sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Mariola Makowska nowym Skarbnikiem

Mariola Makowska nowym Skarbnikiem

15-05-2017 14:55 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,160 | Komentarzy: 1
Mariola Makowska nowym Skarbnikiem
Foto:e-kolo
zacisze
Podczas dzisiejszej kilkunastominutowej Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej radni podjęli uchwałę, która powołuje na stanowisko Skarbnika Mariolę Makowską.

Mariola Makowska od lat pracuje w finansach urzędu. Do tej pory pełniła funkcję naczelnika Wydziału Księgowości, gdzie ściśle współpracowała z byłą Skarbnik Beatą Wawrzyniak. W dniu dzisiejszym radni na Nadzwyczajnej Sesji podjęli uchwałę wprowadzoną przez Burmistrza o powołaniu właśnie Marioli Makowskiej na to stanowisko.

Przed głosowaniem głos zabrali m.in. Florian Olejniczak oraz Tomasz Sobolewski.

My doskonale znamy Panią Makowską z jej pracy i uważam, że źle się stalo, że na poprzedniej sesji nie dopełniliśmy formalności, ale to tylko z winy burmistrza , że nie dochowano pewnych standardów w zakresie informacji. Myślę, że Rada podejmie uchwałę bez żadnych zbędnych informacji, gdyż Pani Makowska nie może być kartą przetargową między Radą a burmistrzem. [...] My doskonale wiemy i znamy Pania Makwoską z sumiennej i rzetelnej pracy.

- Radny Florian Olejniczak

 

W imieniu części mieszkańców naszego miasta chciałem podziekować burmistrzowi, że wybór padł na Panią Makwoską, mieszkankę miasta Koła, że nie jest to osoba z innego miasta, województwa powiatu [..] jest to osoba, która pracowała i pracuje w urzędzie miasta, czyli można powiedzieć zna urząd od podszewki, zna finanse miasta bardzo dobrze, prawa ręka pani Skarbnik bo była podwładną pani Skarbnik.

- Radny Tomasz Sobolewski

Uchwałę podjęto liczbą głosów 16 przy 2 wstrzymujących się.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Listopad 2018 16-05-2017 09:41
A do końca kadencji już tylko półtora roku.
| Zgłoś do usunięcia