie w cierpliwosc i dokladnie wysluchac! Chodzi o geotermie! "...gdzie WKROTCE ZLOZYMY wniski o aplikacje srodkow finansowych, prowadzimy rozmowy z ..... i tutaj szanowni panstwo mamy zapewnione, ze otrzymamy 100% srodkow...". Nie skladam wniosku a uzyskuje zapewnienie, ze wniosek zostanie w 100% sfinansowany? Znam tylko jedna osobe, ktora to potrafi. To wlasnie Jego Osoba!
Józef · 08 Kwiecień 2017
OGROMNE GATULACJE DLA TWÓRCÓW !!! Ludzie od zawsze sprzeciwiali się tym, którzy rządzili apodyktycznie, stąd te cofające się samochody, celowe aluzje do "bany", rozkopane tereny przedstawione jako rzekome inwestycje, szarość, brak zwykłych ujęć z mieszkańcami i inne tego typu rzeczy, nawet zamek zrobiony tak, by było widać efekty dewastacji. Mistrzostwo świata! Subtelne, ale treściwe, a trwałość to nie ileś najbliższych "lat"', a maksimum półtora roku. Nawet klakierstwo w duchu się boi.
Stanisław mały I · 08 Kwiecień 2017
Treść filmu zastanawia. Jeszcze nie tak dawno burmistrz mówił ze przez ostatnie 25 lat nic się nie działo... Nic nie było budowane dopiero za jego panowania.... A tu się dowiadujemy ile w kole zostało wybudowane. Kolejny aspekt który trzeba wyluszczyc ze na filmie nie widać mieszkańców... Przepraszam oprócz jednego tego najważniejszego ba początku o którym to film jest. Tytuł powinien brzmieć nowy film promocyjny burmistrza na naszego kochanego maciaszka. Dziękuję że pan jest na tym stanowisku. Bez Pana nie potrafiłbym żyć.... Jak to miasto bez ciebie funkcjonowało..... Sukces stacha - wymiana stolarki drzwiowej - no rzeczywiście to walor promocyjny miasta.
Józef · 08 Kwiecień 2017
Co mieli tutaj dać? Buzie ze Zbierska, Turku, Konina, Kutna , Wrześni? Nasi są w świecie, przeciwników władzy [ludowej] nie wolno, a zwolennicy, to nawet jeśli z tak zwanej "Solidarności", to im ORMO z gumiaków wystaje.
czytelnik · 08 Kwiecień 2017
Nie widac mieszkancow, poniewaz jest to film jednego aktora!
Wsteczny · 07 Kwiecień 2017
Ale numer 1:52... faktycznie na wsteku samochody jeżdżą do tylu, ptaki latają ogonem do przodu...nawet Tadeusz na rowerku pomyka bagażnikiem do przodu ;)))))
Józef · 08 Kwiecień 2017
Tadeusz? Jak to Tadeusz? Prędzej Jurek, zwany "Burmistrzem Kaliskiego Przedmieścia" :-D
czytelnik · 07 Kwiecień 2017
A moze sa takie gatunki golebi, ktore lataja ogonem do przodu a dziobem do tylu? Zawsz to dla ptaka bezpieczniej i nic niepotrzebnego do dzioba nie wpadnie a co najwyzej do....
Zina · 07 Kwiecień 2017
Ale czasu kosztowało dużo, wszystko kręcone w tym samym czasie, szaro buro, gdzie jacyś ludzie? Co to za miasto? Salem? Może po zmroku budzi sie do życia, należałoby wspomnieć o tym. Nawet nie będę narzekać bo i po co. Na te kadencje film jest potem zrobia nowy.
Nikola · 07 Kwiecień 2017
Tyle gadania a filmik jednak jest. Tylko niestety Koło przedstawione jest tak, że na takich terenach to zwykle psy ...mi szczekają, "zające w okularach" latają, a samochody cofają sznurkiem, zobaczmy 15 sekund od 01:52. Banologię mamy już tutaj też rozpracowaną. Filmik żenada. Gdzie Andre Abrasive Articles, gdzie M and K Foam, Wipasz i inne firmy? Gdzie zwykli ludzie stąd? Co kogo obchodzi wymiana stolarki? Może jeszcze "siedliska", co? Tu 20 tysięcy, gdzieś indziej ileś tak samo, czy tych pieniędzy nie można wydać na coś konkretnego?
Bogumił · 07 Kwiecień 2017
Szanowni państwo, coście narobili? Krytykować można, ale umiar trzeba znać. Dwadzieścia tysięcy wydane? To teraz pewnie będzie wydane kolejne dwadzieścia i też efekt może być taki sam. Mogą też zapłacić więcej i efekt może być jeszcze gorszy. Trzeba było władzę chwalić, że widoki piękne, że muzyka miła, to pieniążki w kasie by zostały. Chociaż faktycznie, mamy całe instytucje zajmujące się kulturą, mamy profesjonalistów i nieustępujących im praktycznie zaawansowanych amatorów, są prowadzone różne warsztaty, więc zrobić to lepiej było można. Bez takiej formy promocji Koło może funkcjonować też.
Rysiek · 06 Kwiecień 2017
Eeeeeeeeeeee tam, narzekanie i narzekanie. Każde dziecko przecież wie, że u nas za wszystko płacą sponsorzy, oczywiście anonimowi. Panie radny, spadaj pan ze swoją puszką. Myślisz, że "osoba" rządząca w Kole to się Stanisław Maciaszek nazywa? Akurat!!!
Koło · 06 Kwiecień 2017
Z oficjalnego źródła 5 tysięcy kosztuje lektor, plus film 15 tysięcy. Całość 20 tysięcy złotych. Dziękuję bardzo.
Anna · 06 Kwiecień 2017
Do zwolnienia osobę zajmująca się technicznymi aspektami, nawet nie sprawdzają czy działa? Zwykła propaganda w filmie. Gdzieś widziałam film o Kole i wydaje mi się nawet bardziej realistyczny
kolo · 06 Kwiecień 2017
Taki śliczny, było się z czego pośmiać, Mimo, że powstawał kila miesięcy, kosztował jedynie 5 tys. zł. i zniknął. Czy to przypadek, czy działanie egzorcyzmu?
Marzena · 06 Kwiecień 2017
Buuuuuuuuuuuuuuu :( ani na tutejszej stronce, ani na facebooku, ani na stronie oficjalnej, ani chyba nigdzie tego filmiku, co miał służyć promocji Koła "w ciągu najbliższych lat" zobaczyć nie można :( Serio było tam, że "możemy inwestować w banologię"? To sens ma głęboki, naprawdę. Banologię mamy rzeczywiście od 14 grudnia 2014. Kolejarz pracujący w Poznaniu, to co to jest bana, wie :) Banologię chyba więc tutaj trzeba rozumieć jako rządy kolejarza, gdzie wszystko rozjeżdżane jest baną.
LEPSZA ZMIANA · 06 Kwiecień 2017
Tak w aspekcie BANOLOGII, dedykuję Kolejarzowi wiersz Juliana Tuwima zaadaptowany na gwarę poznańską i znaleziony w internecie: "Stoi na stacji wielgachno bana cało w oliwie jest opypłana. Para z ni bucho i poświstuje a palacz ciyngiym wef ni hajcuje. Wuchte wagonów mo zahoczone wef kożdym klunkrów jest nawalone. Jest tych wagonów cóś ze śtyrdzieści wcale nie wiada co sie tam zmieści. W piyrszym wagónie kole wynglarki jadom z Poznania same Kaczmarki jedzie tyż kundziu i z Wildy szczuny a kożdy śrupie z tytki bonbony. Wef drugim szkieły i ejber łysy śtyrech góroli i dwa hanysy. Potym jest proszczok, owce i kónie wszysko to w czecim jedzie wagónie. Dalej som ryczki i szafónierki jakieś wymborki i salaterki. Śtyry wagóny jadom z meblami za nimi dziesińć wagónów z pyrami. Na samym kuńcu cołkiym dla śmiechu tyn co to pisoł – sam Wuja Czechu."
czytelnik · 06 Kwiecień 2017
SZKODA JAKICHKOLWIEK KOMENTARZY! PROJEKCJA ZOSTALA Z A B L O K O W A N A! MOZE PORTAL E-KOLO WYJASNI DLACZEGO?
Kolanin · 06 Kwiecień 2017
Panie Burmistrzu swojego wizerunku już pan nie poprawisz, nie uda się wyciszyć wszystkiego. Tych spraw jest po prostu za dużo, a Sesje Rady Miasta jak wyglądają każdy widzi.
Bohun · 09 Kwiecień 2017
A łyżka mówi niemożliwe !!!
Kasia · 06 Kwiecień 2017
Absolutnie popieram, wystarczy posłuchać ludzi na ulicy, w sklepach. Ludzie oglądają sesje zwłaszcza w osiedlówce, czytają gazety i portale, widzą, co się dzieje.
Ala · 06 Kwiecień 2017
Ściąga: "Zakłócanie miesięcznic katastrofy smoleńskiej, blokowanie wjazdu na Wawel podczas wizyt polityków przy grobie Lecha i Marii Kaczyńskich, sprzeciwianie się ekshumacjom ofiar tragedii – to niektóre z dotychczasowych „osiągnięć” inicjatywy Obywatele RP, którą wspiera część mediów. ....". ...... z sieci.
W. B. · 06 Kwiecień 2017
Hahahahaha, co tu się czepiać modlitwy? Zauważmy raczej, że karteczka jest czytelna dla widza. Można zatem przypuszczać, że to ktoś odwiedzający ją tam zostawił. Zresztą wcale się ludziom nie dziwię, jeśli już muszą iść, to i egzorcyzmy mogą się przydać i niejeden by tak zrobił. Miasto też tu jest przedstawione jako bardzo innowacyjne. Dziewicze, nierozkopane w większości tereny, na których wybudują nam coś, czego nigdzie w świecie nie ma - mianowicie "banologię" :-D Jeszcze warto było coś dodać o "parcypowaniu" w kosztach. Oczywiście dla turystów i inwestorów najważniejszą datą jest 14 grudnia 2014. Piękny ten filmik, nie ma co. Wyobrażacie sobie teraz ile nam miast zazdrości? Zobaczcie, ot, taki Turek na przykład z kościołem związanym z Mehofferem, a panu Krzysiowi pracy nie dał. Jasne, co tam Turek, niby niekwestionowanym liderem wschodniej części województwa był i Kalisz. Był i nie jest, bo tam nawet z panią komendantową nie umieli współpracować. Koło to jednak co innego. Tylko czy w tym filmiku czegoś nie brakuje? Same widoki z góry? Gdzie są młodzi ludzie? Oj, chyba w innych miastach niestety. Najważniejsze, że UM już swoją ocenę ma, "piękne widoki, przyjemna w odbiorze muzyka" i nie zmieni tego żadna inna opinia. Mi się jednak wydaje, że to taka komuna pełną parą.
Tyrion Lanister · 05 Kwiecień 2017
Szkoda słów
Bohun · 09 Kwiecień 2017
To zamilcz !!
gosc · 05 Kwiecień 2017
Ciekawe kto zapłacił za tą kampanię? Czyzby Urząd? Jeżeli tak to ile nas mieszkańców to kosztowało
czytelnik · 06 Kwiecień 2017
Na pewno wszyscy pojdziemy z torbami. Taka gigantyczna produkcja z taka obsada aktorska to gigantyczne pieniadze!
Podróżnik · 05 Kwiecień 2017
Zwykły propagandowy bełkot. Stasio staje na głowie, by zmienić swój wizerunek po skandalicznych wpadkach m.innymi z prezesami miejskich spółek. Czy ciemny lud to kupi? Koło to jedno, z najbrzydszych miast wśród wszystkich pozostałych w wlkp. Ale burmistrzunio chwali się pseudo zasługami. Może jeszcze drugą kadencję przesiedzi na stołku.
Jola · 09 Kwiecień 2017
Ciemny lud czyli ty ??
Rafał · 05 Kwiecień 2017
Basen, przedszkole, a Mietek zły taki był ;-) Masz rację, masz, że pseudozasługi. Jednak Koło brzydkie nie jest i coś wycisnąć zawsze się da, tylko nie jak przedstawiamy się takimi piaszczystymi drogami i niemal szczerymi polami. Jeszcze te zamykające się sklepy mógłby Jego Osoba umieścić i dać ze dwa zdania o akcjach CBA.
Judex · 05 Kwiecień 2017
Ciekawe za czyje pieniądze robi sobie kampanię wyborcza Radni powinni zająć się tym tematem.Pokazanie geotermii podhalańskiej jest błędem . Mistrzu burmistrzu narobiłeś tyle gnoju w tym mieście iż na pewno wygrasz wybory,niech cię sponsoruja twoje pisiory
kolo · 05 Kwiecień 2017
To, że nasz wodzu jak zwykle kłamie i bredzi to można powiedzieć, nic nowego. Moją uwagę przykuła jednak karteczka z prawej strony ekranu. Z początku pomyślałem, że wodzu czyta to, co słyszymy, ale nie, bo jest to tekst - jak sie okazuje egzorcyzmu, czyli modlitwa do św. Michała Archanioła. Pewnie większość ją zna: "Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen." Teraz wiem co się dzieje w przerwach sesji RM.
Rafał · 05 Kwiecień 2017
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen. Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen. Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen. Ojcze nasz (...) nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen. Ojcze nasz (...) nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen. Ojcze nasz (...) nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen. Może moja modlitwa coś tutaj da, bo jeśli faktycznie Jego Osoba ma na biurku ten egzorcyzm, to parodia jest jakaś. Zresztą Galemba też niby nadzwyczajny szafarz, a wciąż jest za Jego Osobą też. Chyba jakiś dopust boży, żeby ukarać to biedne Miasto.
Tragedia · 05 Kwiecień 2017
Ludzie , Gosciu stara sie co kolwiek robic , rozbujac to miasto a wy ciągle płaczecie nie rozumie tego........ Najlepiej niech wróci poprzedni władca tego miasta i nic nie robi wtedy bedzie super. Nie rozumie was! skoro jesteście tacy super to odzywajcie sie na sesjach , startujcie na stanowisko burmistrza lub do rady miasta zamiast płakac wiecznie na tym forum.Obecny burmistrz i tak wygra kolejne wybory bo normalni ludzie widzą różnice na plus jaka zachodzi w tym miescie!!! AMEN.
Heniek · 06 Kwiecień 2017
O, ja pitolę, to rozdawane przed świętami kiełbaski taką aktywnością skutkują? Coś mało piśmienną osobą jesteś, tyle błędów w krótkim wpisie zrobić samemu z siebie naprawdę trudno.
Tragedia · 05 Kwiecień 2017
JUdex masz racje wybudował basen.Budowa basenu przekroczyła 4 krotnie koszty budowy o zawalonej scianie nie wspomne oraz o zmieniających sie co chwile wykonawcach. Bloki wybudował? napisz gdzie wybudował? Drogę tak na ulicy Piaski jedna droga na 8 lat wow . A to że mnie obrażasz swiadczy tylko o twojej inteligencji . Współczuje dziecinstwa hehe.
JUdex · 05 Kwiecień 2017
Poprzedni burmistrz wybudował trzy bloki mieszkalne przedszkole ,basen i wiele ulic i nie płacił nikomu odszkodowań. Pajacu jak nie wiesz tonie pajacuj .
Do Rafał · 05 Kwiecień 2017
Rafał przestań ćpać i pić to świństwo muzg się ci zlasował całkowicie
Rafał · 05 Kwiecień 2017
Ubawiłem się przednio, czytając ten apel. Teraz już wiem, o co takim klakierom chodzi. Ćpasz i pijesz jakieś świństwo? Chyba faktycznie mUzg zżarło i tobie, i innym klakierom, a Jego Osobie na pewno. Wydaje mi się, że masz takie samo "wyższe" wykształcenie jak Jego Osoba, co mówić w ojczystym języku nawet zbytnio nie umie i do tego wizje, ale nie w sensie planów, tylko zwidów, halucynacji. Cóż, przyznaję, może jestem głupi, albo się do niczego nie nadaję jak prostaczek w baśni Andersena, jednak sam widzę tam w większości tereny dla "zajęcy w okularach" (o właśnie, kolejny przykład waszych wizji!) niż jakichś inwestorów.
LEPSZA ZMIANA · 05 Kwiecień 2017
Mi w archiwalnych małych okienkach wyświetla się jeszcze pani Ilonka z Krwon, niedoszła norweska sprzątaczka zwana "prostownicą" i myślę, jak to jest z tymi rzecznikami, nadal jest ona? Kto stoi za tym przedkampanijnym arcydziełem? Cały urząd aż zaangażowany był? Kolejarz to ma rozmach i ta "bacośtam", co nikt nie rozumie, co on marudzi.
mieszkaniec · 05 Kwiecień 2017
To ma być promocja miasta, czy Jego Osoby?
Rafał · 05 Kwiecień 2017
Jego Osoby, to chyba nie, bo nie było, że ma "wyższe" (oczywiście bez uczelni, chyba nigdzie tego nie widziałem i nie słyszałem jaka to Alma Mater ma takiego absolwenta). Koła niestety też nie. Te pustkowia z zającami w okularach zachęcające nie są. Dodatkowo oprócz kościołów i zamku też jest niewiele. Zamiast mówić, niech lepiej coś ro..., albo nie, bo i tak to spieprzą.
Rafał · 05 Kwiecień 2017
To może zacznijmy od tego: ile kosztował ten chłam i kto zgarnął za to "pieniążki"? Chłam, bo to coś bynajmniej nie nadaje się do używania "w ciągu najbliższych lat" z tymi wstawkami o wiośnie czy roku ubiegłym. Dodatkowo naprawdę zaje***te wrażenie robi ŁSSE i ulica Kazimierza Wielkiego, nie mówiąc już o tym, że Jego Osobie warto by jeszcze dodać napisy, mamrocze coś tak niezrozumiale, zwłaszcza gdy w 0:44/0:45 jest ta nieszczęsna BALNEOLOGIA. Przez litość jnie będę się specjalnie znęcał i mówił jak Toruńska chociażby wygląda z zamykanymi sklepami nawet (acha, latarnie nam niedługo znowu Jego Osoba ozdobi). Jeszcze tylko dwa słowa o firmach, dlaczego akurat te? Wpłacili coś? Kilka innych mniejszych też jeszcze jest, niestety tylko inwestorów Jego Osoby nadal tu nie widzę... Ogólnie żenada, gdybym był turystą, to raczej bym Koła nie odwiedził, chociaż jak mnie ktoś tutaj odwiedza i idę oprowadzić, to pierwsze wrażenie ludzi zawsze jest takie, że Koło jest większe i że jest ciekawe. Cóż... robota taka, że pierwszy lepszy "gimbus ;-)" interesujący się trochę taką tematyką zrobiłby nawet na odp...dal nie gorzej, bo dzieciaki też umieją, nie mówiąc o tym, że mamy w Kole tradycje i wielu absolwentów PLSP, a tak to jest jedna wielka żenada.
Rafał · 09 Kwiecień 2017
@gostek Bohun może? Nic już nie muszę wymyślać. Tacy jak ty wystarczą. Ta niby reklama, gdzie jasno widać, że Koło jedzie na wstecznym (1:52), a rządząca od 14 grudnia Jego Osoba jest specjalistą od "bany" chwalącym się tym całym rozpiździajem z "zającami w okularach" zwanym tutaj ŁSSE, to widomy przykład, że wy klakierzy Jego Osoby też w gruncie rzeczy macie dość, bo chyba w UM ktoś się tym zajmuje konkretnie i nawet jeśli montował ktoś z zewnątrz, to jakiś urzędas to zamawiał, ktoś to pilotował, ktoś tego pilnował, a tutaj znowu anonimowy tekst całego UM.
gostek · 09 Kwiecień 2017
Co jeszcze wymyślisz podły człowieczku tryskasz jadem bo ty złym człowiekiem jesteś !!
gosc · 05 Kwiecień 2017
jak dla mnie to zwykły spot wyborczy, myślałem że będzie to jakiś ciekawy film o Kole a tu taka niemiła niespodzianka, porażka i tyle w temacie
Rafał · 05 Kwiecień 2017
Wyborczy? Jego Osoba ma wiernych klakierów i oprócz takowych nie będzie na Jego Osobę głosował nikt, a im akurat wszystko jedno. Raczej też tutaj widzimy jakąś degradację niż korzystny i atrakcyjny obraz. Jeśli jeszcze dodać, że my mieszkańcy nie oglądamy tego z lotu ptaka, tylko wysokości oczu, to mamy raczej obraz nędzy i rozpaczy. 23 tysiące ludzi? Skąd oni tylu wzięli? Raz, że nie ma tylu w ogóle, dwa, że wielu z nas musiało sobie życie gdzieś indziej układać. Chyba że liczą przybyszów ze Zgierzów, Turków, Koninów, Zbiersków, Ozorkowów i Jarocinów jako "naszych".
Tyrion Lanister · 05 Kwiecień 2017
Ja mam wrażenie że trwa już od dawna
Mieszkaniec Koła · 05 Kwiecień 2017
Kampania wyborcza rozpoczęta?
Inne
Uwaga! Przestępcy podszywają się pod policjantów CBŚP
1 godzinę temu 188

Uwaga! Przestępcy podszywają się pod policjantów CBŚP

Gmina Kościelec
Srebrny i brązowy medal zawodników UKS Kościelec w Półfinałach Mistrzostw Wielkopolski w Szachach
1 godzinę temu 108

Srebrny i brązowy medal zawodników UKS Kościelec w Półfinałach Mistrzostw Wielkopolski w Szachach

Powiat Kolski
21 kwietnia: Druga tura wyborów samorządowych w trzech gminach Powiatu Kolskiego
2 godziny temu 463

21 kwietnia: Druga tura wyborów samorządowych w trzech gminach Powiatu Kolskiego

Wypadki
Autostrada A2: kierowca zjechał do rowu - konieczna hospitalizacja
2 godziny temu 5,893

Autostrada A2: kierowca zjechał do rowu - konieczna hospitalizacja

Inne
Nasi zawodnicy na Mistrzostwach Polski Taekwon-do w Trzebnicy
2 godziny temu 252

Nasi zawodnicy na Mistrzostwach Polski Taekwon-do w Trzebnicy

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [07-04 - 14-04-2024]
23 godziny temu 8,895

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [07-04 - 14-04-2024]

25 minuty temu 87
R E K L A M A