R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Stadion pełen uśmiechu i zabawy. Dzień Dziecka na sportowo

01-06-2017 13:03 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,129 | Komentarzy: 1

1 czerwca to Międzynarodowy Dzień Dziecka ustanowiony 1954 roku. To dzień radości i uśmiechu najmłodszych i młodzieży, to po prostu ich dzień. Urząd Miejski wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz licznymi stowarzyszeniami zorganizował Dzień Dziecka na sportowo.

Foto:e-kolo
R E K L A M A

Konkurencje zręcznościowe i typowo sportowe, wyścigi rzędów to zadanie z jakim musiały się zmierzyć dzieci, aby otrzymać nagrody. Dodatkowo w czasie wolnym od sportowych zadań mogły bezpłatnie skorzystać z atrakcji wesołego miasteczka czy też skosztować kiełbaski z grilla przygotowanej przez hufiec ZHP w Kole. Na stadionie pojawił się również radiowóz i wóz strażacki, aby pokazać zainteresowanym dzieciom, jak wygląda sprzęt na którym pracują służby ratunkowe każdego dnia. Na bieżni boiska głównego przeprowadzono sztafety reprezentacji szkół gimnazjalnych.

Imprezę otworzył Burmistrz Stanisław Maciaszek oraz Naczelnik Wydziału Oświaty - Katarzyna Michalak wraz z p.o. dyrektora MOSiR Jarosławem Kawką.

Zobaczcie zmagania najmłodszych w naszym materiale video.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze