R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Urząd Miejski w Kole

Informacja dot. budowy stacji bazowej telefonii komórkowej

13-04-2017 11:26 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 15,069 | Komentarzy: 4

W związku z zapytaniami mieszkańców odnośnie budowy stacji bazowej telefonii komórkowej na ul. Włocławskiej 2 informujemy, że w dniu 8 marca 2017 roku firma Polkomtel Sp. z o.o. zwróciła się do Urzędu Miejskiego w Kole o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: "Budowie stacji bazowej telefonii komórkowej Polkomtel BT32473 Koło przy ul. Włocławskiej 2, 62-600 Koło" (budynek po RDT).

Foto:
R E K L A M A

Zgodnie z procedurą zostało wszczęte postępowanie administracyjne, zamieszczone zostało obwieszczenie o wszczętym postępowaniu i poinformowano wszystkie strony postępowania, na które zakres oddziaływania przedmiotowego przedsięwzięcia mógłby oddziaływać.

W trakcie prowadzonego postępowania stwierdzono, iż zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego miasta Koła maksymalna wysokość zabudowy na omawianym obszarze wynosi 15m. Podane we wniosku wysokości anten to: najniższa – 21m, najwyższa – 23m.

Stanowi to niezgodność z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Koła, co w efekcie wyklucza realizację w/w przedsięwzięcia.

Kolejnym etapem postępowania będzie wydanie decyzji odmawiającej wydania środowiskowych uwarunkowań dla przedmiotowego przedsięwzięcia wraz z obwieszczeniem informującym o wydaniu tejże decyzji.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze