R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kultura i rozrywka

Koncert Wiosenny w MDK

15-04-2017 12:37 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,890 | Komentarzy: 3

W niedzielne popołudnie, 9 kwietnia, goście licznie wypełnili salę widowiskową Miejskiego Domu Kultury w Kole. Odbyła się tam kolejna edycja Koncertu Wiosennego. Organizatorami wydarzenia byli Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Kole i Miejski Dom Kultury. Na scenie prezentowali się soliści i zespoły, głównie uczniowie, ich nauczyciele i opiekunowie.
Foto:e-kolo
R E K L A M A

W tym roku na deskach kolskiej sceny pojawili się aktorzy Teatru Ruchu. Podczas występu uczniów wykonujących na gitarach walca z „Nocy i Dni” aktorzy przedstawili krótką scenkę, w której nie zabrakło symbolicznych nenufarów.
Muzyczna uczta trwała około dwóch godzin. Zwieńczył ją występ Big Bandu z repertuarem, którego Kolanie, niezależnie od wieku, bardzo chętnie słuchają.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA