R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kultura i rozrywka

Stefano Terrazzino na Dniach Koła 2017

19-05-2017 21:57 | Źródło: Redakcja e-kolo, wikipedia | Wyświetleń artykułu: 20,218 | Komentarzy: 0

Znany przede wszystkim jako tancerz, który partneruje gwiazdom w programie "Taniec z Gwiazdami", lecz od jakiegoś czasu spełnia się również w roli wokalisty. Założył zespół, nagrywa własne utwory, jakie? Usłyszymy podczas Dni Koła 2017.
Foto:
R E K L A M A

Chociaż jest Sycylijczykiem, urodził się w Niemczech. Naukę tańca rozpoczął jako szesnastolatek, ulegając presji rodziców. Jego pierwszą zawodową partnerką taneczną była Ewa Szabatin, dla której przeprowadził się do Polski, gdzie mieszka od 2005. Pierwszym wspólnym sukcesem pary było zajęcie szóstego miejsca na Mistrzostwach Niemiec. Po rozstaniu z Szabatin, Terrazzino rozpoczął treningi z rosyjską tancerką, Alessią Surovą, a następnie z Pauliną Biernat.

W 2006 roku Terrazzino zadebiutował jako trener tańca w polskim programie rozrywkowym nadawanym w TVN – Taniec z gwiazdami. W czwartej edycji został partnerem tanecznym dziennikarki Kingi Rusin, z którą wygrał finał konkursu. W kolejnej edycji tańczył z Katarzyną Tusk, z którą zajął trzecie miejsce, odpadając w odcinku półfinałowym. W szóstym sezonie partnerował wokalistce Justynie Steczkowskiej, doprowadzając ją do finału, w którym zdobyli drugie miejsce. W 2008 roku wziął udział w ósmej odsłonie programie, którą wygrał w parze z aktorką Agatą Kuleszą.

Po rocznej przerwie od udziału w Tańcu z gwiazdami Stefano Terrazzino powrócił do programu w 2010 roku, partnerując aktorce Katarzynie Glince w jedenastej edycji show. Zajął w niej drugie miejsce w odcinku finałowym, przegrywając jedynie z aktorką Julią Kamińską i Rafałem Maserakiem. W trzynastej odsłonie programu został partnerem aktorki kabaretowej Katarzyny Pakosińskiej, z którą zajął ostatecznie szóste miejsce.

W 2011 roku zdecydował się na udział w niemieckiej wersji programu – Let’s Dance. W czwartej edycji został partnerem Andrei Sawatzki, z którą zajął ostatecznie ósme miejsce. Sezon później partnerował Mandy Capristo, zajmując z nią siódme miejsce, a w szóstej edycji został trenerem Marijke Amado, kończąc udział na ósmym miejscu.

W 2014 roku wziął udział w pierwszej emitowanej przez Polsat edycji programu Taniec z gwiazdami pod nową nazwą – Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną została aktorka Aneta Zając, z którą ostatecznie zwyciężył program. W drugiej edycji programu występował w parze z aktorką Agnieszką Sienkiewicz, z którą również wygrał. W czwartej edycji partnerował aktorce Małgorzacie Pieńkowskiej, z którą zajął czwarte miejsce. W siódmej edycji jego partnerką taneczną była Miss Świata Głuchych 2016 Iwona Cichosz, z którą zajął ostatecznie 2. miejsce.

Wiosną 2015 roku został uczestnikiem trzeciej edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo, emitowanego w telewizji Polsat. Tancerz dwukrotnie triumfował – w piątym i szóstym odcinku. Po dziewięciu odcinkach, dotarł do finału, który ostatecznie wygrał, po wykonaniu utworu Mieczysława Fogga „Jesienne róże”. Przez następny rok Terrazzino został prowadzącym dwóch programów TV: Salon sukien ślubnych: Polska, gdzie pełnił też funkcję doradzcy oraz Surprise, surprise!.

W lipcu 2016 premierę miał utwór „Kiedy quando”, który tancerz nagrał w ramach swojego projektu muzycznego o nazwie Stefano Terrazzino i Belli Ribelli, którego jest pomysłodawcą i wokalistą. Zespół powstał we współpracy z Rino Marchese’em i Francesco Blundą. Do piosenki powstał teledysk zrealizowany na Sycylii, a gościnnie wystąpiła w nim m.in. aktorka i partnerka Terrazzino z pierwszej, emitowanej w telewizji Polsat, edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, Aneta Zając.

 

W Kole zaprezentuje się ze swoim repertuarem o godzinie 21:30. Z pewnością na Jego koncert czekają przede wszystkim panie. Przypomnijmy, że główny koncert z okazji Dni Koła 2017 odbędzie się 3 czerwca br. na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. A poniżej prezentujemy jeden z utworów Stefano - Kiedy Quando

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę