R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Mariola Makowska nowym Skarbnikiem

15-05-2017 14:55 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,404 | Komentarzy: 1

Podczas dzisiejszej kilkunastominutowej Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej radni podjęli uchwałę, która powołuje na stanowisko Skarbnika Mariolę Makowską.

Foto:e-kolo
R E K L A M A

Mariola Makowska od lat pracuje w finansach urzędu. Do tej pory pełniła funkcję naczelnika Wydziału Księgowości, gdzie ściśle współpracowała z byłą Skarbnik Beatą Wawrzyniak. W dniu dzisiejszym radni na Nadzwyczajnej Sesji podjęli uchwałę wprowadzoną przez Burmistrza o powołaniu właśnie Marioli Makowskiej na to stanowisko.

Przed głosowaniem głos zabrali m.in. Florian Olejniczak oraz Tomasz Sobolewski.

My doskonale znamy Panią Makowską z jej pracy i uważam, że źle się stalo, że na poprzedniej sesji nie dopełniliśmy formalności, ale to tylko z winy burmistrza , że nie dochowano pewnych standardów w zakresie informacji. Myślę, że Rada podejmie uchwałę bez żadnych zbędnych informacji, gdyż Pani Makowska nie może być kartą przetargową między Radą a burmistrzem. [...] My doskonale wiemy i znamy Pania Makwoską z sumiennej i rzetelnej pracy.

- Radny Florian Olejniczak

 

W imieniu części mieszkańców naszego miasta chciałem podziekować burmistrzowi, że wybór padł na Panią Makwoską, mieszkankę miasta Koła, że nie jest to osoba z innego miasta, województwa powiatu [..] jest to osoba, która pracowała i pracuje w urzędzie miasta, czyli można powiedzieć zna urząd od podszewki, zna finanse miasta bardzo dobrze, prawa ręka pani Skarbnik bo była podwładną pani Skarbnik.

- Radny Tomasz Sobolewski

Uchwałę podjęto liczbą głosów 16 przy 2 wstrzymujących się.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze