sim
Artbud
Wiadomości Na sygnale Kolejny nielegalny tytoń zabezpieczony przez policjantów

Kolejny nielegalny tytoń zabezpieczony przez policjantów

11-05-2017 09:59 | Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole | Wyświetleń artykułu: 15,778 | Komentarzy: 6
Kolejny nielegalny tytoń zabezpieczony przez policjantów
Foto:KPP Koło
zacisze
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali dwie osoby, które w swoich mieszkaniach posiadały łącznie ponad 320 paczek papierosów i kilogram krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu, natomiast zatrzymane osoby odpowiedzą przed wymiarem sprawiedliwości za posiadanie i przechowywanie nielegalnego tytoniu.

10 maja kolscy policjanci ujawnili w dwóch mieszkaniach na terenie gminy Chodów nielegalny tytoń. Mundurowi zabezpieczyli łącznie 323 paczki papierosów oraz około kilograma krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzowych. Policjanci ustalili, że wartość uszczuplenia na szkodę Skarbu Państwa z tytułu nie opłaconej akcyzy wynosi ponad 5 000 złotych. Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu, a zatrzymane dwie mieszkanki gminy Chodów w wieku 52 i 57 lat usłyszały już zarzut posiadania i przechowywania nielegalnego tytoniu, za który grozi do bardzo wysoka grzywna.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (6)
loli 13-05-2017 14:21
Ale trzeba mieć tupet ... Do roboty się wziąć a nie handlować papierosami jeden robi i na wszystko jest stac Lepiej stoja niż prezes "bvs " A panosza się strasznie ....Wziąć się za nich i to ostro ...!!!! Policja gdzie wy jesteście Konfident Chodowski ten opłacany jeszcze nic wam nie doniosl !!!
| Zgłoś do usunięcia
dzielnicowy.... 13-05-2017 08:25
pozamykać szejków tytoniowych... jestem na tak!!! policja!!! pobudka.. chyba nie wszystko znależliście...!!! proponuje dobrze poszukać
| Zgłoś do usunięcia
niki 12-05-2017 22:12
I po co ta cala szopka Jak ta Pani nadal działa tak jak do tej pory Widocznie weszło jej to w krew Policja jej nie straszna Więc to nie koniec Eldorado Pora zarobic na lepszy samochód
| Zgłoś do usunięcia
anonim 11-05-2017 15:02
,,Ona takie obroty miała że co trochę zmieniała samochody i to za każdym razem kupowała coraz droższe i lepsze auta" Widzę, że polskość odnośnie nowych aut uderzyła do głowy. Typowy ból "dupy"
| Zgłoś do usunięcia
Czytelnik 11-05-2017 20:54
Ból dupy to by był gdyby uczciwie zarobili tak jak inni co codziennie chodzą do pracy, płacą podatki itp. Niech się wezmą za uczciwą pracę a nie robią lewe interesy. Brawa dla Policji. Więcej takich akcji!
Czytelnik 11-05-2017 10:31
Prędzej czy później musieli wpaść zwłaszcza jedna z nich która zajmowała się tym od wielu lat i wszyscy o tym wiedzieli nie tylko z gminy Chodów bo do niej przyjeżdżali po ''towar'' również z sąsiednich gmin Kłodawy, Krośniewic, Dąbrowic i Grabowa. Ona takie obroty miała że co trochę zmieniała samochody i to za każdym razem kupowała coraz droższe i lepsze auta. Czuła się bezkarna a teraz skończy się tytoniowe Eldorado i posypią się kary :)
| Zgłoś do usunięcia