R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Zapraszamy na Dni Otwartych Strażnic

28-04-2017 09:15 | Źródło: st. kpt. Marek Guzowski | Wyświetleń artykułu: 2,697 | Komentarzy: 0

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole informuje, że miesiąc maj jest miesiącem Ochrony Przeciwpożarowej, w tym też miesiącu prowadzona jest akcja "Dni Otwartych Strażnic", podczas której przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich mogą odwiedzać strażnice, zapoznać się z pracą strażaków oraz obejrzeć sprzęt ratowniczy będący na wyposażeniu jednostek.

Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

W związku z powyższym, jak co roku Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole zaprasza wszystkich chętnych do odwiedzin Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole. Wcześniej jednak prosi o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia terminu odwiedzin.

Osobą wyznaczoną do kontaktu z ramienia Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej jest st. kpt. Marek Guzowski tel. (63) 223-42-66.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze