R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych złożył rezygnację

10-05-2017 13:13 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 34,816 | Komentarzy: 5

W dniu dzisiejszym dotarła do nas informacja o złożonym piśmie w Starostwie Kolskim przez Tomasza Mikusika - dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Kole, w którym wnosi o usunięcie go ze stanowiska dyrektora szkoły.

Foto:Astor
R E K L A M A

W rozmowie jaką odbyliśmy dziś z obecnym jeszcze dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych w Kole, otrzymaliśmy informację, że względy osobiste są powodem złożenia rezygnacji ze stanowiska dyrektorskiego. Tomasz Mikusik potwierdził, że takie pismo zostało skierowane na ręce Zarządu Powiatu Kolskiego. To zarząd teraz będzie musiał podjąc decyzję co dalej: czy przyjąć rezygnację, czy może odrzucić.

Przypomnimy, że Tomasz Mikusik został wybrany na nowego dyrektora ZST w Kole na drodze konkursu, który odbył się w ubiegłym roku. Dokładnie 2 czerwca Zarząd Powiatu Kolskiego podjął podjął uchwałę w sprawie zatwierdzenia konkursu na dyrektora szkoły oraz powierzenie stanowiska dyrektora ZST w Kole. Pan Tomasz Mikusik obejmie funkcję dyrektora szkoły na okres od 1 września 2016 r. do 31 sierpnia 2021 r.

O następstwach rezygnacji będziemy Państwa informować.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze