R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Opiekunka 18 razy okradła rodzinę swojej podopiecznej

20-04-2017 12:23 | Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole | Wyświetleń artykułu: 20,646 | Komentarzy: 0

Policjanci zatrzymali 35-letnią mieszkankę Kłodawy, która opiekując się starszą kobietą systematycznie okradała jej członków rodziny z pieniędzy znajdujących się na koncie bankowym. Nieuczciwa opiekunka ukradła łącznie około 7 500 złotych. Kobieta usłyszała już zarzuty, za które może trafić do więzienia nawet na 10 lat.
Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

19 kwietnia funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłodawie zatrzymali 35-letnią kobietę, która na przełomie marca i kwietnia br. osiemnastokrotnie posłużyła się kartą bankomatową należącą do jej pracodawczyni wypłacając w ten sposób ponad 7 500 złotych.

O kradzieży pieniędzy służby mundurowe powiadomiła pokrzywdzona mieszkanka Kłodawy, która zorientowała się, że z jej konta bankowego zniknęła spora suma pieniędzy. W toku podjętych czynności kłodawscy śledczy ustalili, że złodziejem jest 35-letnia mieszkanka Kłodawy, która była zatrudniona przez pokrzywdzoną do opieki nad 90-letnim członkiem rodziny.

Nieuczciwa opiekunka podczas przesłuchania przyznała się do winy. Wyjaśniła, że kradnąc kartę bankomatową wykorzystała fakt, iż numer pin umożliwiający wypłatę pieniędzy z bankomatu, pokrzywdzona przechowywała razem z kartą.

Zatrzymana 35-latka za popełnione przestępstwa usłyszała już zarzuty. Grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA