sim
KHBC
Wiadomości Miasto Koło Amatorska Liga w Halowej Piłce Nożnej

Amatorska Liga w Halowej Piłce Nożnej

16-08-2010 20:51 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,698 | Komentarzy: 0
Amatorska Liga w Halowej Piłce Nożnej
Foto:
zacisze
Pragniemy poinformować wszystkich piłkarskich fanów, że ruszają zapisy do kolejnej edycji Amatorskiej Ligi w Halowej Piłce Nożnej na sezon 2010/2011. Nieprzekraczalny termin składania zgłoszeń drużyn upływa 3. września 2010 r. w siedzibie organizatora - MOSiR Koło ul. Szkolna 2B.
Poniżej prezentujemy krótki regulamin zapisów do nowego sezonu:

1. Prawo gry w sezonie 2010/2011 mają drużyny, które grały w I lidze w sezonie 2009/2010 oraz drużyny, które grały w II lidze w sezonie 2009/2010 i zajęły miejsca 1-8, tzn.: STARÓWKA, KANTOR EURO-KOŁO, RANGERS BRUDZEW, HURAGAN OLD-BOYS, WOOD-MIZER, NAUCZYCIELE, WARTA KOŁO, PLEJADA, KKS, STRAŻ POŻARNA, WKS START DZIERAWY, DRUŻYNA ACTIMELA, CERTO-CAMP, DAGRAF-WRZOSKWIAT, SANITEC KOŁO DYSTRYBUCJA, POLICJA. Warunkiem dopuszczenia do gry tych drużyn jest złożenie do 3 września 2010 roku wypełnionego zgłoszenia drużyny w siedzibie organizatora. Za wypełnione uważa się zgłoszenie, które zawiera:
a) nazwę drużyny
b) nazwisko kapitana z numerem telefonu i adresem mailowym
c) minimum nazwiska 8 zawodników (w tym minimum 1 bramkarza) wraz z numerami PESEL i własnoręcznymi podpisami

2. II liga zostanie uzupełniona nowymi drużynami, przy czym pierwszeństwo będą miały drużyny, które nigdy nie występowały jeszcze w rozgrywkach Amatorskiej Ligi w Halowej Piłce Nożnej. II liga liczyć będzie maksymalnie 12 drużyn. O dopuszczeniu do gry w II lidze decydować będzie kolejność złożenia kompletnych zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do 3 września 2010 roku. Za wypełnione uważa się zgłoszenie, które zawiera:
a) nazwę drużyny
b) nazwisko kapitana z numerem telefonu i adresem mailowym
c) minimum nazwiska 8 zawodników (w tym minimum 1 bramkarza) wraz z numerami PESEL i własnoręcznymi podpisami
d) zgłoszenia niekompletne będą odrzucane

3. Nieprzewidziane jest stworzenie III ligi.

4. Ostateczny skład I i II ligi zostanie ogłoszony po 3 września 2010 roku.

5. W załączeniu znajduje się projekt regulaminu. Szczegóły dotyczące regulaminu zostaną doprecyzowane na spotkaniu z kapitanami drużyn, o którego terminie zostaną poinformowani mailowo.

6. Karta zgłoszenia drużyny dostępna jest na stronach internetowych MOSiR lub można ją pobrać osobiście w dni robocze w MOSiR Koło ul. Szkolna 2B pokój 23 w godzinach 7.30-15.30 lub w pokoju nr 8 w godzinach 15.30-22.00.

7. Wszelkie pytania pod nr tel. 63 272 54 10 w godzinach 7.30-15.30 w dni robocze lub mailowo mosir_kolo@poczta.onet.pl.
ZAPRASZAMY!
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!